0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #600 -: Септември 29, 2014, 16:36:07 pm »
Крисче, мила, гледах ти графиката тези дни с надежда, че след като не пишеш - всичко е наред :) Най-важното е, че бременност настъпва :) Може проблемът да е нещо мъничко :) С лекарката ти ще оправите нещата, сигурна съм  :bighug:  :bighug:

Дано наистина, но мисля, че вече ще минаваме към инвитро. Нямаме друг начин



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #601 -: Септември 29, 2014, 19:30:08 pm »
Момичета, не съм писала доста време, защото бях тъжна. Имах положителен тест, който отново завърши с много ранен мисед. Както каза моята лекарка, време е да се намесим и ние. Та така, в понеделник си записах час да видим каква ще я вършим
Крис, съжелявам. :bighug: дано да намерите бързо проблема с лекаря ти.  :goodluck: . Не съм лекар, но бих ти препоръчала да направиш и генетична консултация.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #602 -: Септември 30, 2014, 07:38:36 am »
Момичета, не съм писала доста време, защото бях тъжна. Имах положителен тест, който отново завърши с много ранен мисед. Както каза моята лекарка, време е да се намесим и ние. Та така, в понеделник си записах час да видим каква ще я вършим
Крис, съжелявам. :bighug: дано да намерите бързо проблема с лекаря ти.  :goodluck: . Не съм лекар, но бих ти препоръчала да направиш и генетична консултация.

Вече имаме такава консултация - всичко е наред. Имунологията също е наред, биопсия, ЦС. За това мисля, че вече само това е начина. 



Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #603 -: Септември 30, 2014, 10:51:33 am »
Marsi,lilitu,благодаря ви че ми помагате :D ,бях на фолик. вчера и докито видя фоликул 22мм,било всичко наред и че трябвало да се пукне всеки момент,в петък пак ме вика да види дали се е пукнал,днеска бт е 36,8 започва да се покачва,ето и графика да хвърлите по едно око :D


« Последна редакция: Септември 30, 2014, 10:57:38 am от mimon4e99 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #604 -: Септември 30, 2014, 16:10:34 pm »
mimon4e99 стискам ти палци за успех този месец!


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #605 -: Септември 30, 2014, 16:37:47 pm »
Ох лилибелл блaгодaря ти...с нетърпение очaквaм дa видя две чертички...успех и нa тебе милa
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #606 -: Септември 30, 2014, 17:56:42 pm »
Мимонче, суперр :) Явно О е минала :) Стискам палци да е станало бебчето :)  :bighug: Може и днес да сложите едно сърчице за всеки случай :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #607 -: Септември 30, 2014, 18:13:20 pm »
 :D лилиту зaдължително довечерa ще сложим още едно сърчице
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #608 -: Октомври 01, 2014, 15:35:18 pm »
Здравейте и от мен! Четах, четах и мислех, че всичко ми е ясно, НО на практика не съвсем. Имам нужда от помощ за моята графика. Тъй като този месец реших, че ще си следя овулацията с тестове - е ... нищо не се получи. Та овулация НЕ засякох т.е нямах червена черта равна на контролната.  Леко се отчаях, че нещо не е наред с мен. Хубавото е, че започнах и с измерването на базалната температурана - орално. Виждам, че има двуфазност, което означава че овулацията е минала, нали? Моля някой да ми каже кога е била тя?

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #609 -: Октомври 01, 2014, 15:58:18 pm »
Здравейте и от мен! Четах, четах и мислех, че всичко ми е ясно, НО на практика не съвсем. Имам нужда от помощ за моята графика. Тъй като този месец реших, че ще си следя овулацията с тестове - е ... нищо не се получи. Та овулация НЕ засякох т.е нямах червена черта равна на контролната.  Леко се отчаях, че нещо не е наред с мен. Хубавото е, че започнах и с измерването на базалната температурана - орално. Виждам, че има двуфазност, което означава че овулацията е минала, нали? Моля някой да ми каже кога е била тя?

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Здравей, линкът не води към графиката ти, а към графиката на потребителя, който го отваря.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #610 -: Октомври 01, 2014, 16:15:05 pm »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #611 -: Октомври 01, 2014, 17:57:28 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

А така вижда ли се?
Съжелявам, но виждам моята, вместо твоята.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #612 -: Октомври 01, 2014, 18:33:26 pm »
Съжалявам, че го превърнах в чат   :( !!! Вече се вижда в подписа ми.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #613 -: Октомври 01, 2014, 19:04:50 pm »
Съжалявам, че го превърнах в чат   :( !!! Вече се вижда в подписа ми.
Е сега вече я видях. Според мен ову е била на 23-ти ден. Стискам палци бебчо да е станал!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #614 -: Октомври 01, 2014, 19:07:41 pm »
Много благодаря! osi_9
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #615 -: Октомври 02, 2014, 08:09:24 am »
Милички, добро утро :) Сутринта към 5 усетих долу в ляво пукване, все едно балонче се пукна, болка имаше след това :) Като измерих Т в 7.15 видях, че се е повишила и си мисля, че пукването беше фоликулчето :) Много осезаемо го усетих :) Възможно ли е така да се почувства спукването? След като измерих Т, веднага събудих мъжо и дано си направихме бебче :) Вчера не можахме, но пък предните дни доста се постарахме, така че дано поне 1-2 войника да успеят  :pleasantry:  :) Успешен ден на всички  :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #616 -: Октомври 02, 2014, 08:20:13 am »
Милички, добро утро :) Сутринта към 5 усетих долу в ляво пукване, все едно балонче се пукна, болка имаше след това :) Като измерих Т в 7.15 видях, че се е повишила и си мисля, че пукването беше фоликулчето :) Много осезаемо го усетих :) Възможно ли е така да се почувства спукването? След като измерих Т, веднага събудих мъжо и дано си направихме бебче :) Вчера не можахме, но пък предните дни доста се постарахме, така че дано поне 1-2 войника да успеят  :pleasantry:  :) Успешен ден на всички  :bighug:
Стискам палци да е станало бебчето!  :goodluck:
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #617 -: Октомври 02, 2014, 09:00:53 am »
Милички, добро утро :) Сутринта към 5 усетих долу в ляво пукване, все едно балонче се пукна, болка имаше след това :) Като измерих Т в 7.15 видях, че се е повишила и си мисля, че пукването беше фоликулчето :) Много осезаемо го усетих :) Възможно ли е така да се почувства спукването? След като измерих Т, веднага събудих мъжо и дано си направихме бебче :) Вчера не можахме, но пък предните дни доста се постарахме, така че дано поне 1-2 войника да успеят  :pleasantry:  :) Успешен ден на всички  :bighug:
Стискам палци да е станало от все сърце!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #618 -: Октомври 02, 2014, 09:41:50 am »
Мерси, милички :) Сузка, ти още няколко дни и дано да ни зарадваш с две чертички :))
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #619 -: Октомври 02, 2014, 09:57:17 am »
Мерси, милички :) Сузка, ти още няколко дни и дано да ни зарадваш с две чертички :))
Ох, дано всички се похвалим в най-скоро време с двете чертички. В момента ми е толкова напрегнато, чудя се дали да направя утре сутринта един уринен тест или е рано? Вече незнам как да постъпя!