0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #520 -: Септември 21, 2014, 12:23:28 pm »
Мартинела,  честито :) Лекичка бременност и здраво бебче :)  :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #521 -: Септември 21, 2014, 14:09:00 pm »
Благодаря. Тайничко си се радвам, но имам и страх. Първата бременност беше лека и неусетна. Април  един мисед в 9 седмица и сега ми е едно такова ....
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #522 -: Септември 21, 2014, 18:12:56 pm »
martinela 
Честито! и от мен, миличка :)
Много се радвам
Лека, спокойна и безпроблемна бременност 


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #523 -: Септември 22, 2014, 10:23:15 am »
Мен вещицата не ме пропусна и този месец  :( Искам да попитам на какво се дължи това изместване на цикъла , от 33 дена вече е 31 , а овулацията си беше пак на 18/19 ден и втората фаза този месец ми е 13 дни ?

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #524 -: Септември 22, 2014, 10:56:00 am »
Здравей, snapi, гледах ти старите графики, но не виждам да си отбелязвала там БТ или тестове за Ову. Как си сигурна кога е била Ову? Лично на мен лутеалната фаза ми варира между 12 и 14 дни и докторът ми каза, че това не е проблем. Стига да е достатъчно дълга, за да може да се имплантира бебок :) Така че не мисля, че има проблем при теб относно дължината на лутеалнта фаза  :) Иначе дължината зависи от функцията на жълтото тяло и прогестеронът :) Винаги можеш на 7ми ден след ову да си пуснеш прогестерон, за да видиш дали е в граници :) Но 13 дни според мен е прекрасна дължина :)
« Последна редакция: Септември 22, 2014, 10:58:32 am от lilitu »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #525 -: Септември 22, 2014, 11:09:13 am »
Здравей, snapi, гледах ти старите графики, но не виждам да си отбелязвала там БТ или тестове за Ову. Как си сигурна кога е била Ову?
С тестове последните 3 месеца , с меренето на Т не съм много постоянна за сега. Но този месец бях на преглед и док. каза че овуто е минало , което се покриваше с положителния ми тест.Др месец ще видя и прогестерона , така и така ще ходя на фоликуметрия.Благодаря ти за отговора

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #526 -: Септември 22, 2014, 14:51:54 pm »
Denis днес БТ сигурно пак е 36 и 9 но за по сигурно нанесох тази от вчера, ще видя и утре как е ще и я нанасям, но все си мисля че О. ме подмина, не знам дали утре имам шанс зя м. ако О.е била на15 ден,а може ли да е била на 23-25 ден  :lol:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #527 -: Септември 22, 2014, 19:30:46 pm »
Denis днес БТ сигурно пак е 36 и 9 но за по сигурно нанесох тази от вчера, ще видя и утре как е ще и я нанасям, но все си мисля че О. ме подмина, не знам дали утре имам шанс зя м. ако О.е била на15 ден,а може ли да е била на 23-25 ден  :lol:
Според мен е имало повече от 1 фоликул / но ти това си го знаеш/ и ако е имало О. може да е била в дните 23-25 ден от МЦ, ... ако БТ се повиши още малко и се задържи висока.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #528 -: Септември 22, 2014, 21:20:58 pm »
martinela 
Честито! и от мен, миличка :)
Много се радвам
Лека, спокойна и безпроблемна бременност 

  :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #529 -: Септември 22, 2014, 22:29:22 pm »
Мартинела много се радвам за теб желая ти лека бременност и здрав пухкав бебок  :bori_017:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #530 -: Септември 22, 2014, 22:45:43 pm »
Мартинела много се радвам за теб желая ти лека бременност и здрав пухкав бебок  :bori_017:
В ДМ има едни ранни тестове с чувствителност 10. Дано ги има  и в България. Успех !
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #531 -: Септември 23, 2014, 09:03:20 am »
При мен още няма цикъл, но има само отрицателни тестове. С предната бременност погледнах сега и първият положителен тест е бил на 32 ден, т.е. утре при същия ден 17-18 за овулация.
Температурата е много странна и тя, миналата бременност ясно се вижда постоянна 37,2....
Може ли изобщо да се сравняват графики от минали бременности?
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #532 -: Септември 23, 2014, 09:54:37 am »
Момичета, моля ви погледнете ми графиката и дайте мнение! Мога ли да имам някаква надежда този месец?
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #533 -: Септември 23, 2014, 10:22:23 am »
Оф момичета и аз незнам вече какво да мисля,спада преди няколко дни си обясних с т.нар."имплантационен",ако има нещо вярно въобще в това което изчетох за него.Днес температурата е 37,но пък това зацапване което открих сутринта пак ме притесни,дали пък не е време да ми дойде вече и затова :(
Знам,че с един кръвен всичко ще се разбере,ноо все пак искам да изчакам евентуално закъснение,въпреки че пък с този утрогестан който слагам дали ще ми дойде дори и да няма бременност незнам???Аз си мислех да изчакам евнтуално закъснение и да направя един "Sure chek",и ако отчете тогава да ходя на кръвен.Вие какво мислете?? :ask:
Иии честито и от мен на martinela!
« Последна редакция: Септември 23, 2014, 10:24:37 am от Gerita »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #534 -: Септември 23, 2014, 11:13:13 am »
Sasano , миличка, на теб ти е 13ти ден след Ову, ако правилно смятам, така че може би за това пиклив тест не ти отчита все още :) Графиката ти е супер, изчакай поне утре или другиден за пиклив тест, или кръвен и сега би отчел :)

Suzka_87 , според мен ову е била 22-24 ден и е много рано да се знае :) Надежда винаги има - сложили сте сърчица :) Другото е божа работа :) Графиката изглежда добре за сега според мен :)

Gerita, освен при имплантация, при някои момичета има зацапване и около датата за цикъл. На теб ти е 14ти ден след ову горе-долу :) Стискам палци, Т е висока :) Според мен утре с първа урина би отчел пиклив тест :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #535 -: Септември 23, 2014, 12:03:02 pm »
Sasano , миличка, на теб ти е 13ти ден след Ову, ако правилно смятам, така че може би за това пиклив тест не ти отчита все още :) Графиката ти е супер, изчакай поне утре или другиден за пиклив тест, или кръвен и сега би отчел :)

Suzka_87 , според мен ову е била 22-24 ден и е много рано да се знае :) Надежда винаги има - сложили сте сърчица :) Другото е божа работа :) Графиката изглежда добре за сега според мен :)

Gerita, освен при имплантация, при някои момичета има зацапване и около датата за цикъл. На теб ти е 14ти ден след ову горе-долу :) Стискам палци, Т е висока :) Според мен утре с първа урина би отчел пиклив тест :)

Благодаря ти много! Дано сме издебнали точния момент :P!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #536 -: Септември 23, 2014, 13:29:38 pm »
Оф момичета и аз незнам вече какво да мисля,спада преди няколко дни си обясних с т.нар."имплантационен",ако има нещо вярно въобще в това което изчетох за него.Днес температурата е 37,но пък това зацапване което открих сутринта пак ме притесни,дали пък не е време да ми дойде вече и затова :(
Знам,че с един кръвен всичко ще се разбере,ноо все пак искам да изчакам евентуално закъснение,въпреки че пък с този утрогестан който слагам дали ще ми дойде дори и да няма бременност незнам???Аз си мислех да изчакам евнтуално закъснение и да направя един "Sure chek",и ако отчете тогава да ходя на кръвен.Вие какво мислете?? :ask:
Иии честито и от мен на martinela!
Здравей, дори и да слагаш утрогестан, цикълът пак ще дойде. На мен ми се е случвало. Пробвай с тест Pronto, те са по-чувствителни от Sure check. Късмет!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #537 -: Септември 23, 2014, 14:05:05 pm »
Благодаря ви момичета,ако днес успея да излеза ще си купя в такъв случай тест и утре сутрин ще пробвам!Но след тези аборти като видях зацапването(което продължава и през деня) и съвсем изгубих надежда... :(Ако все пак това е начало на МЦ,предполагам утре и темп.ще трябва да е паднала....ще се чака до утре,няма как.... :countingsheep:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #538 -: Септември 23, 2014, 17:53:16 pm »
Благодаря ви момичета,ако днес успея да излеза ще си купя в такъв случай тест и утре сутрин ще пробвам!Но след тези аборти като видях зацапването(което продължава и през деня) и съвсем изгубих надежда... :(Ако все пак това е начало на МЦ,предполагам утре и темп.ще трябва да е паднала....ще се чака до утре,няма как.... :countingsheep:
Здравей, правила ли си генетични и имунологични изследвания, заради абортите?
« Последна редакция: Септември 23, 2014, 18:06:42 pm от kati_vm »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #539 -: Септември 23, 2014, 18:03:46 pm »
 В предния си пост имах предвид тестове Presto. Извинявам се.
« Последна редакция: Септември 23, 2014, 18:06:23 pm от kati_vm »