0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #220 -: Ноември 27, 2013, 10:25:14 am »
Вени, това не е нормално поведение на зряла жена за мен 8O Определено си заслужава да я съдиш и дано да я осъдиш безпроблемно! Айде първия път да не  е знаела, ама да продължава, след като е видяла реакцията ти? А и дали наистина не е знаела, щом точно пък с паяк те плаши  :? Това може да го подхвърлиш на адвоката, ако се наложи. Пожелавам ти сили за (извън) съдебния спор и бързо да се оправиш от този шок. Познавам психотерапевт, чиято специалност са фобиите. Ако те интересува мога да се свържа с него дали би се заел.
Между другото, има един метод - ТЕС (техника за емоционална свобода), който и този лекар ми е казвал, че е много добър в борбата с фобии. Виж в нета, ако искаш.


*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #221 -: Ноември 27, 2013, 10:59:05 am »
Вени, шефката ти е абсолютна идиотка! И изобщо кой е поставил петокласник на ръководен пост  8O

Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #222 -: Ноември 27, 2013, 12:13:43 pm »
Баща й :)
Очевидно ще предприема стъпки за лечение, защото снощи пак не спах и сутринта имах пак паник-атака, слава Богу дребния не разбра.
Минавам от състояние на страх в състояние на тревожност - оставам без работа и пари, пред зима и т.н.
Но тъй като продължава да се смее на ситуацията според колеги, ще си водя всичко до край.

Шефовете не гледат на служителите си катона хора, а като...заплати, които не искат да плащат.
[/url][/url]
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #223 -: Ноември 27, 2013, 16:00:48 pm »
nimika, честито лека и безпроблемна и здраво бебе на финала :)  :crossfingers:

Вени, тая баща й като я е назначил,  да вземе да я заведе и на лекар или на детска градина...  :x Търси си правата, дано успееш да се пребориш с нея и със страховете си!  :bighug:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #224 -: Ноември 28, 2013, 09:36:13 am »
Вени, много неприятен случай разказваш. След като тъй или иначе се каниш да ходиш на психиатър, мисля, че ще бъде добре да си вземеш от него документ, в който удостоверява наличието на твоята тревожност в момента и фобията, за която разкзваш. Той ще ти послужи, ако осъществиш намерението си да съдиш тази жена за обезщетение. Но задължително ще ти трябва подкрепа и от колегите, които евентуално да свидетстват за случката и съдът да може да направи връзка между нея и документа от психиатъра. Пожелавам ти най-искрено скоро да надмогнеш паниката си и успех в борбата с тази неприятна жена.
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #225 -: Ноември 28, 2013, 09:42:52 am »
Мерси за съвета  hope-love :)
Отивам точно с такова намерение, да ми издаде документ и за фобията и за сегашного състояние, защото според джи-пи-то в момента съм временно нетрудоспособна.

Между другото извинение още нямам, сутринта пратих смс, че болничният се удължава и ми върнаха "По-добре така".

Ники обаче също не спи добре, сънува паяци и плаче насън и пищи. Цяла нощ аз будувам и го слушам. Това ме смазва още повече.
[/url][/url]
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #226 -: Ноември 28, 2013, 11:42:37 am »
Милото дете, те са много впечатлителни, когато станат свидетели на изразени негативни емоции от мама. Още помня как на две години и половина моят син страшно много се разстрои като ме чу да е тюхкам и да ме избива на рев заради изгубен или откраднат портфейл с пари и документите ми за самоличност. От тогава имам едно на ум и когато ми е възможно гледам да контролирам подобен род емоции пред него. Разбира се, в твоя случай, за съжаление, става дума за нещо, което не си била в състояние да контролираш в онзи момент и за това добре си решила да потърсиш помощ от специалист, за да се справиш.
« Последна редакция: Ноември 28, 2013, 11:47:39 am от hope-love »
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #227 -: Ноември 28, 2013, 20:29:51 pm »
Помощ - потърсена и намерена, правна и психиатрична.
за съжаление, още не съм си оценила състоянието и според тях е по-тежко, отколкото си мисля.
Ще се лекувам, между временно - правната помощ е на лице и без значение за изхода за мен, ще впрегна всички сили и контакти, когато му дойде времето.

Между временно си търся нова работа :)
[/url][/url]
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #228 -: Ноември 30, 2013, 11:05:11 am »

Вени, стискам палци всичко да се нареди по-бързо.

Знам, че не е тук мястото, ама така и така оспамихме темата с моята бременност...Вчера се оказа, че едното бебе е спряло да се развива. Засега всичко с другото изглежда ок, стискаме палци.
Всяко зло за добро, дето се вика.



*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #229 -: Ноември 30, 2013, 12:30:55 pm »
Неда, права си, важно е бебчето да се роди здраво, природата сама е направила своя избор!
И моята спонтанна редукция бе в 8ма седмица!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #230 -: Ноември 30, 2013, 16:31:41 pm »
...Вчера се оказа, че едното бебе е спряло да се развива. Засега всичко с другото изглежда ок, стискаме палци.
Всяко зло за добро, дето се вика.
Знам през какво минаваш и стискам палци всичко да е ок и до финала.   :bighug:
Наистина, едно има по-голям шанс да се задържи.
При мен редукцията беше между 6та и 10 седмица, с постоянни кръвоизливи до 12та седмица почти, но след това се наслаждавах на прекрасна и почти безпроблемна бременност.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #231 -: Ноември 30, 2013, 21:02:21 pm »
Неда, стискам палци всичко да е наред до края!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #232 -: Декември 01, 2013, 05:31:51 am »
Неда, може би е за добро
едно да е, но да е успешноо износено и с щастлив и ревлив финал
лека да е до края и без никакви притеснения повече
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит