0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #200 -: Ноември 23, 2013, 14:09:59 pm »
мале, малееее страхотни новини, Неда, пожелавам всичко да е наред с братчето и сестричката :wink:
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #201 -: Ноември 23, 2013, 16:17:07 pm »
Неда, честито!!! Прекрасна новина :D
Ще чакам да пишеш за реакцията на Константин, когато му кажете, че съм му фен :wink:

Много познати мами, бременни с второ, с трето. Почва да ме обхваща бебешка треска и мен :lol:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #202 -: Ноември 23, 2013, 19:37:09 pm »
Неда, честита радост! Лека бременност ти желая и здрави големи бебета да родиш :)
 И на мен ми е интересна реакцията на баткото :)
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #203 -: Ноември 24, 2013, 13:43:56 pm »
Ходихме днес в Мол Сердика на театър, Дядо вади ряпа. София и племенницата(2,8г.)проследиха с интерес постановката. Уж трябваше да е куклен, но не беше. Извикаха от публиката по-големи дечица, преоблякоха ги като героите и те направиха постановката. Много лудница беше, но на мен идеята ми беше да видя ще има ли интерес. Накрая пуснаха музика и нашата отиде на сцената да танцува и пее. Заяви ми, че била певица ВЕЧЕ  :D
Докато се приберем все за това говореше.
Ако някой има интерес всяка неделя от 11 ч. в Мол Сердика има театър (http://serdikacenter.bg/events/456.aspx)
В България Мол също има (http://www.bulgariamall.bg/%D1%81%D1%8A%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%8F/)
« Последна редакция: Ноември 24, 2013, 13:50:39 pm от Ники »

*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #204 -: Ноември 24, 2013, 14:08:23 pm »
Неда, честито! Пълна къща с дечица, какво по-хубаво от това! Желая ти лека и спокойна бременност!  :D

*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #205 -: Ноември 25, 2013, 10:25:06 am »
Неда, страхотна новина... Честито, лека и безпроблемна до края!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :) И слушай детето ТЕ ТРИМАТА ще ядът бонбоните ;) и всичко ще е наред. :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #206 -: Ноември 25, 2013, 13:56:04 pm »
И аз да се включа в спама. :lol:
Неда, стиснати палци за лека и безоблачна бременност  и здрави бебета около термин. Той Коко вече знае... :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #207 -: Ноември 26, 2013, 09:48:10 am »
И аз да се наредя :) Честито, Неда :) стискам палци до края и с баткото да изяждат всичките бонбони :)

Относно ходенето по театри - аз Марти на театър още не съм го водила, но има много представления в градината му и ми ги разказва, явно му е интересно. С цирка изчаках до тази година (да стане на 5г.) и го заведох на представлението на цирк Балкански. Беше меко казано впечатлен :) На всеки който видеше месец поне след посещението ни обясняваше какво е видял, кой какво направил и какви животни имало. Ние последни си тръгнахме от цирка. Накрая дори момчетата с моторите от "сферата на смъртта" го поздравяваха и му даваха да им пипне мотора, единият дори го сложи на него. Няма да ви обяснявам в какъв екстаз изпадна Мартин. Едвам сме си тръгнали. Попита водещия дали може да го вземе в цирка :):):)  Пак преди месец-два го заведох и на първото кино. Двамата се забавлявахме със "Самолетите". Беше много щастлив и 100 пъти ми благодари, че сме отишли.
« Последна редакция: Ноември 26, 2013, 09:51:49 am от Black_rose »
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #208 -: Ноември 26, 2013, 10:29:02 am »
момичета  , аз още не мога да се осъзная  от вълнение  , но току що  видях  :bfp:  без дори да съм очаквала подобно чудо  !

Освен , че много се зарадвах , още повече се притесних дали всичко е наред    , но не мога да не споделя тук   :hug2: 
Ох , стотина въпроса ми изникнаха в главата  дали да правя това или онова , но да  се съвзема  и отивам да питам в подходящата тема  :oops:
 

В неделя Кало беше на цирк с баща си -  май не беше  много впечатлен   , а баща му направо разочарован  , че представлението е посредствено . Но за дребния   става .А   като  го попитах какво е имало на цирка -отговори  : коза, конче , пуканки и котета !
« Последна редакция: Ноември 26, 2013, 10:34:19 am от nimika »


Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #209 -: Ноември 26, 2013, 10:39:39 am »
Водила съм Гошко няколко пъти на цирк до сега. Единствения път когато му хареса, не се разсейваше и не питаше кога ще си ходим в къщи беше на цирк "Балкански". После разказваше дълго време и ме караше да играем на цирк у дома. Другите представления бяха наситина посредствени и детето не беше впечатлено. Последния път си тръгнахме преди да свърши дори.
Така че, ако ще е цирк - препоръчвам "Балкански"!
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #210 -: Ноември 26, 2013, 11:36:41 am »
nimika  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #211 -: Ноември 26, 2013, 12:22:06 pm »
Ехааа  :) предколедно заваляха положителни тестове. Нимика, много се радвам за изненадата ти! Дай Боже всичко да е наред :)
А при нас заваля сняг - много мокър и почти се стопява след като падне, но поне мъничко остава, за да ни създаде предпразнично настроение. Та честит първи сняг от мен :)


Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #212 -: Ноември 26, 2013, 13:16:34 pm »
Неда, nimikaq стиснати палци и от мен! Дай боже всекиму такива изненади!

Марто е "гледал" театър още в яслата на 1г. 8м.  :wink: нищо не казваше после, дали му е харесало, но имаше едно съседче в подготвителна група същата градина и то ми разказваше, че гледал като хипнотизиран и само пляскал и се смеел. Намислила съм сега около Коледа да го водя на представление на нашия театър.
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #213 -: Ноември 26, 2013, 18:35:52 pm »
все се каня да ви питам - докато бяхте бременни увеличиха ли ви се бенките? Направо имам вече навсякъде, а някои стари са порастнали :( Ще трябва да търся свестен кожен лекар май. Свекърва ми ме успокоява, че и при нея така станало и не било тревожно, ама знам ли.


*

    Crystal

Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #214 -: Ноември 26, 2013, 18:43:24 pm »
Бебе, на мен 2 бенки ми се промениха по време на бременностите. Ходих на кожен и едната ми я махнаха още преди да забременея с второто. Другата не била опасна, но и нея махнах сега. С бенките шега не бива, казвам го от горчив опит с мой близък. Консултирай се непременно с дерматолог.
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #215 -: Ноември 26, 2013, 19:47:02 pm »
bebe_2013, и при мен се получи така по време на бременността ми. Бях махала преди това една и знам , че моите не са проблемни, та затова съм спокойна. Хубаво е, все пак, да ги погледне специалист.
nimika, чудесна изненада, лека и спокойна бременност!

*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #216 -: Ноември 26, 2013, 21:15:52 pm »
Ейй, изненада след изненада  :D много обичам така.
Нимика, много се радвам за теб. Лека и спокойна бременност! Всичко ще е наред, ще видиш  :)


Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #217 -: Ноември 26, 2013, 21:48:35 pm »
Честита радост, Нимика! Ех, че хубавоооо....

Аз не съм вярвала, че някога мога да изпадна в нервен срив и паник атака, ама ей, на...вече два дни.
Причината, за повечето хора може да е смешна, но мен ме постави в невъзможност два дни да бъда майка и жена. Така...докато си намеря правилните хапчета :lol:

Четвъртък сутрин - заварвам изкуствена тарантула на бюрото си, опищявам света и обяснявам на всички, че имам фобия. Оказва се, поставена от шефката. Обяснявам и потретвам за арахнофобията си.
Понеделник - пак същото, накрая шефката я хвърля по мен. Получавам аритмия, треперят ми ръцете и се прибирам. Разревавам се истерично пред детето си, то се разревава, аз не мога да си стоя на краката. Имам фобия от паяци и всички го знаят. Колабирала съм от такъв вид "шеги". Накрая ми се развикаха по телефона, защото съм си тръгнала от работа, понеже ми е ЗЛЕ!
Не спах изобщо и мислих само да напусна. Но днес на улицата получих паник атака и....ами да става, каквото ще, безнаказано няма да мине тая история. От колегите си разбрах, че е мислила, че се лигавя и това е само шега, чух смеха й, когато й казаха, че тръгвам, защото ми е зле, чух викането й по телефона, като й потретих, че съм зле....

Абе въобще...мисля да предявя иск за обезщетение, ако откаже да ми плати такова за извън съдебен спор. В четвъртък ще имам среща с психиатър и да ми се назначи по-адекватна терапия, че втори път паник атака насред квартала не знам, дали ще издържа.
[/url][/url]
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #218 -: Ноември 27, 2013, 00:34:57 am »
Нимика, Неда, много стиснати палци от мен! Дядо Коледа вече е минал през вашите домове.  :D

Бебе2013, и при мен след първата бременност много нови бенки ми се появиха. Аз имам по принцип доста и всяка година ходя профилактично на преглед. Последния път бях в София в "Токуда". Лекарката много внимание ми обърна. Ако иска някой, да ми пише, препоръчвам я с две ръце.

За театъра - много му беше харесало на детето в неделя. Пожела да отиде с баща си, та аз не мога да свидетелствам от първо лице. Пак ще ходи. Театърът ни е под носа (на пет минути от нас).

Днес го водих на УНГ заради проблемите със сливиците, ушите и носа. Докторът потвърди, че бил израснал всичко и нямало нужда от операция. Камък ми падна от сърцето.

Вени, много дебелашки шеги. Чак не можа да разбера как нормален човек може да направи подобно нещо и да го намира за смешно.  8O

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #219 -: Ноември 27, 2013, 06:29:38 am »
Искам с хубаво да започна този пост  :P
Прекрасна новина Нимика, много сме орисниците тука, късмет и спокойствие!

Бебе, момичетата са те посъветвали, прегледай се при добър дерматолог.
Съмнението е най-голямата тревога.

Вени, аз имам подобна фодия, но от жаби и ако някой ми причини нещо такова умишлено
не мога да предположа как ще реагирам, защото неумишлено съм получавала огромен стрес!
Никога не съм разбирала, какво е това садистично и безчувствено отношение
към слабостите на хората, това е извън моята природа, обидно и непонятно.
И изобщо от шеф ..... това е още по-противно.
Факт е обаче, че хората са страшно оскотели и е рядкост доброто отношение.
Да, може да съм луда, инфантилна и вечно нахилена, но когато ми се отдаде възможност
си доставям малки лични радости като засвидетелствам добро отношение към хората.
Разбира се не ги каня на кафе  :lol: , но преди две седмици, ей така, направих на една дама комплимент
като слязохме двете от автобуса, ако аз бях слязла и тя бе останала или обратно
нямаше да се случи, но палтото и бе алено и великолепно, тя на около 50 и лицето й светеше.
Каза ми" Благодаря ти, Момиче! Това палто е моята младост."
Случиха ми се много и все неприятни неща в личен план, за щастие сме здрави всички.
Но те ме карат да оценявам живота, децата, мъжа до мен и близките обичани хора още повече.

Деси, радвам се за Кай, от такива камъни най-леко става.

Едно от притесненията ни последния месец бе именно с набързо назначена
"деликатна" операция на Митака, която благодарение на майчиния ми усет,
съвет от приятел и помощта на д-р Тачева, д-р Владимиров и д-р Кацаров за щастие няма да се състои.

Хубав снежен ден ви пожелавам, да са румени бузите на децата и това да ни топли сърцата!

« Последна редакция: Ноември 27, 2013, 06:40:11 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)