0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #840 -: Юли 08, 2013, 22:59:42 pm »
Дес, защото ти правят изследвания вече като бременна. И при мен беше същото, въпреки че предишните ми сигурно бяха от преди дали има и два месеца - точно преди да почна процедурата ми ги бяха пускали.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #841 -: Юли 09, 2013, 11:44:50 am »
Дес, защото ти правят изследвания вече като бременна. И при мен беше същото, въпреки че предишните ми сигурно бяха от преди дали има и два месеца - точно преди да почна процедурата ми ги бяха пускали.

Да благодаря, разбрах вече  :lol:
Искам да ви попита и нещо друго
Чат-пат и преди да забременея ми се  е случвало да ми заглъхне ухото, но днес навън :? едновременно ми заглъхнаха и двете 8O Ужаст!!!
Ужасно се притесних, все още, не е отминало това заглъхване, но не  е така силно осезаемо, както беше в един момент :?
Та, случвало ли ви се  е? И на какво може да се дължи? Какво следва да направя?


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #842 -: Юли 09, 2013, 13:13:07 pm »
Дес,позната история с ушите,аз попитах моята докторка и тя каза,че е възможно.Иначе съм забелязала всеки ден около обяд ми заглъхват,кога едното,кога и двете.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #843 -: Юли 09, 2013, 13:39:14 pm »
Дес,позната история с ушите,аз попитах моята докторка и тя каза,че е възможно.Иначе съм забелязала всеки ден около обяд ми заглъхват,кога едното,кога и двете.

Оф, много неприятно, сега за 1-ви път и двете, като някоя глуха и си чувам гласа като ехо и не мога да преценя (понеже бях и навън) силата си на звука, да се смееш ли, да се тревожиш ли  :jump12:


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #844 -: Юли 09, 2013, 13:55:24 pm »
Здравейте момичета,

Не мога да си обясня защо толкова се притеснявам. В 9-то седмица съм, а чакам с такова нетърпение да стане 12-та...
Хормони, какво да ги правиш...
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #845 -: Юли 09, 2013, 14:04:23 pm »
Дес, защото ти правят изследвания вече като бременна. И при мен беше същото, въпреки че предишните ми сигурно бяха от преди дали има и два месеца - точно преди да почна процедурата ми ги бяха пускали.

Да благодаря, разбрах вече  :lol:
Искам да ви попита и нещо друго
Чат-пат и преди да забременея ми се  е случвало да ми заглъхне ухото, но днес навън :? едновременно ми заглъхнаха и двете 8O Ужаст!!!
Ужасно се притесних, все още, не е отминало това заглъхване, но не  е така силно осезаемо, както беше в един момент :?
Та, случвало ли ви се  е? И на какво може да се дължи? Какво следва да направя?
Десс и на мене ми се случваше често около инвитрото и малко след това.То мойто беше като някакво кънтене в главата и ушите.Нищо не чувах  8O С времето отшумя.Дано скоро ти мине,наистина е много неприятно и стряскащо!
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #846 -: Юли 09, 2013, 14:08:16 pm »
Здравейте момичета,

Не мога да си обясня защо толкова се притеснявам. В 9-то седмица съм, а чакам с такова нетърпение да стане 12-та...
Хормони, какво да ги правиш...
То и аз това чакам  :D След денонощното гадене.....нямам търпение да понапредна малко и да ми порастне коремчето де  :lol: А и все пак това са най рисковите седмици (в началото).
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #847 -: Юли 09, 2013, 14:31:58 pm »
здравейте момичета,има ли мамита на които изобщо не им се гади,аз съм една от тях а съм в 9-та седмица,нормално ли е това
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #848 -: Юли 09, 2013, 14:41:42 pm »
"2411" , напълно нормално е.Аз за цяла бременност нито съм повърнала,нито ми се е догаждало.Напълно индивидуално е.Не се безбокой,а се радваи,че си една от късметлийките на които не им се гади.Лека бременност  :D


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #849 -: Юли 09, 2013, 14:43:28 pm »
здравейте момичета,има ли мамита на които изобщо не им се гади,аз съм една от тях а съм в 9-та седмица,нормално ли е това
Аз. Нормално е. Доктора каза, че това може само да ме радва.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #850 -: Юли 09, 2013, 14:46:14 pm »
благодаря за отговорите момичета  :)
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #851 -: Юли 09, 2013, 15:46:43 pm »
Здравейте бъдещи мамчета, Des и аз го имам това със заглъхването , на мен от положителния тест насам ми е блокиран единия синус както и ухото доста е гадно - питах лекаря си каза нормално е ще се търпи нямам друг избор. 2144 нормално е - на мен нито веднъж нито ми се е гадило нито ми е било лошо.


 Иначе бяхме на преглед ще си имаме момченце. Расте нормално дори бърза няколко дни.
« Последна редакция: Юли 09, 2013, 15:48:27 pm от narnia »
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #852 -: Юли 09, 2013, 17:09:19 pm »
И мен ми заглъхват ушите и даже пищат от време на време, също и запушен нос имам от няколко седмици.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #853 -: Юли 09, 2013, 19:26:27 pm »
има ли някое момиче от пловдив,да ми каже при кой лекар ходи
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #854 -: Юли 09, 2013, 19:29:16 pm »
Благодаря ви момичета :bighug:
явно са нормални тези неща, но аз така се притесних, като изключим и ужасното усещане :lol:


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #855 -: Юли 09, 2013, 20:00:33 pm »
"2411", аз живея в Пловдив,но ще раждам в друг град,понеже роднините ми не са в Пловдив.Но за Пловдив съм чувала добри отзиви за докторите в клиника "Селена" и по-конкретно за д-р Минев.Само че този доктор не работи със здравната каса.Разгледай форумите,там доста момичета споделят.Успех в търсенето на доктора  :D


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #856 -: Юли 09, 2013, 20:04:07 pm »
има ли някое момиче от пловдив,да ми каже при кой лекар ходи

И аз ще дам гласа си за Селена Пловдив (пристрастна съм, т.к там правих успешната си инв процедура). Мисля, че никой лекар май, не работи там по Здр каса :lol:


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #857 -: Юли 09, 2013, 20:24:51 pm »
2411,И аз не повръщам.Но усещам всички миризми много силно.Имам ужасна непоносимост към цигари.Вкъщи никой не пуши,но съседите под нас пушат на балкона.Не мога да им забраня.Другата миризма от,която почти ми става лошо е салам "народен",от който няма начин да лиша дядо ми.Ужас
 :oops: яде го всеки ден за вечеря и го върти до безсъзнание в микровълновата.Каква смрад е .......
   Dess, добре,че това не ми се е случвало,че сигурно ще изпадна в паника,защото брат ми,жена му и едното им дете са тежко чуващи,но за мен да имаш слух само 20 процента и то само на едното си ухо си си направо глух.
   А сега да ви се ожаля:червата нещо ми се разбунтуваха и посетих заведението няколко пъти.По едно време ми беше много отпаднало и студено.Оказа се че имам и малко температура 37.3.Пих парацетамол и повечко вода и сега съм добре.Доки каза,ако корема не спре да се вълнува да изям една лъжица суров ориз.Мисля,че няма да ми се наложи.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #858 -: Юли 09, 2013, 21:55:21 pm »
има ли някое момиче от пловдив,да ми каже при кой лекар ходи

И аз ще дам гласа си за Селена Пловдив (пристрастна съм, т.к там правих успешната си инв процедура). Мисля, че никой лекар май, не работи там по Здр каса :lol:
Мисля, че д-р Асен Даскалов работи по здравна каса, но не съм сигурна.И нямам отзиви за него - но е симпатяга ;-)


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #859 -: Юли 09, 2013, 22:45:21 pm »
А сега да ви се ожаля:червата нещо ми се разбунтуваха и посетих заведението няколко пъти.По едно време ми беше много отпаднало и студено.Оказа се че имам и малко температура 37.3.Пих парацетамол и повечко вода и сега съм добре.Доки каза,ако корема не спре да се вълнува да изям една лъжица суров ориз.Мисля,че няма да ми се наложи.

Може да те е хванал летния грип. Ние с приятеля ми го прекарахме за два дни, но при мен беше по-лошо, защото и вода не можех да пия и цял ден нищо не бях хапвала. Накрая пих един аспирин и вода с лимон и се оправих.