0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #840 -: Ноември 18, 2014, 17:21:33 pm »
Галина, ако си по къс протокол, знам че на бланката ти пише че Цитротайда се слага от 6-ти ден, но това се изменя взависимост от отговора ти на стимулацията. На мен например ми го почнаха на 5-ти ден, защото бях направила много големи фоликули и пункцията ми беше с един ден по-рано.
Така че не се притеснявай. Щом док така е преценил, значи така трябва.
Аз по време на стимулацията действах на принципа "всеки да си върши работата". Тоест Александров си преценява лекарствата и действията, а аз мътя. И с едно солидно количество вяра и ще видите как 14 дена след трансфер ще зърнете двете чертички :-)
Гица, гърдите не са особен показател. Един ден болят, че чак ми иде да ги махна, а на другият нищо не усещам. Особено преди теста в повечето дни не боляха.
Успех!
« Последна редакция: Ноември 18, 2014, 17:23:46 pm от yanicka »

26.09.2019
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #841 -: Ноември 18, 2014, 21:45:53 pm »
Яничка, не съм те усетила, но честита ти лентичка! Лека и безпроблемна до термин и на финала едно красиво и ревливо бебе!
Много правилно си го казала по-горе!
Вярвайте и с помощта на нашия Доктор, всичко ще е наред!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #842 -: Ноември 18, 2014, 21:50:08 pm »
Яничка, не съм те усетила, но честита ти лентичка! Лека и безпроблемна до термин и на финала едно красиво и ревливо бебе!
Много правилно си го казала по-горе!
Вярвайте и с помощта на нашия Доктор, всичко ще е наред!

Мерси! Аз докато бях в стимулация в нашата темичка нямаше никой и аз пишех в общата, та затова минах между капките. Пък и почти веднага след теста се наместих в бременната тема :-)))
Успех на всички момичета! Аз съм на 100% сигурна, че вярата е 50% от успеха.

26.09.2019
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #843 -: Ноември 19, 2014, 07:17:55 am »
Благодаря за успокоението, момичета. Вчера се бях шашнала, ама само малко. Днес съм пак усмихната и пълна с вяра! Вчера и други почнаха процедура, така че успех!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #844 -: Ноември 19, 2014, 08:08:15 am »
Ааааа,ами явно не си си видяла добре лекарствата ,които ти е изписал Док на рецептата... 8O Там задължително той изписва ,на първо място,лекарството ,наречено "Вяра" :D. То е задължително и без него никакъв Гонал,никакъв Прегнил нито Цитротид не се приемат. Четете си внимателно рецептите,ей  :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #845 -: Ноември 19, 2014, 09:36:45 am »
Благодаря момичета за положителните емоции които ми вдъхвате аз също вярвам,че ще успеем в тази борба и накрая ще гушнем така мечтаното съкровище.В петък мисля да пусна ЧХГ и дано е ++++.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #846 -: Ноември 20, 2014, 13:22:33 pm »
Здравейте, при мен май нещата не са много добри. Ето какво: днес е осми ден от стимулацията а расте само 1 фоликул. От днес съм на фостимон и цетротид. Доктора каза че ще опита да направи нещо от този един фоликул. Той не се отказа от мен, на мен малко ми падна гарда днес, но въпреки всичко продължавам напред, дано се случи чудо. Какво мислите, има ли шанс от 1 фоликул да се случи нещо? И може ли за 1-2 дни да стане нещо и да порасне още някой? Моля за съвет, че нещо изперквам днес, а утре съм на преглед отново...
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #847 -: Ноември 20, 2014, 18:13:22 pm »
Здравейте, при мен май нещата не са много добри. Ето какво: днес е осми ден от стимулацията а расте само 1 фоликул. От днес съм на фостимон и цетротид. Доктора каза че ще опита да направи нещо от този един фоликул. Той не се отказа от мен, на мен малко ми падна гарда днес, но въпреки всичко продължавам напред, дано се случи чудо. Какво мислите, има ли шанс от 1 фоликул да се случи нещо? И може ли за 1-2 дни да стане нещо и да порасне още някой? Моля за съвет, че нещо изперквам днес, а утре съм на преглед отново...
Здравей, дано да извадите яйцеклетка. Малко вероятно е да се развият други фоликули. Защо сте сменили гонала с фостимон? Ако яйцеклетката излезе добра, пробвайте ИКСИ не ин витро. Успех!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #848 -: Ноември 20, 2014, 18:36:51 pm »
Да стане нещо ли....... :??? Еми те бебетата се раждат от една яйцеклетка.оплодена от един "упорит" сперматозоид!!! :lol: Защо да не стане??? Горе главата и успех! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #849 -: Ноември 20, 2014, 19:11:20 pm »
ra4o, развесели ме. И доктора така каза. Надявам се да съм отгледала 1, но качествена яйцеклетка, което е по-важното. Благодаря ви за подкрепата, много сте мили, утре пак съм наредена в АГ. Щом Александров не се  отказа, и аз не се отказвам. Аз днес му казах еми щом е една ще пробваме с една. Дано да стигнем до пункция и трансфер. Само ми стискайте палци. Всички сте чудесни. Между другото незнам защо ми смени гонала, каза че е по-евтин фостимона и можем да продължим с него. Много не ми обяснява, но за сметка на това беше до мен дори когато Малена ми слагаше инжекцийките. Страхотен екип са всички. Стискайте ми палци моля.....
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #850 -: Ноември 20, 2014, 19:59:39 pm »
ra4o, развесели ме. И доктора така каза. Надявам се да съм отгледала 1, но качествена яйцеклетка, което е по-важното. Благодаря ви за подкрепата, много сте мили, утре пак съм наредена в АГ. Щом Александров не се  отказа, и аз не се отказвам. Аз днес му казах еми щом е една ще пробваме с една. Дано да стигнем до пункция и трансфер. Само ми стискайте палци. Всички сте чудесни. Между другото незнам защо ми смени гонала, каза че е по-евтин фостимона и можем да продължим с него. Много не ми обяснява, но за сметка на това беше до мен дори когато Малена ми слагаше инжекцийките. Страхотен екип са всички. Стискайте ми палци моля.....
Аз бях стимулирана с Фостимон при инсеминациите ми. По принцип съм с поликистоза. Доктор Александров ми беше казал, че лекарството е подходящо при поликистоза. Стискам палци опитът ти да е успешен! :goodluck:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #851 -: Ноември 20, 2014, 20:02:05 pm »
Благодаря, и аз се надявам да е така. Аз също съм с поликистозни яйчници. Може пък точно тази яйцеклетка да е моя шанс.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #852 -: Ноември 21, 2014, 00:22:24 am »
galina_89m, може и едничка да е, но е напълно достатъчна, важно е качеството  :) Предполагам, че док ти е сменил Гонала, тъй като не си отговорила добре на него. Фостимон е уринарен препарат и според д-р Александров се понася доста добре. На мен също ми го беше предложил, когато щях да съм на ЕЦ с лека стимулация. Док си знае работата  :wink:

Стискам палци това фоликулче да се превърне в твоето Коледно чудо!  :bighug:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #853 -: Ноември 21, 2014, 08:41:54 am »
каффи, благодаря за подкрепата. И доктора каза, че може това да е моето чудо. Днес отново отивам с надежда и вяра. Дано скоро да е пункцията, че вече нямам търпение да видим какво ще излезе от моите глупави яйчници. Ще се отчета като разбера какво става. Ей, добре че ви има
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #854 -: Ноември 21, 2014, 20:43:14 pm »
Galina ,стискам палци и много вяра :goodluck: :goodluck:
 
Аз при втория успешен опит много се учудих, че пункцията ми беше един ден по- късно отколкото обичайното, ама виж пък то взе , че е успешен:)
Даже беше 8 март събота и всички само заради мен дойдоха на работа :)
И нямаше проблеми с яйцеклетките :) Док много добре преценява наистина:), но човек се притеснява де , де да знае хи хи хи.

Барбарончето много точно го е казала, че после пък като забременееш и живот и здраве родиш, притесненията са още по- големи, но пък е прекрасно в същото време:)
Ей, Барбаронче разсмя ме :lol:
Момичета, пожелавам ви да не сте толко ошашкани като мен :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #855 -: Ноември 24, 2014, 22:18:07 pm »
Момичета,знаете ли Д-р Ковачев има ли сключен договор с фонда,имам неуспешно инвитро при Козовски,мислех да го сменя с Емин,а сега вече искам при Ковачев ,дайте мнения.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #856 -: Ноември 24, 2014, 23:03:26 pm »
fraci, ще те разочаровам, но не- не работят с фонда. И преди 2 месеца като питах няма ли скоро да сключат договор с ФАР, отговорът беше "по-скоро не".

Успех, където и да се насочиш!

galina_89m, успех утре на пункцията!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #857 -: Ноември 25, 2014, 08:04:08 am »
АГ Варна няма сключен договор с Фонда  :( и възможност за сключване в обозримо бъдеще няма. :( / имат различия по въпроса за функционирането на Фонда,поне така съм разбрал през годините  :?/. Доц.Ковачев е част от екипа на клиниката,поне до скоро :wink:. Все пак ако искаш направи си еда консултация/ макар че вече сигурно си правила такава/. Съжалявам за фонда. :(
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #858 -: Ноември 25, 2014, 08:08:44 am »
Здравейте, и аз имам същата информация за ЦАР Варна и отношението им към фонда. Едва ли изобщо някога ще сключат договор.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #859 -: Ноември 25, 2014, 16:18:35 pm »
Здравейте, ето ме и мен! Днес мина пункцията- прави ми я доц.Ковачев- извадени две чудесни яйцеклетки, всички са сигурни че ще имаме хубав резултат. Сега нямам търпение утре да разбера какво се случва. Успех на всички и благодаря за подкрепата