0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #900 -: Декември 07, 2014, 23:23:34 pm »
Хайде, помагайте сега, милички! Мисля си за моя втори опит, който ще е през февруари и съм в размисъл откъде да взема по-евтино Гоналчето. Научавам разни неща за Румъния и  за Турция, но нямам подробности- аптеки,цени, как мога да си взема оттам? Ще се радвам ако споделите опита си с мен? Или ако някой има пътувания насам натам да комбинираме нещо? Предварително ви благодаря и много ви  :bighug: :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #901 -: Декември 08, 2014, 08:12:39 am »
Здравей,
лекарствата в Турция са по-евтини. Аз се свързах с едната фармацевтка в Одрин от тази аптека http://www.mericeczanesi.com/, изпращам ти и и-мейла й: duygu@mericeczanesi.com. Писахме си на английски.  Снимай й рецептата си за Гонал и я прикачи към мейла за кореспонденция, иначе не е разговорчива.  Мислех да ходя до Одрин с еднодневните шопинг турове, а лекарствата щях да сложа в хладилна чанта. Като приспадна транспортните разходи, ако си бях купила от там Гонала и Цитротида, щеше да ми излезе с около 448лв. по-евтино от БГ, ако пътува 1 човек и има задграничен паспорт. Успех!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #902 -: Декември 08, 2014, 11:41:37 am »
Благодаря ти, Кати
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #903 -: Декември 08, 2014, 13:39:15 pm »
Някой може ли да ми каже дали в АГ Варна ще могат да ми дадат някаква бележка, кога ми е била пункцията, някой взимал ли е бележки от там- свързано е с полагащия се платен отпуск по КТ?????
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #904 -: Декември 08, 2014, 17:00:15 pm »
Предполагам, че няма да ти откажат! Питай!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #905 -: Декември 09, 2014, 07:03:57 am »
Със сигурност издават нещо като протокол-епикриза с описание на процедурата. Това би трябвало да е достатъчно!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #906 -: Януари 07, 2015, 12:33:01 pm »
Здравейте дами  :D
Виждам , че в темата много не се пише , но аз реших да я побутна малко  :oops:
Няма ли някой който да е в процедура в момента?
Аз официално стартирах вчера и ще съм по къс протокол  :D Моля се само всичко да върви гладко и да имаме един прекрасен резултат на финала  :D
Успех желая на всички от сърце  :bighug:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #907 -: Януари 07, 2015, 19:51:24 pm »
Явно няма, аз започвам февруари по къс протокол! Тази година се надявам да носи много хубави бебета! Успех и на теб
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #908 -: Януари 07, 2015, 20:05:51 pm »
Галина благодаря ти! Успех и на теб :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #909 -: Януари 07, 2015, 21:09:05 pm »
Здравейте дами  :D
Виждам , че в темата много не се пише , но аз реших да я побутна малко  :oops:
Няма ли някой който да е в процедура в момента?
Аз официално стартирах вчера и ще съм по къс протокол  :D Моля се само всичко да върви гладко и да имаме един прекрасен резултат на финала  :D
Успех желая на всички от сърце  :bighug:

Явно няма, аз започвам февруари по къс протокол! Тази година се надявам да носи много хубави бебета! Успех и на теб

Успех и на двете ви и аз днес, бях там за малко и по друг повод  :lol:


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #910 -: Януари 08, 2015, 08:21:59 am »
Е,как няма!??? :lol: :lol: Ето, че сте две.... :lol: Ще дойдат и други. Годината сега започва,колелото бавно се завърта... :)Нека да е много плодовита и да е здрава за всички и най-вече ,за целия екип :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #911 -: Януари 08, 2015, 10:43:03 am »
Успех момичета,  аз се присъединявам към февруарската групичка ако всичко е наред за втори опит :)
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #912 -: Януари 08, 2015, 12:20:10 pm »
Мими  :bighug:
Успех и на теб! Сигурна съм , че новата година ще ни донесе много бебета :)
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #913 -: Януари 08, 2015, 22:25:09 pm »
Здравейте момичета,

И аз трябваше да съм към февруарската групичка, но поради командировка, май ще го изместя опита за март месец!

Успех на всички!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #914 -: Януари 21, 2015, 17:14:15 pm »
Честит празник на екипа от 7 етаж. Все така всеотдайни да са и да сбъдват мечти!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #915 -: Януари 21, 2015, 18:36:08 pm »
Здравейте дами  :D
Виждам , че в темата много не се пише , но аз реших да я побутна малко  :oops:
Няма ли някой който да е в процедура в момента?
Аз официално стартирах вчера и ще съм по къс протокол  :D Моля се само всичко да върви гладко и да имаме един прекрасен резултат на финала  :D
Успех желая на всички от сърце  :bighug:
Да,  честит празник им пожелавам и аз,  скоро пак ще съм при тях.
GeryCh как върви при теб процедурата?
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #916 -: Януари 23, 2015, 20:45:09 pm »
Мими Благодаря добре  :bighug:
на 17. 01 ми беше пункцията а на 22 .01 ми беше трансфера.
Върнаха ми 2 прекрасни ембриончета и сега започва голямото чакане. Казаха ми да си направя Шуър чек на 05.02 и се чудя , защо  ме карат да си правя пиклив тест а не направо кръвен  :ask: Ще съм благодарна ако някой по запознат ме просветли :)
Та това е за сега от мен стискам палци на всички които са или им предстои процедура  :goodluck:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #917 -: Януари 23, 2015, 20:55:44 pm »
И аз съм за февруари  :oops: първо инвитро... Малко съм стресирана...дано се справя..
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #918 -: Януари 23, 2015, 21:00:45 pm »
Покерче Много късмет ти пожелавам и едно прекрасно бебче на финала  :bighug:
Искам да ти кажа изобщо да не се притесняваш! За мен това също беше първи опит , но всички са толкова готини и усмихнати , че ми беше едно леко и спокойно през цялото време за което страшно им благодаря  :balk_5:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #919 -: Януари 23, 2015, 21:19:29 pm »
GeryCh, за шуъра- такава им е практиката и аз съм се чудила. Навремето въпросния тест е бил подарък от клиниката и се е правил пред тях. Аз (пък и мн други момичета) не съм си чакала датата. На 10 ден след ЕТ пуснах кръвен.

Стискам палци за  :bfp:

Покерче, не се притеснявай, в добри ръце си  :wink:

Galina89 с теб какво се случва?