0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #880 -: Декември 01, 2014, 13:06:10 pm »
GICA, почивай си и бъди спокойна, дано всичко е наред!
Моя опит днес приключи, ембриона е спрял да се развива, говорих с Александров- февруари месец съм пак наредена там за следващ опит надявам се успешен. Късмет на всички!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #881 -: Декември 01, 2014, 13:25:38 pm »
GICA, почивай си и бъди спокойна, дано всичко е наред!
Моя опит днес приключи, ембриона е спрял да се развива, говорих с Александров- февруари месец съм пак наредена там за следващ опит надявам се успешен. Късмет на всички!

Много съжалявам, не това исках да прочета :x


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #882 -: Декември 01, 2014, 16:41:18 pm »
Здравейте момичета днес пуснах ЧХГ 6 дена след закъснение според мен съм в 5 седмица и два дена с последен цикъл на 25.10.2014 и ЧХГ ми е 570 просто е мн ниско и в сряда пак ще повторя изследването и каквото вече Бог е решил
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #883 -: Декември 01, 2014, 18:13:44 pm »
GICA, според мен не е нисък този резултат. Направи чек след два дни и... спокойна бременност!
Аз също имах зацапване но Слава Богу всичко беше наред.

Почивай си и приемай утрогестна през устата.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #884 -: Декември 01, 2014, 19:05:52 pm »
днес ми е 19 ден от трансфера и съм на 6 дена закъснение а референтните стойности за моя период на ЧХГ  е да започват от 850 а моите са 570 дано всичко се оправи
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #885 -: Декември 01, 2014, 20:21:58 pm »
Gica,ще е наред всичко:).Не се шашкай още,знам,че е трудно.Аз имах кървене в началото на бременността.Лежи си  и се консултирай с Док.Дано да отмине и всичко да е наред :goodluck: :bighug:

Galina,така ме е яд  :(.Но с нови сили следващия път.Почини си,поразсей се и си изкарай хубаво по празниците и живот и здраве след Нова година на линия :wink:
Няма да се даваме я :) :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #886 -: Декември 03, 2014, 13:19:07 pm »
Момичета моят опит приключи днес ЧХГ 370 пада и това е на 21 ден от ЕТ. Започвам с нови сили и това е.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #887 -: Декември 03, 2014, 13:47:27 pm »
Момичета моят опит приключи днес ЧХГ 370 пада и това е на 21 ден от ЕТ. Започвам с нови сили и това е.

Еееех, силно гуш от нас!


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #888 -: Декември 03, 2014, 14:32:49 pm »
Момичета моят опит приключи днес ЧХГ 370 пада и това е на 21 ден от ЕТ. Започвам с нови сили и това е.

Гица, четях от няколко дена твоя прогрес и стисках палци. Съжалявам мила. Ако те срещна по коридора Януари месец, предлагам да пием рядък чай от маточина примерно и да оставим малко захар да ни вдигне настроението.

На 24ти Ноември бях последно там и едно момиче такова пълничко тъкмо излезе от трансфер. С дълга коса, лилава нощница и невероятна усмивка...замаяно от процедурата, но с явна усмивка. Сигурно и ти си се усмихвала - запомни чувството - пак ще стане.

Аз дори не съм удобрена за пункция...а съм на 39...кураж мила!  :hug2:
Цел - 2500лв за един УИКЕНД! Събота 6ти-Неделя 7ми Декември! Търсят се 500 добри момичета, за набиране на 2500лв в Дарителската Кампания на Зачатие! Аз участвах и си търся съмишленички!

http://www.zachatie.org/kz2013/kz2014
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #889 -: Декември 03, 2014, 17:25:30 pm »
Здравейте момичета снощи и сега имам силни коремни болки.Мн се страхувам да не би да е извънматочна моля ви кажете ми при такава бременост ЧХГ расте ли все пак.Моето пада но не ми се засилва кървенето мн съм притеснена.Моля ви за помощ.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #890 -: Декември 03, 2014, 18:45:50 pm »
Здравейте момичета снощи и сега имам силни коремни болки.Мн се страхувам да не би да е извънматочна моля ви кажете ми при такава бременост ЧХГ расте ли все пак.Моето пада но не ми се засилва кървенето мн съм притеснена.Моля ви за помощ.

GICA

Не съм много запозната аз лично с извънматочната бременност но май при нея ЧХГ се вдига и то в нереално високи ст-сти, но незнам вече не помня навремето, аз какво, бях чела по въпроса :x
Моят съвет е да се обадиш на доктора, при когото прави процедурата, хубаво е да те види! Стискам палци да не  е това, от което се опасяваш


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #891 -: Декември 03, 2014, 18:49:29 pm »
Gica ,говори ли с Александров ? Аз незнам как е при извънматочна .
Той ще те прегледа или ще ти каже най- точно какво да правиш.
Прегръщам те 
 :bighug:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #892 -: Декември 03, 2014, 19:57:16 pm »
GICA, съжалявам много, но не губи време и говори с Александров, както са ти казали и другите момичета. Не падай духом, Нова година-нов късмет, знам че е трудно, но догодина се надявам да сбъднеш желанието си!'
Късмет!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #893 -: Декември 04, 2014, 07:35:50 am »
При извънматочна ЧХГ се вдига,но по -бавно от необходимото!! Болките са резки,като пробождания и болезнени.!! Веднага търси доктор Александров ,а ако си от Варна и направо отивай в АГ. искренно се надявам да не си права и ЧХГто ти да се нормализира....
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #894 -: Декември 04, 2014, 10:52:31 am »
Не мили мои ЧХГ пада и вече нищо не ме боли освен душата а на преглед може да отида утре давидим какво ще кажат.Е имам леки болки днес в корема но то е нормално според мен.Сега говорих с Ани утре ще ме видят и ще ми пуснат ЧХГ в тяхната лаборатория.Това е за сега.Лек и хубав ден.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #895 -: Декември 04, 2014, 11:54:19 am »
GICA,бъди силна  :bighug:
Добре е ,че пада ЧХГ -организма сам да може да се възстанови ,да няма поне други интервенции :(
И при мен така се беше получило един път и организма сам се справи,което е по-удачно колкото и да е тежко :(.И на прегледа като отидох при Док нямаше нищо.

Силно те прегръщам и да знаеш,че сме с теб :bighug: .Знам,че е трудно ...........,но да знаеш ,че и това ще мине.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #896 -: Декември 04, 2014, 18:47:33 pm »
mih аз искам да те питам на мен по принцип цикъла ми е мн оскъден и сега ми е така зацапване в кафяв цвят.Благодаря ти мн.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #897 -: Декември 04, 2014, 19:43:53 pm »
mih аз искам да те питам на мен по принцип цикъла ми е мн оскъден и сега ми е така зацапване в кафяв цвят.Благодаря ти мн.

Не съм mih но ще кажа, как беше при мен, като ми падаше ЧХГ-то, имаше си алена кръв, не само зацапване, започна като зацапване в кафяво, но продължи в кървене и  си имах и болки в корема. Тогава ходих и аз в АГ, но при д-р Ковачев, той ме следеше, как пада ЧХГ на 2 дена го изследвах в лаборатория и на толкова дни някъде, той ме проследяваши на УЗИ, докато съвсем се изчистя :o


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #898 -: Декември 04, 2014, 22:54:22 pm »
Хей, момичета - 2015 е вашата година!
Хич не увесвайте нос! 

А ЧХГ-то щом пада, а не се покачва съвсем слабо е по-добре. Каквото и да е - извънматочна или подобно - организма май сам ще се пребори. И да отидаш сега на преглед - нищо не могат да видят - стойността е много малка. Над 1000 ед. се вижда на УЗИ. Така че - звънни на Александров най-добре да ти каже той какво може да е!
Успех догодина!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #899 -: Декември 05, 2014, 17:14:58 pm »
GICA,и моя цикъл е оскъден по принцип.При мене само зацапване кафяво си имаше и по-късно дойде и цикъла,но се позабави.

Прегръдки :bighug:

Барбарончето го е написала -2015година е вашата година :balk_602: