0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #740 -: Юни 24, 2014, 14:00:56 pm »
Здравейте,
сигурно въпроса ми е тъп, но аз да си питам. Цените обявени на сайта на ЦАР Варна за инвитро (класическо и ИКСИ) са без лекарства, нали?

26.09.2019
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #741 -: Юни 24, 2014, 15:09:36 pm »
Да,цената не включва лекарствата,те са си отделно!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #742 -: Юни 30, 2014, 10:12:07 am »
Здравейте момичета и Рачо  :) От доста време не бях поглеждала в тази страхотна темичка, как съм могла  :x
Много се развам да видя хубавите емоции на успелите при нашият доктор  :D За все още неуспелите кураж и сили до сведващия успешен опит.Аз има едни прекрасен син на 4 години благодарение на Доктор Александров.До преди няколко месеца и през ум не ми минаваше че ще поискам второ дете , но от известно време тази мисъл се е загнездила в сърцето и не ми дава мира.Но страха е голям и незнам кое ще вземе връх   :?
Исках да помоля момичетата които са правили опит на ЕЦ да споделят при кави ситуации док го препоръчва и колко ви е излязъл опита?За съжаление нямам възможност да се самофинансирам ако се решим  :( и се чудя за алтернативи.Мислех си за фонда но незнам дали ще мога да се доверя на друг доктор.И в този ред на мисли дали няма шанс да се включат и те във фонда  :D
Барбаронче как сте  :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #743 -: Юни 30, 2014, 11:21:24 am »
Здравей Елина. Добре сте решили и ви пожелавам и този път да имате същия резултат. :D За съжаление и тази година клиниката няма да работи с ФАР. На другите въпроси ще ти отговорят момичетата с актуална информация.
Съвсем случайно намерих телефона на аптека Пурсанте в Румъния. Стационарен е така че се надявам да не е променен. 0241757511
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #744 -: Юли 01, 2014, 00:12:16 am »
Привет, Елина!
ОК сме!
Много ми се иска, но не ми стиска за още един опит  :wink:
Но д-р Александров направо ще ме изгони, ако ме види там  :lol: Хахахаха!

Аз си минах по реда - успех на всички тук! С вас съм, чета ви редовно и това, че не пиша, не значи, че не стискам палци на всички ви  :wink: На Рачо - двойни палци, щот им се полагат!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #745 -: Юли 01, 2014, 15:23:29 pm »
Благодаря Ви! Аз не съм се решила все още.Незнам дали имам право на това и дали не искам прекалено-ох незнам объркана съм.
Успех на всички, всеки един го заслужава  :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #746 -: Юли 03, 2014, 12:06:22 pm »
След дълги чуденки какво и как да правя накрая писах на д-р Александров и добрата новина е, че октомври месец стартирам процедура при него. Надявам се до края на годината да ни се получат нещата и да се цопна и в темата на бременните.
Много, много съм щастлива днес :-)

26.09.2019
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #747 -: Юли 04, 2014, 16:01:34 pm »
yanicka, радвам се за теб и ти пожелавам успех и късмет през октомври! искам да те попитам на личен имейл ли си писала на д-р Александров, или на обявения имейл в сайта им? И през октомври ли започват новия сезон или през септември, по точно знаеш ли кога доктора ще е в отпуска? Аз имам два успешни опита ин витро при него, но за жалост завършили трагично. Тъй като, при втората бременност загубих близнаците си, а и щях да загубя и живота си, заради кръвоизливи, обмислям варианта преди следващия опит да направя лапаро и хистероскопия, за да не се повтори историята с кръвоизливите при евентуална следваща бременност. А в момента съм в чужбина, ще се връщам през септември и ми се искаше още септември да ги направим. До сега винаги съм контактувала с Малена по телефона, та се чудя дали не мога да пиша на доктора предварително по мейл. Ще ти бъда благодарна, ако ми дадеш инфо. Хубав ден!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #748 -: Юли 04, 2014, 16:08:38 pm »
Sol и аз съм в чужбина, затова му писах на имейл. Използвах този даден в сайта (alexandrov_md@abv.bg). Писах му през деня и той през нощта ми беше върнал отговор. Писмото ми беше доста подробно. Постарах се да му дам възможно най-изчерпателна информация.
Планът при мен е да се прибера в средата на септември преди да ми дойде цикъла. След като дойде започваме един цикъл изследвания и на следващият цикъл правим опит.
На мен ми писа като кацна да се обадя на Ани и тя ще ми даде списък с изследвания и ще ме включи в графика.
За съжаление не знам нищо за отпуски и т.н.
Съжалявам за това, което ти се е случило до момента. Нека оттук насетне да ти се случват само хубави неща и съвсем скоро да успеете.
А относно лапаро през септември. Аз преди няколко години правих при него лапаро и си спомням, че изчаках лятото и ми дадоха дата в началото на септември, която записах още в началото на лятотото.
Смятам, че дори и да му звъннеш няма да е проблем. Аз поне съм му звъняла и винаги е говорил с мен.
Успех!

26.09.2019
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #749 -: Юли 04, 2014, 16:42:49 pm »
yanicka, мн ти благодаря за бързия и изчерпателен отговор! Още сега мисля да му напиша един имейл. А, ако имаш желание може да се видим през септември, октомври и да обменим опит  :) Ако искаш, пиши ми на лични
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #750 -: Юли 04, 2014, 21:50:42 pm »
Sol,  сега през лятото правят най-вече лапароскопии и изследвания. Бях там преди няколко дни и се готвеха за лапаро...според мен почти не почиват, аз поне не съм засичала да липсват нито зима, нито лято...просто лятото не правят процедури. Успех!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #751 -: Юли 04, 2014, 22:47:40 pm »
Dragony, благодаря ти  :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #752 -: Юли 05, 2014, 08:27:05 am »
Да,юли и ажгуст избягват да правят процедури заради температурите. А доктора е добър в хистероскопиите и лапароскопиите,имам наблюдения  :wink:.Успех на всички пожелавам.На есен искам само +++++  :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #753 -: Юли 05, 2014, 14:55:08 pm »
Запис и от мен.Аз стартирам стимулация края на този месец при Д-Р Козовски.Има ли момичета  негови пациентки?
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 14:56:39 pm от fraci »
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #754 -: Юли 05, 2014, 15:24:36 pm »
ra40, благодаря ти за инфото! Успех и ++++ дай Боже всекиму!!!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #755 -: Юли 05, 2014, 15:26:55 pm »
fraci, успех и на теб!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #756 -: Юли 05, 2014, 16:51:36 pm »
Здравейте, според вас ако искам да направя опит ин-витро в АГ Варна, колко по-рано трябва да се обадя, за да ме включат в графика? По принцип идеята ми е да си почина малко след последните манипулации, които се оказаха неуспешни :( и да пробвам с ин-витро през октомври.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #757 -: Юли 05, 2014, 20:54:31 pm »
Мисля, че един месец е достатъчен...да си направиш необходимите изследвания и подготовка. Успех!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #758 -: Юли 06, 2014, 11:52:15 am »
Благодаря!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #759 -: Юли 06, 2014, 19:11:37 pm »
SOL БЛАГОДАРЯ ТИ,пожелавам успех и на всички други момичета