0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #60 -: Ноември 22, 2012, 09:36:04 am »
Reevs, Dragony, пожелавам ви леко раждане и незабравима първа среща с новите членова в семейството :)
  
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #61 -: Ноември 22, 2012, 12:43:31 pm »
Успешно раждане,момичета :ballons:
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #62 -: Ноември 22, 2012, 14:36:43 pm »
 Здравейте бъдещи мами, приемате ли нови попълнения в темата?Аз съм в 32 г.с.и терминът ми е за 24 януари,чакам момче,а това ще е второто ми детенце,след като преди две години родих дъщеря. Отдавана и редовно чета Зачатие,макар че рядко пиша.Желая ви леко и безпроблемно бременеене и живи и здрави рожби на финала!Аз също съм със серклаж,правен в 16 седмица превантивно.
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #63 -: Ноември 22, 2012, 15:46:22 pm »
Момичета ,Dragony, Reevs, Bogi,леко раждане и щастлива среща с вашите съкровища!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #64 -: Ноември 22, 2012, 16:35:40 pm »
melani  добре дошла. Желая ти леки оставащи седмици до срещата с малкото съкровище :)
  
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #65 -: Ноември 22, 2012, 23:44:26 pm »
Много стэ мили, благодаря за пожэланията.
На новозаписалитэ сэ мами - лэка брэмэнност и здрави бэбэта :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #66 -: Ноември 23, 2012, 00:02:00 am »
Драгони, тежка или лека пак ще трябва да раждаш.  :lol: Както се казва - няма такова дете, дето да е останало в майка си. Ще се справиш, разбира се.

Рийвс, и на теб леко раждане!

Боги, ще устискаш до 6-ти. Ей го къде е след две седмици.

Врабчо, от вторник сме си вкъщи. Дори и в понеделник щяхме да се приберем, но нашият татко имаше много работа в офиса и се разбрахме да изчакаме. Така го бяхме планирали всъщност и докторът ме изненада, като ми каза, че мога и в понеделник да се прибера.

Лека бременност и раждане на всички!

*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #67 -: Ноември 23, 2012, 09:08:16 am »
Здравейте, момичета!!!
Някой да знае д-р Сигридов на работа ли е, че от вчера звъня пък не ми вдига телефона!
Предварително Ви благодаря!
Лек и усмихнат ден на всички!!!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #68 -: Ноември 23, 2012, 11:04:48 am »
Dragony, Reevs, Момента на дългоочакваната среща съвсем наближи :) Леко раждане момичета!
melani, добре дошла, лека оставаща бременност до термин!
3004, би трябвало да е на работа. afrodita279 беше на преглед при него в сряда, тя ще има най-прясна информация.



Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #69 -: Ноември 23, 2012, 11:16:07 am »
Ами в сряда си беше там...не знам защо така не вдига...
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #70 -: Ноември 23, 2012, 12:14:39 pm »
Деси, радвам се, че вече сте си у дома  :D

3004, може да му е доста натоварено на доктора, защото обикновено звъни след това. Аз съм му писала и смс като не ми е вдигал, но то зависи и за какво го търсиш, т.е. дали може с един смс да се разберете.

Боги, къде се губиш?  :D Под обсада на ритничета ли си  :lol:
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #71 -: Ноември 23, 2012, 12:28:29 pm »
Много Ви благодаря момичета.
На мен също ми е звънял след, като не ми е вдигнал, обаче вчера и днес не мога да се свържа с него. Ще продължавам да пробвам.
Лек и усмихнат ден от мен!
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #72 -: Ноември 23, 2012, 12:46:04 pm »
Току що ми се обадиха да ми отменят часа за следобед при него - трябвало да си тръгне сега, т.е. бил е там.
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #73 -: Ноември 23, 2012, 13:31:34 pm »
Врабчо, наистина ме ритат и то доста активно  :lol:

Гледам пишете, че отменят часове за след обяд при д-р Сигридов. Аз имам час при него за утре сутринта. Някой знае ли дали отменят часове и за утре? На мен не са ми звъняли.
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #74 -: Ноември 23, 2012, 14:15:21 pm »
Момичета, да ви се оплача. От понеделник съм в болница заради високо кръвно. Нещо даже и с лекарства не успяват да го смъкнат. Поддържам го от 140/100 като стига най-ниско до 125/85, но втората стойност е по-скоро изключение. Иначе всеки ден правят записи на бебчо, изследванията ми са добре, нямам отоци. Просто вече се чудя по какъв начин да го смъкна това смотано кръвно.
Понеже в моя град няма АГ отделение и сега лежа в Плевен. Гадното е, че даже няма как да ми идват на свиждане - далеко им е на всички. Надявам се утре вече да ме изпишат, но при положение, че не успяват да ми смъкнат трайно кръвното не знам дали ще ме пуснат.
Иначе на всички мами, очакващи скоро среща с бебоците си желая леко раждане и живи и здрави бебоци. :)

Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #75 -: Ноември 23, 2012, 14:36:41 pm »
Танита, важното е че си под постоянно лекарско наблюдение и бебчо е добре. Дано да успеете да свалите кръвното!
*

    ysmivkata

  • **
  • 104
  • Мечтите се сбъдват
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #76 -: Ноември 23, 2012, 21:32:50 pm »
Здравейте мили  бъдещи мамчета, толкова мило ми става като успея макар и за малко да надниква във вашата темичка. Веднага си спомням с какъв трепет и аз съм писала, 9 месеца си изкарах във този форум...радвайте се на тези прекрасни мигове, очаквайте с голямо нетърпения първата среща с вашите бебчета, това е най-голямото щастие! Лека бременост и безпроблемно раждане пожелавам на всички Ви! :bighug: :bighug: :bighug:

Нашите съкровища Васил и Виктория
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #77 -: Ноември 24, 2012, 10:36:15 am »
Момичета,телефона на Д-р Сигридов продължава да е изключен :(. Някой има ли инфо?
Една сестра като бях на преглед на 10.11, подшушна, че щял да става татко :), да не би затова да отсъства?
Аз съм малко притеснена. Моя приятелка вчера ми е взела резултата от микробиологията и в забележката пише - Бактериална вагиноза, в следствия на цервицит.
Сега не знам какво да правя, звъннах и на Д-р Михова, но тя ми отказа след първото позвъняване. Дали ще ми звънне по-късно или да продължавам да я притеснявам :?
Някоя от Вас имала ли е такава забележка на микробиологията, нещо страшно ли е ?

Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #78 -: Ноември 24, 2012, 13:12:23 pm »
Didoni2109,ако искаш изпрати смс на д-р Михова с резултата от микроб.изследване и тя ще ти предложи терапия за лечение.

[/url]
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #79 -: Ноември 24, 2012, 14:01:49 pm »
Момичета, д-р Сигридов е на работа в клиниката. Сутринта бяхме на преглед. Май си зареждаше телефона.
Девойката е 2200 гр., а младежът - 2600 гр. Според доктора е добре секциото да е след 13 декември, т.е. една седмица по-късно.