0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #100 -: Ноември 27, 2012, 10:02:39 am »
meshko106 благодаря ти. Ще се старая да пия повече вода, защото много я забравям. Има дни, в които едвам изпивам половин литър, което знам че не е добре. Ще трябва на сила да пия, няма какво да се прави :)
  
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #101 -: Ноември 27, 2012, 10:32:14 am »
Наистина е много важно да се пие вода. Моята лекарка тук непрекъснато ме заплашва, че ще ме вкара в болница, ако не пия. А на мен все още ми е трудно и пиенето и яденето.
Bogi - д-р Михова ме преглежда и останах много очарована. Разяснява всичко. И най-вече като каза, че бебоците са идеални просто се размазах. На 13 декември съм на преглед отново.
Кога ли започва местенето на нашата клиника и колко време няма да работят? Някой ако има инфо - да пише!!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #102 -: Ноември 27, 2012, 11:38:36 am »
Мами минавам на бързо да се похваля - на 25.11 се роди нашето дългоочаквано щастие синът ни Георги. Малко подрани, но всичко е ОК за сега!


Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #103 -: Ноември 27, 2012, 11:43:51 am »
Vesta, да бъде живо и здраве малкото юначе Георги. Много да ви радва и нека целият му живот бъде изтъкан само от хубави мигове :)
  
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #104 -: Ноември 27, 2012, 11:55:23 am »
Мами минавам на бързо да се похваля - на 25.11 се роди нашето дългоочаквано щастие синът ни Георги. Малко подрани, но всичко е ОК за сега!
vesta, честита голяма радост!!!
Да ви е жив и здрав Георги! Много, много щастливи мигове ви пожелавам!  :D
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #105 -: Ноември 27, 2012, 12:30:03 pm »
Вестааа, честит син, да е жив и здрав и много да ви радва. Много, много се радвам за теб и за твоята сбъдната мечта!
И мисля, че това е прекрасен повод и аз да се похваля и с плахи стъпки да се присъединя към тази тема (която от няколко месеца следя тайничко и с голям интерес)  :oops:. След няколкогодишна борба, след много перипетии и три неуспеха, вече съм бременна в 17 г.с. и силно се надявам, че и аз най-после ще стигна до края и моето момиченце ще се радва на така желаното братче или сестриче.
Успех и  :crossfingers: на всички мами, които скоро очакват своите слънчица!


Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #106 -: Ноември 27, 2012, 12:40:05 pm »
Ох,Деситка,как се радвам да те видя:) Силно стискам палци и вярвам,че този път ще е най-щастливият:)))
Веста,четито и на теб! Ех,колко е хубаво да четеш добри новиниии:)
« Последна редакция: Ноември 27, 2012, 13:38:27 pm от afrodita279 »
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #107 -: Ноември 27, 2012, 12:52:40 pm »
Афродитаа  :bighug:


Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #108 -: Ноември 27, 2012, 13:44:53 pm »
Ох,аз от вълнение съм писала като с изтръпнал ляв крак... :D
Мире,доколкото чух местенето започва на 20.12.,но докога- нямам идея.
Относно водата- и аз имам проблем- преди пиех по 3 л на ден, сега откак ми се гади и повръщам не мога и по половин,макар да се насилвам,е,сега поспрях да повръщам,макар,че вчера и оня ден пак се случи, но цял ден ми се гади и не мога да я пия тая вода въобще.
Сега пък ми се появи нов проблем- почна да ми пада кръвното по няколко пъти на ден и да ми прилошава. Не помага айрян със сол, не помага шоколад, защото хич не ми се яде,а и да ям- колко пък да изям, не мога само това да тъпча...а кафе си позволявам само по едно...някой има ли с такъв проблем?Съвет какво да пробвам? :(
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #109 -: Ноември 27, 2012, 14:39:10 pm »
Веста,честито ви рожба,нека има най-безгрижното детство на света.Относно местенето попитах д-р Сигридов,каза ми че до 18.12 вкл. са на работа и евентуално седмицата между 8-15.01 ще бъдат в новата клиника.На мен ми каза,че той най-вероятно ще започне работа от 8.01,защото неговия кабинет бил готов и бил нетърпелив да види и новия видеозон,който са закупили за 350 000 лв,бил много по -модерен от сегашния.Това е което аз знам,дано да съм ви била полезна и информацията да не се промени нещо.Хубав ден!
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #110 -: Ноември 27, 2012, 14:58:25 pm »
Веста,честит син!Да ви е жив и здрав и много да ви радва! :P

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #111 -: Ноември 27, 2012, 15:16:01 pm »
Веста,честит ти син!Да ви е жив и здрав и много да ви радва!

Desita_r,честито миличка!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и на финала едно пухкаво бебенце.
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #112 -: Ноември 27, 2012, 16:34:37 pm »
vesta, да ви е живо и здраво малкото слънце Георги. Да изпълва дните ви с безумно щастие и да расте безгрижно!

Момичета имам проблем.Оказва се че май имам възпален нерв.Имам страхотни болки в плешката и болката се мести ту към реброто ту към гръбнака.Смятате ли че мога да се мажа с нещо да облекча болката.
И аз съм със същата болка в плешката от днес. Стана внезапно при движение, но сега дори като си поема въздух ме боли. Не се търпи. Имаме много добър невролог и ако не мине болката до два-три дни ще го пoсещавам.
Иначе да ви се похваля, днес бяхме на ранната ФМ, всичко е наред. Пораснали сме 6.55см и май май ще слагаме сини гащи  :D



*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #113 -: Ноември 27, 2012, 17:00:49 pm »
Веста, каква приятна изненада :-) Да ви е жив и здрав и носи много усмивки на мама и тате


*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #114 -: Ноември 27, 2012, 17:15:34 pm »
Vesta, честит син :ballons: Здраве и щастие да пълнят дома ви!

afrodita279, и аз имам проблем с ниско кръвно, падало ми е до 80/30. Единственото, което ми помага в тези моменти (на паника :?) е хималайска сол. Същата е като обикновената на вкус, но няма негативните фактори от по-големите количества и има допълнителни минерали. Аз съм заместила изцяло солта вкъщи с нея. 2-3 зрънца схрусквам или смуча и веднага се повлиява кръвното. И естествено течности, без тях няма накъде.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #115 -: Ноември 27, 2012, 17:25:47 pm »
 Веста, честит ви юнак Георги! Да ви е жив и здрав, благословен и щастлив , да ви радва и зарежда , да се гордеете с него!!!

Десита,добре дошла! Всички тук се преминали през какво ли не, но определено си заслужава в името на тъй желаното съкровище. Спокойна и щастлива бременност!

Боги,аз съм приемала синьо-зелени водорасли АФА на Аквасорс и съм много доволна / на въпроса ти към Мели/, но това бе преди няколко години. Според мен няма да ти навредят, но все пак мнението на лекарите е важно.

*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #116 -: Ноември 27, 2012, 17:27:04 pm »
Vesta,ЧЕСТИТТА ВИ РОЖБА,ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ВИ РАДВА! :balk_9: Момичета пазете се че има много вируси пак..)))   mira_m66 ,много се радвам че си тук,и че всичко с бебоците е наред..)))За ниското кръвно,айран със сол,но мисля че паниката и ниското кръвно са две различни неща..)))   Десита,добре дошла!     Хубава вечер на всички!
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #117 -: Ноември 27, 2012, 17:48:20 pm »
Един ден да не влезна и я какви новини!
Веста, да ти е жив и здрав малкия юнак!
Поли, все така да растете!
Мира, ще видиш какви хубави снимки за албума ще ти направи д-р Михова. Освен че обяснява много добре е страшен фотограф  :wink:!
Врабчо, коментирай датата и с д-р Сигридов!
Икар, тъй като питах и д-р Сигридов, реших че след като той се въздържа да ми каже, че мога да пия тези водорасли, ще изчакам. Мъжът ми ги пие. Ще видим, той как ще се чувства.
Ние днес бяхме на запис на тонове и всичко е ОК.
Пуснах и нова стерилна урина, че така поиска д-р Сигридов предния път. Едвам издържах през нощта да не пишкам 4 часа. :lol:
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #118 -: Ноември 27, 2012, 17:57:21 pm »
afrodita279, и аз имам проблем с ниско кръвно, падало ми е до 80/30. Единственото, което ми помага в тези моменти (на паника :?) е хималайска сол. Същата е като обикновената на вкус, но няма негативните фактори от по-големите количества и има допълнителни минерали. Аз съм заместила изцяло солта вкъщи с нея. 2-3 зрънца схрусквам или смуча и веднага се повлиява кръвното. И естествено течности, без тях няма накъде.
Моето пада 90/50. Ще купя такава хималайска-нашата е същата,но си е смляна и няма как да я смуча.
То не че е паника, но предполагам на всеки му се е случвало да му падне кръвното-много неприятно усещане е,а ако нямаш и сладко, или солено под ръка...
Linapoli, :bori_002: заплювам го за гадже на някое от момичетата... хахаха...
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #119 -: Ноември 27, 2012, 18:17:11 pm »
desita_r желая ти лека и безпроблемна бременност с най-прекрасния подарък на края :)
Linapolo все така да растете и честити сини гащички :)