0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #160 -: Ноември 16, 2012, 16:56:29 pm »
При Стефан лятото, думата "като" звучеше като "куку" и съответно имаше изречения от типа:
Мамо, искам сладолед куку тати.  :lol:
Мамо, пишках куку мъж  :lol:

Сега "куку" е "куту" и снощи почва да размишлява върху собствеността на един плюшен самолет, който баща му беше купил преди време и твърди, че си е негов, но вчера децата го взеха и Стефан казва: Мамо, ние куту бяхме големи, самолета беше на тати, сега сме малки и е наш, после куту станем големи пак ще е на тати :)

И това е по скоро мило и много тъжно (поне за мен)...
Стефан: Мамо, защо баба отиде на небето, толкова високо на облаците?
Ели: Сега как ще я гушкаме?  :balk_146:





Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #161 -: Ноември 18, 2012, 12:27:59 pm »
Супер сте всички!  :kiss:
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #162 -: Ноември 19, 2012, 09:16:57 am »
Моите момчета са толкова различни..ето разговора ни от снощи:

- Емо, ти какъв ще станеш като пораснеш?
- Доктор

- Ицко, а ти какъв ще станеш като пораснеш?
- Голям мъж :D


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #163 -: Ноември 19, 2012, 10:25:51 am »
вчера, по време на седмичното пазаруване в супермаркета:

"Мамо, нали магазините са измислени, за да се борят хората с глада?"


след кратко отбиване при приятели:

"Мамо, ти не се тревожи - аз се почерпих сам! Докато ти си говореше с леличката, аз обиколих навсякъде, видях в хола един шоколад на масата, кръжих над него, стрелнах се надолу и сграбчих едно парче!" (изказът на автора е запазен...)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #164 -: Ноември 19, 2012, 11:11:32 am »
Много ми е любима тази тема  :wink:

Вчера, силно впечатлени от "Лебедово езеро" в операта:
Дани: Абе този Зигфрид как така не разбра, че това не е Одета, а Одилия. Не я ли видя, че е с черна пачка?
Дими: Е, той е гледал девойката, не пачката. Те мъжете много не забелязват роклите...


Дани наблюдава едно от цветята у дома:
- Мамо, и последната пъпка вече почти се е излюпила.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #165 -: Ноември 19, 2012, 11:54:18 am »
В събота обикаляме да купуваме подаръци и Криси ме пита:
- Мамо, на Алекс взехме ли (трябваше да купуваме на двама Алекс)
Аз: Взехме на единия и на Ники, Дани, остана другия Алекс. Ох, много бебета станаха вече, почнах да ги бъркам.
Криси: Ами ще ги подредим в редичка и ще ги преброим  :lol:

Мармотче, това се казва интелектуален разговор  :lol:
Джам, погледа през окото на орела е много достоверен и уникален  :lol:
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #166 -: Ноември 19, 2012, 13:50:43 pm »
"Мамо, мойе ли да купим "Пампет Ах, ти бебе"? Очевидно става дума за" Памперс Актив Бейби"...

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #167 -: Ноември 20, 2012, 16:44:54 pm »
Снощи, Стефан ми припомни, че в детската градина ходи на "Родни танци" и играят "Ученица" ;) И ме попита кога ще го запиша на Бол (футбол).


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #168 -: Ноември 22, 2012, 07:08:43 am »
Гого разглежда семейни снимки на компютъра. Появява се снимка на мен и мъжа ми прегърнати под един чадър. Гого гледа, усмихва се срамежливо, и казва: " А, мама и тати се обичат чак... Хм, колко са смешни!", и продължава нататък... :D

Гого: Мамо?
Аз: Да, Гого
Гого: Мамооо?
Аз : Е, кажи де.
Гого: Ами аз те обичам най-на света....
Аз: И аз те обичам, много.
Гого: А сега дай да те гушна... А сега целувка... и по другата бузка....
Гого: Ами сега ми дай шоколад! :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #169 -: Ноември 22, 2012, 07:17:42 am »
Стефания: Мамо, защо навсякъде е украсено?
Ами, защото идва Коледа, бе мамо!
С: През есента ли, бе?

влизаме в кварталния магазин, който се казва КАтерина- както и собственичката, която за децата е Катя :) Обаче на смяна й беше служителката,пазаруваме и излизаме.
Стефания: Мамо, как се каза тази какичка?
Нямам си идея, маме!
С: Аааа, аз зная, аз зная- тя се казва Рина!!!!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #170 -: Ноември 22, 2012, 15:07:38 pm »
ахахаха,Мини,той и Мишо ме попита защо искам да украсявам през есента и аз взех че отложих датата за началото на декември :D

Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #171 -: Ноември 22, 2012, 15:16:26 pm »
Сега и аз като Джиджи ще Ви дам една загадка.
Щерка ми го наричаше клау клау, а синът ми го наричаше кутАн. Що е то? :? :lol:
Сега вече и двамата го изговарят правилно. :wink:

И нещо друго, което не е особен бисер, но се изкефих на Дребния (2,6г.), който оня ден гледаше с баща си Формула 1. Виждайки рекламите на Алианц на самата писта и възкликна: "Ето на мама работата!" :lol:
Хареса ми, че има добра зрителна памет и е наблюдателен. :D :D

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #172 -: Ноември 22, 2012, 15:50:13 pm »
Сега и аз като Джиджи ще Ви дам една загадка.
Щерка ми го наричаше клау клау, а синът ми го наричаше кутАн. Що е то? :? :lol:
Сега вече и двамата го изговарят правилно. :wink:

възглавница? :) (моят я наричаше "клаусклавница")

моят наскоро обрисува представата си за добра работа, от която се печелят много парички (за да има да храни 5-те си бъдещи деца и да си купи всички насекоми от поредицата) - амииии, седиш си на едно бюро и така...

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #173 -: Ноември 22, 2012, 15:58:49 pm »
ходим веднъж седмично на уроци по английски - много забавни и весели, с игри, предметно обучение и прочие.
миналата седмица, обаче, лицето възмутен напуска по средата на урока и излиза навън със сърдит вид.

- защо бре, сине майчин, излизаш по средата на часа? - питам аз.
- а защо няма храна по време на час, а?! - отговаря още по-възмутено и гневно лицето.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #174 -: Ноември 22, 2012, 15:59:43 pm »
А на мен ми прилича на "урангутан"
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #175 -: Ноември 22, 2012, 16:04:08 pm »
Любима тема! Марто - фаворит мой  :lol:

Тази сутрин след 80-тото "Хайде Никола":
- Ох престанете вече - сили не ми останаха за бързина
В очакване ....
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #176 -: Ноември 22, 2012, 16:14:07 pm »
Нямаме познал верния отговор.
Кауфланд! :lol: :lol:
Между другото Синът ми артикулира по-добре звуците от четири-годишната си сестра. Опроверга напълно мита, че момчетата проговаряли по-късно и по-бавно се развивали. :wink:

Въпросния "Кауфланд" Михаела успя да го изговори на 4,5г., а Косьо - на 2,5г. :)

Джам, дано да се поправят тия от английския и да им предлагат по нещо за хапване. :lol:
« Последна редакция: Ноември 22, 2012, 16:15:47 pm от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #177 -: Ноември 22, 2012, 18:40:31 pm »
ходим веднъж седмично на уроци по английски - много забавни и весели, с игри, предметно обучение и прочие.
миналата седмица, обаче, лицето възмутен напуска по средата на урока и излиза навън със сърдит вид.

- защо бре, сине майчин, излизаш по средата на часа? - питам аз.
- а защо няма храна по време на час, а?! - отговаря още по-възмутено и гневно лицето.


Безобразие!!!  :x
И на моя курс по английски нищичко не дават  8O
Право си е детето  :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #178 -: Ноември 23, 2012, 14:39:16 pm »
 :lol: Сладури.

Снощи моника рева 2 часа и не пожела да каже какво я тормози. След като най-накрая познах и я разконспирирах с помощта на съседчетата, тя взе че си призна. Поговорихме си, прегръщахме се и около час тя вече спокойна и отпусната ме галеше докато си лежеше в мен. В един такъв хубав момент, взе че и дойде музата да споделя и казва: Ееех мамо. То било толкова хубаво да си говорим с тебе  :lol:.
Нали, това само след около час мъка да разбера, защо аджеба тя три дни реве за всичко и се инати и е супер депресирана.
:BangHead:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #179 -: Ноември 23, 2012, 15:05:24 pm »
:lol: Сладури.

Снощи моника рева 2 часа и не пожела да каже какво я тормози. След като най-накрая познах и я разконспирирах с помощта на съседчетата, тя взе че си призна. Поговорихме си, прегръщахме се и около час тя вече спокойна и отпусната ме галеше докато си лежеше в мен. В един такъв хубав момент, взе че и дойде музата да споделя и казва: Ееех мамо. То било толкова хубаво да си говорим с тебе  :lol:.
Нали, това само след около час мъка да разбера, защо аджеба тя три дни реве за всичко и се инати и е супер депресирана.
:BangHead:
лоде, Моника ръси бисер след бисер :lol: