0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #220 -: Ноември 29, 2012, 10:58:02 am »
Нико как мина днес в детската?
...драматична пауза ... Ох мамо, как да се изразя ... ние с Дария днес се оженихме.
:jump12: :jump12: :jump12:
Честита снаха  :D

*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #221 -: Ноември 29, 2012, 11:03:00 am »
ааа не вЕрвам вече аз - само тази година минахме през три сватби ...или 4 не съм сигурна. Вече свикнах  :wink:
В очакване ....
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #222 -: Ноември 29, 2012, 11:20:56 am »
mimi26, впечатлена съм от стройната логическа последователност на разсъжденията.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #223 -: Ноември 29, 2012, 11:39:19 am »

Питам го за различни думички на английски. Днес в градината са учили животните.
- Как е мечка? - отговаря ми.
- Вълк ? - отговаря...
- Куче, котка, катеричка... - знае ги.
- А как е змия? - /след дълго мислене / - "ами....СССССССССССС..."



*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #224 -: Ноември 29, 2012, 11:47:05 am »
 :lol: :lol: Много ми оправяте настроението
В очакване ....
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #225 -: Ноември 29, 2012, 11:48:59 am »
ох, теб те плаши, нас ни радва :) аз лично съм доволна, че има такива девойки - иначе таквиз момци като моя не виждам как ще се оправят в живота...

И аз, и аз не знам... Сценка у дома, той си седи кротко и си реди количките на пода. По коридора се задава тичащата Диманка
Тя: Любов мояяяя, ела да те прегърнаааа
Той: Татеее, спаси меее
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #226 -: Ноември 29, 2012, 14:31:13 pm »
Нико как мина днес в детската?
...драматична пауза ... Ох мамо, как да се изразя ... ние с Дария днес се оженихме.
Хаха, ще станеш май баба преди мен  :lol:
mimi26, впечатлена съм от стройната логическа последователност на разсъжденията.
И аз Джам се впечатлих честно казано, мислех, че ще се откаже сле първите 2 въпроса, обаче човека не се задоволи с обясненията дотам  :lol:
Растат децата и все повече мислят  :D
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #227 -: Ноември 29, 2012, 14:44:44 pm »
Гошко като се беше "оженил" миналата година за Мими в детската градина и ми го съобщи някак, не помня вече как, добави:
- Мамо,ама да не казваме на тате.
- Защо? - питам аз.
- Ами...да не го тревожим него все още!
Викам си: Какво ли още предстои?
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #228 -: Ноември 29, 2012, 15:51:18 pm »
ох, теб те плаши, нас ни радва :) аз лично съм доволна, че има такива девойки - иначе таквиз момци като моя не виждам как ще се оправят в живота...

И аз, и аз не знам...

както каза майката на въпросната госпожица "дано са си така спокойна и доволна, когато започнат и да ги събличат, а не да ги обличат, че като ги гледам с какви темпове се развиват момичетата се плаша"

а днес вървим към градината и аз го питам:
- кой ще ти помогне с обувките, ако Вики е закъсняла днес
- шегуваш ли се, мамо, естествено, че е там :)
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #229 -: Ноември 29, 2012, 19:01:30 pm »

Това е стар бисер. Сега за съжаление, колкото повече неща научава, толкова по-малко свои думи измисля. Да не вземе от "ученост" да си загуби въображението се тревожа :)
Ох и мен от това много ме е страх,затова за сега не пускам телевизора понеже ме е страх, че убива въображението.Ще видим до кога ще издържа.


  
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #230 -: Ноември 29, 2012, 21:31:38 pm »
О, хич не се притеснявай, въображението остава :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #231 -: Ноември 29, 2012, 22:15:35 pm »
тополо, топло:
- мамо, разкажи ми за онези госпожици
- кои госпожици, Тео
- ох, подсети ме, че забравих
- ?!?!?
- сетих се, за Снежанка и Пепеляшка ми разкажи
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #232 -: Ноември 29, 2012, 22:56:29 pm »
" Мамо, сърцето ми прелива от щастие! Защото много те обичам и знам, че правиш всичкото добро за мене! Аз съм най-добричкото дете и послушно също!"
Това от тази вечер, докато беше в тоалетната, явно и на децата прозренията идват там :))

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #233 -: Ноември 29, 2012, 22:57:11 pm »
Стефания: Преслава /строго/, ти ли изяде шоколада?
Преслава- мнеееее /невинно/, той просто свърши!!!!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #234 -: Ноември 30, 2012, 00:21:04 am »
- Тате, знаеш ли, ние в градината учим английски.
- Така ли, тате?
- даа
- А тогава как е море?
- Ми добре е!
 :)
Това е стар бисер, от лятото :)
Иначе, пресен, отпреди две вечери:

Сготвила съм телешко със спанак. На втората хапка  госпожицата заявява, че не иска. Питам:
- защо, мамо?
- не го харесвам!
- като беше малка толкова много обичаше спанак, хайде, хапни си!
- не, не, сега е само за майки! Ти си хапни!

Случва се когато има нещо, което не става за консумация от нея да й казвам, че това не е за деца, а е само за майки и татковци... върна ми го :)

*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #235 -: Ноември 30, 2012, 08:34:49 am »

Един по-стар бисер, може и да съм го писала някъде...

Разказвам как от следващата седмица ще има нови две момичета в детската градина /тогава бяхме в кооператив/.
А той пита - Защо, нашите стари ли са вече?



Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #236 -: Декември 03, 2012, 10:27:29 am »
На семейно събиране у сестра ми:
10-годишния ми племенник, разочарован, че през следващите 2 часа не му е разрешено да пуска компютъра:
- Добре де, ще потърпя! Ще бъда ПОТЪРПЕВШ!
Следва смях от страна на възрастните, към който гръмко се присъединява 5-годишния ми син:
- Ха-ха-ха, бате, такава дума потърпевш няма. Трябваше да кажеш само, че ще потърпиш, ха-ха-ха!
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #237 -: Декември 03, 2012, 10:29:45 am »
Вчера разговор между двамата:
Д: Криси, виж как бързо прибирам играчките
К: Браво, ти си огън, направо си превъзходен и възхитителен. Ето такъв брат си мечтаех да имам  :lol:
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #238 -: Декември 03, 2012, 11:09:29 am »
 :lol: страхотни са!  :cool:
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #239 -: Декември 03, 2012, 11:19:55 am »
На въпроса ми с автобус или влак предпочита да пътуваме от Пазарджик до Пловдив, изстрелва отговор на един дъх:
- С влак разбира се, с влака е най-хубаво, с автобус съм пътувал сто пъти и е много скучно, весе едно - куче да си гони опашката!