0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #980 -: Ноември 04, 2015, 14:31:12 pm »
Снощи, пускаме Новини, за да разберем подробности относно "София - блокирана от полицаите"
Константин, умислен, гледайки през прозореца:
-Хммм, и тези от Новините май ни лъжат, също като онези от Рекламите... Не виждам нито един полицай навън...



*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #981 -: Ноември 04, 2015, 15:01:42 pm »
Митко на Cygnus в ресторанта, четейки менюто заинтригуван:
- Мамо, а може ли за десерт да ми поръчаш "Картофена крем супа с ЧА-ДЪР"!  :lol:

(чедър, демек)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #982 -: Ноември 06, 2015, 00:04:59 am »
Моят син тези дни на голям отворко ми се прави. По принцип е много разсеян, хвърля дрехи, вади нови, всичко разпиляно. Та преди лягане му обяснявам как вече е време да се старае да е по-организиран, поне да помни кое къде е събул. Междувременно мисля и други работи и грабвам стеримара да му прочистя носа. Почвам да търся носните кърпи, които до секундата ми бяха в ръцети и сега не ги виждам. Та продължавам аз да пея песента, той си мълчаливо се съгласява. Врътвам се аз от стаята, загасям лампата и го чувам "Организираност! А сега къде са ти носните кърпи?".
Друга случка - тази вечер гледаме по телевизията и аз възкликвам "А това ми е съученичка!".
"Мамо, ти лежиш по диваните, а жената я дават по телевизията!". Брей, че амбициозен се оказа! Като говорихме дали предпочита да съм в телевизията, а не на дивана в къщи размисли.
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #983 -: Ноември 09, 2015, 00:49:05 am »
Ама пък и скромен нашият "дървен философ"  :oops:
 - Коко, ако дойдат извънземни в училище, кой от вашият клас, според теб, биха искали да вземат?
 - Хммм, чакай да помисля.... МЕН!
 - И защо?
 - Ами госпожата винаги като пита нещо, казва "За Константин знам, че го знае". На извънземните ще има трябва някой, който да разпитват за Земята, някой, който знае, за да им разкаже всичко.



Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #984 -: Ноември 14, 2015, 21:04:49 pm »
Въжето за скачане има брояч и се обясняваме защо един път показва едно число, после съвмем различно. И обяснявам, че се измерват няколко неща, калории, брой скачания и км.
Гледа го и възкликва горд от себе си: "ИИхх, колко съм калоричен!".
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #985 -: Ноември 15, 2015, 10:26:56 am »
Ние сме още в началото на създаването на бисери, но се сетих за един скорошен.

Мъжът ми, като луд фен на Star Wars, има една страхотна фланелка с Мастър Йода. Облякъл я е един ден и говори на детето:
"Тати, това е Мастър Йода. Кажи Йода".
Детето мълчи и го гледа. Мъжът ми пак повтаря:
"Тати, кажи Йода". Детето пак мълчи.
И на третото подканване: "Тати, това е Йода. Какво е това - Й-О-Д-А", детето го поглежда и казва: "Котииии". :)

Мисля, че мъжът ми беше потресен и преживя първото си разочарование от детето :D
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #986 -: Ноември 15, 2015, 13:45:31 pm »
join the dark side, we have cookies here  :lol: :lol: :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #987 -: Ноември 15, 2015, 14:44:50 pm »
join the dark side, we have cookies here  :lol: :lol: :lol:

 osi_9. Мъжът ми има и такава фланелка. Можеш да си представиш за какъв фен става въпрос и как му подейства сравняването на Мастър Йода с "котиии" :lol:
*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #988 -: Ноември 15, 2015, 14:47:45 pm »
Мога я. Щом си резервирах билети за премиерата на новия епизод....  :lol: Добре, че Дани е фенче и няма "разочаровани". Нарича понякога котката Йода, ама тя на Йода прилича де ;)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Бисерите на нашите деца :)
« Отговор #989 -: Ноември 15, 2015, 15:08:43 pm »
Мога я. Щом си резервирах билети за премиерата на новия епизод....  :lol: Добре, че Дани е фенче и няма "разочаровани". Нарича понякога котката Йода, ама тя на Йода прилича де ;)

И ние резервирахме. :) Ще успокоя мъжа ми, че и други деца правят тази асоциация между котките и Йода и хич да не го приема лично :lol: