0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ловуващи:  :heartbeat: :bed:
sivanovaa        
Sismondi  
bedtanova_1981
beti
Ruz  
beeri_8
Isebs  
bey86  
Val
K.s.stoyanova
Plamak
krasunka  
tankova  
Драконче  
ra4O  
margarita1971  
Морско момиче
amaliq  
aselina  
poli 123  
mimasbg  
papa 2011
tsvetinapavlova  
hali4ud85  
krasavicata  

Очакващи :  :bfp1:
Фовери
Slanceto87  
Venta
Acinci  
Zyza  
mariq_81  
Чоки  
milena8                  
linapoli
reni
Видели   :bfp1: preggo :cloud9: за м.Юни:
тук ще разберете по късно :)

kerita -  :bfp: :cheerleader: :cloud9:


Момичета пожелавам ви този месец да се изпълни с много  :bfp1: и щастливи мигове.В началото на лятото всички да усетим радостта от сбъдване на най-съкровенната ни мечта  :bori_007: :bori_004:
« Последна редакция: Юни 15, 2012, 15:24:43 pm от petqst »
*
 :welcome:Успех на всички и да напълним темичката с положителни резултати.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Здравейте и от мен!
Най-накрая се престраших да се включа в отбора.
Надявам се Юни да е моят месец !
Успех на всички!
*
Страхотна тема дай Боже, да я напълним с мечтаните  :bfp: .
Успех на всички :)
Знам че доста от вас имат опит с тестове за овулация. Д-р каза да се тествам всеки ден след М, понеже миналия месец имах овулация в 12-тия ден. Вчерашния тест имаше 2 черти, втората доста наситена, но не повече от първата - значи теста е "-" нали?
Успех на всички нас.Мецец юни с много плюс тестчета и слънчеви усмивки.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
*
Venta,теста за овулация трябва да е с две напълно еднакви чертички.Аз затова се отказах от тях,много се изнервям.Пуля се по 30 мин.с тези тестове. :)

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Милички мои заповядайте на вкусен обяд!


Приятен и усмихнат ден!
P.S. kerita тук ми намирисва на  :bfp1:! Дай Боже да е така.
Здарвейте и аз се престрашавам да пиша, да си стискаме палци взаимно. Днес съм много отпаднала и мислех да изпия един женшен, но не знам дали не е противопоказно, ако случайно има бременност.
Kerita хубава графика, стискам палци!
Ей здравейте мацки,
От много време не съм писала, само влизам от време на време и надничам за да разбера кой до къде е стигнал. Виждам, че много от вас имат с какво да се похвалят за което искренно се радвам.

Е на мен утре ми предстои инсеминация и имам нужда от силните ви стиснати палчета за това ви пиша и моля за вашата подкрепа.

Аз обикновенно много говоря, повечето ми близки и познати знаят за нашите проблеми и планове, но този път решихме да си замълчим. Никой не знае какво ни чака утре и за това реших да споделя с вас.


Приятен ден мацки,
Много успех на всички!
Краси

Успех Красунка и само хубави емоции !!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Ей здравейте мацки,
От много време не съм писала, само влизам от време на време и надничам за да разбера кой до къде е стигнал. Виждам, че много от вас имат с какво да се похвалят за което искренно се радвам.

Е на мен утре ми предстои инсеминация и имам нужда от силните ви стиснати палчета за това ви пиша и моля за вашата подкрепа.

Аз обикновенно много говоря, повечето ми близки и познати знаят за нашите проблеми и планове, но този път решихме да си замълчим. Никой не знае какво ни чака утре и за това реших да споделя с вас.
стиснати палци и от мен вярвай в себе си,вярвай на екипа и всичко ще е ок.Но и ти трябва да си спокойна,пиша така,но като дойде моят ред сигурно сърчицето ще ми се е свило.Успех и ще чакаме за резултати. :crossfingers:

Приятен ден мацки,
Много успех на всички!

Така е krasunka наистина се позагуби.Но ние не ти се сърдим!
Честно да си кажа и аз по принцип си казвам всичко,но се убедих,че колкото по-малко хора знаят за плановете ми толкова по добре.Очи различни-уж се радват за теб пък кой знае какво си мислят!
Късмет миличка и ще чакаме добри новини и  :bfp1:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Здравейте и от мен и аз да се запиша за месец Юни.Успех на всички.



Спорен и усмихнат ден изпълнен с приятни емоции!
*
Добро утро, Дами!
Закуската е прекрасна:)
Приятен ден
*
Добро утро!
Знам, че е рано но е време за закуска :)
Успешен ден :)
Добро утро и от мен!
Успешен и усмихнат ден на всички!
Хайде,мнооого ++++
kerita стискам палци :)
Здравейте момичета,
включвам се в отбора и дано този месец донесе много положителни тестове  :bfp:!
Отдавна чета форума и статиите и се престраших да се присъединя към вас... :)
Желая успех на всички !
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Абе ей, не мога ви намеря 8O :D та да се отчета  :P Пункцията мина в понеделника, имаме си 18 яйцеклетки :P От тях 15 са били мн хубави и са се оплодили и засега сме с 12 ембриончета. Моля се, да продължават да се равиват така, както трябва, и да ми ги сложат на 5 ден и поне едно да ме хареса за мама :bori_015: :bori_009: :bfp:


поне едно да ме хареса за мама :bori_015: :bori_009: :bfp:


Сигурна съм, че всичките биха те харесали за мама! Аз по пожелавам най-хубавия подарък!
Краси