0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Имам удоволствието да Ви информираме, че на 21 юни 2012 г. – четвъртък, фондация «Искам бебе» ще открие пътуващата си изложба «Ангели с мисия» и в Търговище.
Всички желаещи да получат повече информация за държавния Фонд Ин витро, за груповата терапия на двойки с репродуктивни проблеми, могат да се свържат с представители на „Искам бебе” в Търговище от 11 ч. до 17 ч. на 21-ви и 22-ри юни - Ритуално зала
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Здравейте на всички, стискам палчетата за всички вас и вие на мен :P Днес ми е 3 ден след ЕТ ... нямам симптоми и лееееко се сдухвам. Все пак се моля и надявам на успех :D


*
Добро утро!
krasavicata стискам палци да видиш двете чертички. :)
Аз нямам засега мнго симптоми,единствено гърдите ми са станали много чувствителни и болезни и от време на време ми се гади.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Oт сърце пожелавам този прекрасен летен месец донесе много незабравими мигове, на всички, и разбира се много  :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:


*
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Момичета гмуркайте се хубаво!
Днес бях на преглед имам плодно сакче и жълтъчно мехурче.След десет дена съм на преглед за пулс. :cheerleader:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Гмуркам се и чакам хубави новини след десед дена.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
гмуркам се и аз стискам палци и след 10 дни ще чакаме отговор,аз бях на доктор днес и края на юни започваме.Успех на всички момичета :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Хоп и аз под вълшебния прашец :)
Стискам палци на всички  :goodluck: :goodluck: :goodluck: и повече свежест в това ужасно горещо време. Май е време за море  :beach1:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Хайде и аз под прашеца :P
Керита честито, скоро да те последваме :P


 :surfinga: :surfinga: :surfinga: и аз под вирусчетата,барем имаме късмет!
Хайде поспаланки на Закуска!


Спорен и усмихнат Петък и не се претоварвайте с работа  :balk_62: :balk_62: :balk_62:
Добро утро сладурки :wink: :lol:
Макар този месец(и следващите два) да почивам се гмуркам под вълшебния прашец, пък дано да се заразя :lol:
Сис, ще се възползвам от закуската :eating: :lol: :lol: :lol:

Здравейте мили мои!!! И аз скачам под прашеца!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Днес 6 ден след ЕТ имам някакви леки болчици тип спазми в кормчето, дали е нормално :? :P
Много хубава закуска, благодарим :D


krasavicata нормално е...ама да са лекички :) На мен на 7 ден след ЕТ ми се появи зацапване дори. Стискам палци :)  :crossfingers:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


И аз за късмет :D,макар,че съм доста притеснена резултата ми от ТСХ е 19.96/макар и с малка надежда да е лаб.грешка/ :(и съм много напрегната и изнервена,а сега съм в О.На преглед съм на 22-ри.Знам,че тук не е мястото,но ако има някой който е имал също висок ТСХ,нека ми пише ЛС и да сподели какво се случва от тук нататък
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
И аз за късмет :D,макар,че съм доста притеснена резултата ми от ТСХ е 19.96/макар и с малка надежда да е лаб.грешка/ :(и съм много напрегната и изнервена,а сега съм в О.На преглед съм на 22-ри.Знам,че тук не е мястото,но ако има някой който е имал също висок ТСХ,нека ми пише ЛС и да сподели какво се случва от тук нататък
Веднага посети ендокринолог! Аз след спонт. аборт в 7 седмица :? бях изпаднала в др крайност ТСХ 0,000. На мен ми трябваше към година и нещо да го вакарам в нормите ТСХ-то! Не е шега работа! И не започвай опита си с тази ст-ст на хормона, обричаш го на неуспех от самото му начало!


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Добро утро  :P Кукнала съм се в ранни зори :wink: още в 2-3 и ококорвам очи :? сън не ме лови :? за разлика от през деня, когато не мога си държа очите отворени 8O Някой друг, тъй наопаки? :D


krasavicata,аз също имам спонтанен от преди 11 месеца,но никой не ми каза да се изследвам тогава  :xЗа това сега се виждам в приключения.Ще посетя лекар идната седмица и ще се изследвам отново в друга лаборатория.
Стискам палчета за теб и ти желая всичко най-най.....
Слънчеви и усмихнати почивни дни.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Здравейте и от мен!
И тъй като на мен ми е гладно!



Весел уикенд!