0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Слънчеви и забавни почивни дни. :dance2:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Хааайдеее, има ли хубави новини??? Очаквам ги с нетърпение!
От мен все още не, но...надеждата е винаги с мен!
Мили дами, усмихнете се и си подарете едно заслужено  :bfp:
 :bighug:
Мили дами заповядайте по едно кафенце за освежаване!

*
Добро утро!
Последен ден на месец юни. Нека ви сервирам една прекрасна закуска.
Този месец беше отново неуспешен за нас, но продължаваме да се борим за мечтата си. Доста се ядосах и  изнервих като ми дойде, не съм очаквала, че ще толкова трудно. Трябва да продължим напред с вяра и надежда, знам ще се случи и нашето чудо някой ден.
Весела събота  и неделя :)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
И аз неуспях :? ЧХГ вместо да се удвои падна драстично :( Сега малко почивка море, плаж и разпускане на душата и наесен с песен :P
Вента горе главата и ние ще успеем :D


И при мен нищо за сега.Боря се с високото ТСХ  :x,може би след няколко месеца ще стане..Не се оказваме,макар че малко съм се отчаяла,но не губя надежда.Успех на всички и весел и усмихнат уикенд!
утре е голям празник св.Козма и Дамян  нека на този свят ден запалим по една свещичка и се помолим за здраве.
И аз този месец след четири дни закъснение дойде вещицата  :balk_145: Моля някой да направи юлска късметлийска темичка и дано имаме повече късмет. yahoo_17

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!