0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля се, да продължават да се равиват така, както трябва, и да ми ги сложат на 5 ден и поне едно да ме хареса за мама :bori_015: :bori_009: :bfp:
Дано миличка.Аз ти пожелавам не едно ,а двечки  :bori_007: :bori_004:
*
Добро утро :)
Красавица стискам ти палци силно, вярам, че ще се получи и ще си страхотма мама :)
 :goodluck: :bighug: :bighug:
Хайде на закуската, хубав ден :)
красавица и от мен имаш стиснати палци,мисли си позитивно и нещата ще се получат.Дай Боже накрая :bori_007: :bori_004:ще чакаме да пишеш.Лек и усмихнат ден на всички момичета
Krasavica стиснати палци имаш и от мен, пък може две-три да си те харесат за мама :lol: :lol: :bighug: :bighug: :bighug:

Krasavica стискам ти палчета, мила и много  :bighug: 
*
Добро утро,момичета!
Аз тази сутрин си направих едно тестче и.... :bfp:  8O
Още не мога да повярвам,че това се случва,след три стимулации на яйчниците и една инсеминация преди един месец.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Честито, Кери!!! Много хубави мигове и усмивки!  :sunshine:
Какви хубави новини, пу,пу,пу така да ни върви:)
Керита,чудесна новина-честито и от мен!
Красавица  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
 :cheerleader: Честито ,Керита.Много се радвам ,девет месеца леко да минат и само хубави моменти.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
*
Привет сладуранки .
Аз малко късничко  ,но да благодаря на Сисмонди за хубавата темичка ,дано имаш лека ръчичка и да се напълни темичката с много положителни тестчета ..
Тихичко честито на Керита ,и леки оставащи месеци .
Хайде,сега нащите бременилки да минат през темичката и да ни поръсят хубаво със бременни вирусчета .
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Керита :bighug: страхотни новини, поръси ни с прашеца, та да залепне за нас, хууууубаво  :P
Аз да се похваля :D утре събота 09.06 ЕТ на 5 ден :P стискайте силно, силно :bori_007: :bori_004: :bori_003: :bori_006: :bori_010: :bori_009: :bfp: osi_9


kerita,честито и лека бременност.../пу-пу/А,на всички останали стискам палци!
*
 :bighug:Благодаря ви милички!Обещавам като мине първия преглед да ви зарина с прашец.Аз от време на време си поглеждам теста,да се уверя,че не сънувам. :D Пожелавам ви на всичко това чудо.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!

P.S. kerita тук ми намирисва на  :bfp1:! Дай Боже да е така.
Ето вида ли миличка ,че бях права:)
Честито сладка и много щастливи мигове и лека бременност занапред.



Аз малко късничко  ,но да благодаря на Сисмонди за хубавата темичка ,дано имаш лека ръчичка и да се напълни темичката с много положителни тестчета ..
Еми Фовче дано е на късмет!Първата мацка е налице!А и до колкото помня и в другите темички дето съм ги пускала аз няма пропуск.
Много се радвам за момичетата!!!
Има и още една мацка видяла  :bfp1: , но тъй като е по-специална за мен ще и искам разрешение преди да я публикувам!
Както обещах и ТИТКО вече е в правилния списък!
честито и от мен Кери,лека бременност дано си ни на късмет и напълним тази тема с много положителни тестчета :bori_007: :bori_004:
Хайде поспаланки! Ставайте да закусим и после бързоооооо на разходка в това невероятно време!

*
Добро утро, момичета!  :D

sismondi, благодаря за закуската!  :D

Честито на всички, видяли положителни тестове! А на останалите - много късмет в борбата!
Аз ще се включа след 1-2 месеца, живот и здраве!  :D
*
Привет сладуранки !!!
Сисмондинка закуската е страхотна ,но само,ще си пийна кафе .
Хайде и тука официално да честитя на Титинка .
*
Кери, Тити честито :)
Много се радвам, леко бременеене и здрави бебета на финала :)
 :bighug: :bighug: