0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ловуващи:  :heartbeat: :bed:
sivanovaa        
Sismondi  
bedtanova_1981
beti
Ruz  
beeri_8
Isebs  
bey86  
Val
K.s.stoyanova
Plamak
krasunka  
tankova  
Драконче  
ra4O  
margarita1971  
Морско момиче
amaliq  
aselina  
poli 123  
mimasbg  
papa 2011
tsvetinapavlova  
hali4ud85  
krasavicata  

Очакващи :  :bfp1:
Фовери
Slanceto87  
Venta
Acinci  
Zyza  
mariq_81  
Чоки  
milena8                  
linapoli
reni
Видели   :bfp1: preggo :cloud9: за м.Юни:
тук ще разберете по късно :)

kerita -  :bfp: :cheerleader: :cloud9:


Момичета пожелавам ви този месец да се изпълни с много  :bfp1: и щастливи мигове.В началото на лятото всички да усетим радостта от сбъдване на най-съкровенната ни мечта  :bori_007: :bori_004:
« Последна редакция: Юни 15, 2012, 15:24:43 pm от petqst »
*
 :welcome:Успех на всички и да напълним темичката с положителни резултати.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Здравейте и от мен!
Най-накрая се престраших да се включа в отбора.
Надявам се Юни да е моят месец !
Успех на всички!
*
Страхотна тема дай Боже, да я напълним с мечтаните  :bfp: .
Успех на всички :)
Знам че доста от вас имат опит с тестове за овулация. Д-р каза да се тествам всеки ден след М, понеже миналия месец имах овулация в 12-тия ден. Вчерашния тест имаше 2 черти, втората доста наситена, но не повече от първата - значи теста е "-" нали?
Успех на всички нас.Мецец юни с много плюс тестчета и слънчеви усмивки.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
*
Venta,теста за овулация трябва да е с две напълно еднакви чертички.Аз затова се отказах от тях,много се изнервям.Пуля се по 30 мин.с тези тестове. :)

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Милички мои заповядайте на вкусен обяд!


Приятен и усмихнат ден!
P.S. kerita тук ми намирисва на  :bfp1:! Дай Боже да е така.
Здарвейте и аз се престрашавам да пиша, да си стискаме палци взаимно. Днес съм много отпаднала и мислех да изпия един женшен, но не знам дали не е противопоказно, ако случайно има бременност.
Kerita хубава графика, стискам палци!
Ей здравейте мацки,
От много време не съм писала, само влизам от време на време и надничам за да разбера кой до къде е стигнал. Виждам, че много от вас имат с какво да се похвалят за което искренно се радвам.

Е на мен утре ми предстои инсеминация и имам нужда от силните ви стиснати палчета за това ви пиша и моля за вашата подкрепа.

Аз обикновенно много говоря, повечето ми близки и познати знаят за нашите проблеми и планове, но този път решихме да си замълчим. Никой не знае какво ни чака утре и за това реших да споделя с вас.


Приятен ден мацки,
Много успех на всички!
Краси

Успех Красунка и само хубави емоции !!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Ей здравейте мацки,
От много време не съм писала, само влизам от време на време и надничам за да разбера кой до къде е стигнал. Виждам, че много от вас имат с какво да се похвалят за което искренно се радвам.

Е на мен утре ми предстои инсеминация и имам нужда от силните ви стиснати палчета за това ви пиша и моля за вашата подкрепа.

Аз обикновенно много говоря, повечето ми близки и познати знаят за нашите проблеми и планове, но този път решихме да си замълчим. Никой не знае какво ни чака утре и за това реших да споделя с вас.
стиснати палци и от мен вярвай в себе си,вярвай на екипа и всичко ще е ок.Но и ти трябва да си спокойна,пиша така,но като дойде моят ред сигурно сърчицето ще ми се е свило.Успех и ще чакаме за резултати. :crossfingers:

Приятен ден мацки,
Много успех на всички!

Така е krasunka наистина се позагуби.Но ние не ти се сърдим!
Честно да си кажа и аз по принцип си казвам всичко,но се убедих,че колкото по-малко хора знаят за плановете ми толкова по добре.Очи различни-уж се радват за теб пък кой знае какво си мислят!
Късмет миличка и ще чакаме добри новини и  :bfp1:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Здравейте и от мен и аз да се запиша за месец Юни.Успех на всички.



Спорен и усмихнат ден изпълнен с приятни емоции!
*
Добро утро, Дами!
Закуската е прекрасна:)
Приятен ден
*
Добро утро!
Знам, че е рано но е време за закуска :)
Успешен ден :)
Добро утро и от мен!
Успешен и усмихнат ден на всички!
Хайде,мнооого ++++
kerita стискам палци :)
Здравейте момичета,
включвам се в отбора и дано този месец донесе много положителни тестове  :bfp:!
Отдавна чета форума и статиите и се престраших да се присъединя към вас... :)
Желая успех на всички !
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Абе ей, не мога ви намеря 8O :D та да се отчета  :P Пункцията мина в понеделника, имаме си 18 яйцеклетки :P От тях 15 са били мн хубави и са се оплодили и засега сме с 12 ембриончета. Моля се, да продължават да се равиват така, както трябва, и да ми ги сложат на 5 ден и поне едно да ме хареса за мама :bori_015: :bori_009: :bfp:


поне едно да ме хареса за мама :bori_015: :bori_009: :bfp:


Сигурна съм, че всичките биха те харесали за мама! Аз по пожелавам най-хубавия подарък!
Краси

Моля се, да продължават да се равиват така, както трябва, и да ми ги сложат на 5 ден и поне едно да ме хареса за мама :bori_015: :bori_009: :bfp:
Дано миличка.Аз ти пожелавам не едно ,а двечки  :bori_007: :bori_004:
*
Добро утро :)
Красавица стискам ти палци силно, вярам, че ще се получи и ще си страхотма мама :)
 :goodluck: :bighug: :bighug:
Хайде на закуската, хубав ден :)
красавица и от мен имаш стиснати палци,мисли си позитивно и нещата ще се получат.Дай Боже накрая :bori_007: :bori_004:ще чакаме да пишеш.Лек и усмихнат ден на всички момичета
Krasavica стиснати палци имаш и от мен, пък може две-три да си те харесат за мама :lol: :lol: :bighug: :bighug: :bighug:

Krasavica стискам ти палчета, мила и много  :bighug: 
*
Добро утро,момичета!
Аз тази сутрин си направих едно тестче и.... :bfp:  8O
Още не мога да повярвам,че това се случва,след три стимулации на яйчниците и една инсеминация преди един месец.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Честито, Кери!!! Много хубави мигове и усмивки!  :sunshine:
Какви хубави новини, пу,пу,пу така да ни върви:)
Керита,чудесна новина-честито и от мен!
Красавица  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
 :cheerleader: Честито ,Керита.Много се радвам ,девет месеца леко да минат и само хубави моменти.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
*
Привет сладуранки .
Аз малко късничко  ,но да благодаря на Сисмонди за хубавата темичка ,дано имаш лека ръчичка и да се напълни темичката с много положителни тестчета ..
Тихичко честито на Керита ,и леки оставащи месеци .
Хайде,сега нащите бременилки да минат през темичката и да ни поръсят хубаво със бременни вирусчета .
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Керита :bighug: страхотни новини, поръси ни с прашеца, та да залепне за нас, хууууубаво  :P
Аз да се похваля :D утре събота 09.06 ЕТ на 5 ден :P стискайте силно, силно :bori_007: :bori_004: :bori_003: :bori_006: :bori_010: :bori_009: :bfp: osi_9


kerita,честито и лека бременност.../пу-пу/А,на всички останали стискам палци!
*
 :bighug:Благодаря ви милички!Обещавам като мине първия преглед да ви зарина с прашец.Аз от време на време си поглеждам теста,да се уверя,че не сънувам. :D Пожелавам ви на всичко това чудо.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!

P.S. kerita тук ми намирисва на  :bfp1:! Дай Боже да е така.
Ето вида ли миличка ,че бях права:)
Честито сладка и много щастливи мигове и лека бременност занапред.



Аз малко късничко  ,но да благодаря на Сисмонди за хубавата темичка ,дано имаш лека ръчичка и да се напълни темичката с много положителни тестчета ..
Еми Фовче дано е на късмет!Първата мацка е налице!А и до колкото помня и в другите темички дето съм ги пускала аз няма пропуск.
Много се радвам за момичетата!!!
Има и още една мацка видяла  :bfp1: , но тъй като е по-специална за мен ще и искам разрешение преди да я публикувам!
Както обещах и ТИТКО вече е в правилния списък!
честито и от мен Кери,лека бременност дано си ни на късмет и напълним тази тема с много положителни тестчета :bori_007: :bori_004:
Хайде поспаланки! Ставайте да закусим и после бързоооооо на разходка в това невероятно време!

*
Добро утро, момичета!  :D

sismondi, благодаря за закуската!  :D

Честито на всички, видяли положителни тестове! А на останалите - много късмет в борбата!
Аз ще се включа след 1-2 месеца, живот и здраве!  :D
*
Привет сладуранки !!!
Сисмондинка закуската е страхотна ,но само,ще си пийна кафе .
Хайде и тука официално да честитя на Титинка .
*
Кери, Тити честито :)
Много се радвам, леко бременеене и здрави бебета на финала :)
 :bighug: :bighug:
Имам удоволствието да Ви информираме, че на 21 юни 2012 г. – четвъртък, фондация «Искам бебе» ще открие пътуващата си изложба «Ангели с мисия» и в Търговище.
Всички желаещи да получат повече информация за държавния Фонд Ин витро, за груповата терапия на двойки с репродуктивни проблеми, могат да се свържат с представители на „Искам бебе” в Търговище от 11 ч. до 17 ч. на 21-ви и 22-ри юни - Ритуално зала
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Здравейте на всички, стискам палчетата за всички вас и вие на мен :P Днес ми е 3 ден след ЕТ ... нямам симптоми и лееееко се сдухвам. Все пак се моля и надявам на успех :D


*
Добро утро!
krasavicata стискам палци да видиш двете чертички. :)
Аз нямам засега мнго симптоми,единствено гърдите ми са станали много чувствителни и болезни и от време на време ми се гади.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Oт сърце пожелавам този прекрасен летен месец донесе много незабравими мигове, на всички, и разбира се много  :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:


*
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Момичета гмуркайте се хубаво!
Днес бях на преглед имам плодно сакче и жълтъчно мехурче.След десет дена съм на преглед за пулс. :cheerleader:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Гмуркам се и чакам хубави новини след десед дена.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
гмуркам се и аз стискам палци и след 10 дни ще чакаме отговор,аз бях на доктор днес и края на юни започваме.Успех на всички момичета :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Хоп и аз под вълшебния прашец :)
Стискам палци на всички  :goodluck: :goodluck: :goodluck: и повече свежест в това ужасно горещо време. Май е време за море  :beach1:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Хайде и аз под прашеца :P
Керита честито, скоро да те последваме :P


 :surfinga: :surfinga: :surfinga: и аз под вирусчетата,барем имаме късмет!
Хайде поспаланки на Закуска!


Спорен и усмихнат Петък и не се претоварвайте с работа  :balk_62: :balk_62: :balk_62:
Добро утро сладурки :wink: :lol:
Макар този месец(и следващите два) да почивам се гмуркам под вълшебния прашец, пък дано да се заразя :lol:
Сис, ще се възползвам от закуската :eating: :lol: :lol: :lol:

Здравейте мили мои!!! И аз скачам под прашеца!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Днес 6 ден след ЕТ имам някакви леки болчици тип спазми в кормчето, дали е нормално :? :P
Много хубава закуска, благодарим :D


krasavicata нормално е...ама да са лекички :) На мен на 7 ден след ЕТ ми се появи зацапване дори. Стискам палци :)  :crossfingers:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


И аз за късмет :D,макар,че съм доста притеснена резултата ми от ТСХ е 19.96/макар и с малка надежда да е лаб.грешка/ :(и съм много напрегната и изнервена,а сега съм в О.На преглед съм на 22-ри.Знам,че тук не е мястото,но ако има някой който е имал също висок ТСХ,нека ми пише ЛС и да сподели какво се случва от тук нататък
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
И аз за късмет :D,макар,че съм доста притеснена резултата ми от ТСХ е 19.96/макар и с малка надежда да е лаб.грешка/ :(и съм много напрегната и изнервена,а сега съм в О.На преглед съм на 22-ри.Знам,че тук не е мястото,но ако има някой който е имал също висок ТСХ,нека ми пише ЛС и да сподели какво се случва от тук нататък
Веднага посети ендокринолог! Аз след спонт. аборт в 7 седмица :? бях изпаднала в др крайност ТСХ 0,000. На мен ми трябваше към година и нещо да го вакарам в нормите ТСХ-то! Не е шега работа! И не започвай опита си с тази ст-ст на хормона, обричаш го на неуспех от самото му начало!


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Добро утро  :P Кукнала съм се в ранни зори :wink: още в 2-3 и ококорвам очи :? сън не ме лови :? за разлика от през деня, когато не мога си държа очите отворени 8O Някой друг, тъй наопаки? :D


krasavicata,аз също имам спонтанен от преди 11 месеца,но никой не ми каза да се изследвам тогава  :xЗа това сега се виждам в приключения.Ще посетя лекар идната седмица и ще се изследвам отново в друга лаборатория.
Стискам палчета за теб и ти желая всичко най-най.....
Слънчеви и усмихнати почивни дни.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Здравейте и от мен!
И тъй като на мен ми е гладно!



Весел уикенд!
Слънчеви и забавни почивни дни. :dance2:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Хааайдеее, има ли хубави новини??? Очаквам ги с нетърпение!
От мен все още не, но...надеждата е винаги с мен!
Мили дами, усмихнете се и си подарете едно заслужено  :bfp:
 :bighug:
Мили дами заповядайте по едно кафенце за освежаване!

*
Добро утро!
Последен ден на месец юни. Нека ви сервирам една прекрасна закуска.
Този месец беше отново неуспешен за нас, но продължаваме да се борим за мечтата си. Доста се ядосах и  изнервих като ми дойде, не съм очаквала, че ще толкова трудно. Трябва да продължим напред с вяра и надежда, знам ще се случи и нашето чудо някой ден.
Весела събота  и неделя :)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
И аз неуспях :? ЧХГ вместо да се удвои падна драстично :( Сега малко почивка море, плаж и разпускане на душата и наесен с песен :P
Вента горе главата и ние ще успеем :D


И при мен нищо за сега.Боря се с високото ТСХ  :x,може би след няколко месеца ще стане..Не се оказваме,макар че малко съм се отчаяла,но не губя надежда.Успех на всички и весел и усмихнат уикенд!
утре е голям празник св.Козма и Дамян  нека на този свят ден запалим по една свещичка и се помолим за здраве.
И аз този месец след четири дни закъснение дойде вещицата  :balk_145: Моля някой да направи юлска късметлийска темичка и дано имаме повече късмет. yahoo_17

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!