0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #20 -: Ноември 21, 2012, 15:24:05 pm »
Самата  лапароскопия(оперативна) е около 20-30минути. Мен ме пуснаха на втория ден и се възстанових много бързо(и двата пъти).
Не е страшно....
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #21 -: Ноември 21, 2012, 15:25:59 pm »
Елфи, твоята лапароскопия къде е правена?
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #22 -: Ноември 21, 2012, 15:29:41 pm »
Моя престой също беше една нощ, на другия ден пътувах над 2 часа с кола до вкъщи.Проблеми не съм имала.

*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #23 -: Ноември 21, 2012, 15:30:40 pm »
Елфи, твоята лапароскопия къде е правена?
В клиниката на доц. Щерев, д-р Ганева е моят лекар.
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #24 -: Ноември 21, 2012, 16:25:35 pm »
magi_st, а ти къде и от кой беше оперирана
Чудя се дали правя правилен избор на болница и доктор съответно по форумите виждам, че всеки е опериран на различни мести и различни отзиви за лекари, най-много са за Плевен но ми е доста далече и затова реших да е в София, но дали направих правилен избор незнам :?
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #25 -: Ноември 21, 2012, 16:30:49 pm »
Клиника Малинов, д-р Стаменов ме оперира мен.И в София на многоместа правят лапароскопия, дано някой опериран в Тина Киркова се включи и пише.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #26 -: Ноември 21, 2012, 17:36:30 pm »
Елица, а ти откъде си? Кажи, за да те насочим. Моята втора лапароскопия е правена в АГ Варна - д-р Александров - много съм доволна. Първата беше в МД София - не съм доволна изобщо.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #27 -: Ноември 21, 2012, 22:27:24 pm »
 sixsens, от Радомир съм едно градче на около 30км. от София
А твоята лапароскопия в София къде и при кого беше?
« Последна редакция: Ноември 21, 2012, 22:30:04 pm от elica55 »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #28 -: Ноември 22, 2012, 00:16:18 am »
Елица, в Майчин дом София, при д-р Емил Филипов. Но както казах, изобщо не съм доволна, то затова се наложи и втора лапароскопия. Не ти препоръчвам МД за това конкретно. Ако си решила в София, по-добре иди в Малинов или Щерев. Сега вече мисля и в клиниката на д-р Владимиров правят лапароскопии. Избери между трите клиники - това са добрите избори според мен.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #29 -: Ноември 22, 2012, 00:52:36 am »
Моите лапароскопии са правени в Шейново от д-р Попов ( сега работи във Вита доколкото знам).
В Шейново се постъпва 1 ден преди операцията, правят се кръвни изследвания, консултация с анестезиолог, тестове за упойки. Изписват на 2-я или 3-я ден след операцията.

Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #30 -: Ноември 22, 2012, 09:48:40 am »
Здравейте момичета току що от една позната разбрах, че някаква жена при операция от миома не я изчистили хубаво и умряла, това направо ме втрещи 8O , и "много ме успокой"  :(Каза ми го относно това,че трябва да търся много добър специалист, направо вече съм много объркана, виждам, че повечето от вас са оперирани от различни доктори и ми е трудно да отсея, кой е най-добър за да се насоча натам, пък и мисля, че освен добър доктор трябва да имаш и късмет
Благодаря ви отново за това, че споделяте опит с мен
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #31 -: Ноември 22, 2012, 10:01:26 am »
Ох тия познати как ги мразя, целта на задачата е да те изплашат и да се чувстваш зле, това е.

Прочети, информация има много, пресей мненията, ако трябва отиди и се срещни с лекаря който мислиш да избереш, да ти направи преглед просто и прецени дали му имаш доверие.

*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #32 -: Ноември 22, 2012, 12:19:53 pm »
Elica55 не обръщай внимание на такива негативни изказвания. Не се плаши и не се притеснявай. Докторът трябва да е пълен некадърник, за да обърка нещо. Помисли на колко много жени е помогнала лапароскопията. Аз лично не мога да споделя опит, защото тепърва ми предстои, но не ме е страх. Вярвам в успеха след това!
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #33 -: Ноември 22, 2012, 17:18:32 pm »
elica55 имам правена лапароскопия миналата година в Майчин дом. Оперира ме д-р Румен Димитров. Според мен той е добър специалист и смятам, че много добре си свърши работата. Много бързо се възстанових. Друг е въпроса, че условията в Майчин дом не са много добри...
  
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #34 -: Ноември 22, 2012, 17:38:13 pm »
Момичета отново ви благодаря за съветите и успокойтелните думи найстина имах нужда да ги чуя :)
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #35 -: Ноември 22, 2012, 17:49:55 pm »
Моля, ния сме насреща за всякакви въпроси, не се притеснявай да питаш.Успех!

Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #36 -: Ноември 23, 2012, 11:57:41 am »
Момичета искам да ви питам, вас след операцията, кога ви събудиха от упойката, веднага или чак когато бяхте настанени в реанимацията?
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #37 -: Ноември 23, 2012, 12:04:11 pm »
Първият път ме събудиха в реанимацията,а втория път ме събудиха в стаята ми.Приятно е да отвориш очи и да видиш съпруга си(Д-р Матев се погрижи и двата пъти)
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #38 -: Ноември 23, 2012, 12:06:28 pm »
морско момиче сигурна съм, че въпреки неразположенията, когато се събудя ще ми бъде много приятно,защото хем ще видя близките си, хем ще зная, че вече всичко е минало и ще ми олекне :)
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #39 -: Ноември 25, 2012, 10:16:11 am »
Здравейте отново ми се иска да ви питам нещичко, какъв вид упойка използваха при вашите операции, защото разбрах, че имало и венозна и с някаква маска, през която се вдишвало
Утре доктора ще ми се обади, за да ми каже с точност датата за операцията и още от сега ми е малко притеснено  :(