0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравеите момичета,да се включа и аз,ще се оформят всеки момент и за мен документи за фонда и съм притеснена,искам да ви попитам като се подадът документите след колко време ще разбера дали съм одобрена и колко време ще мине до саматата процедура инвитро,мерси и стискам палци на всички да сбъднат мечтата си :bori_003:
Привет и от мен , и аз да се запиша при вас от 30.10.2014г. се включвам към чакащите одобрение.
Пожелавам на всички да получим заповедите си и след това по един ревлив финал.
*
mimon4e99, като си подадеш документите статусът ти е "прието заявление", след това става на "разглежда се", след около месец се сменя на "одобрен", ако всичко е наред. Докато си получиш заповедта минават около 6 до 8 месеца, аз ги смятах приблизително по около 100 на седмица, но това си беше мой ориентир. Около празниците и в началото на календарната година има малко забавяне, но после наваксват. Проверявай си на сайта на ЦАР: http://www.far-bg.org/status.php
Имай предвид, че информацията се обновява във вторник.
Успех!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Ок рaзбрaх те милa...a кaто док подaде документите,сле товa зaповедтa aз лично ли трябвa дa отидa дa си я вземa
*
След като ти се обадят по телефона и се разберете за дата, заповедта лично си я взимаш ти или партньорът ти или упълномощено от вас лице като пълномощното е нотариално заверено.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
rtfrtf...блaгодaря ти милa
*
Здравейте! Като се има предвид, че в сайта на Фонда пише, че за втори опит се минава същата процедура (особено чакането), означава ли отново 10 месеца или това, че веднъж съм одобрена, ще посъкрати времето? Благодаря предварително!
*
Чакането е същото. :(
Здравейте и от мен. При нас също се очертава кандидатстване по фонда, сега ходим по лекари и следНГ ще се подаватдокументи.





Бореща се за една мечта.
Момичета да ви попитам и Ч.Н.Г.Ако не се стигне до трансфер това означава ли че всичко спира до тука.
Да, mimon4e99.
Опита приключва. Подаваш документи за следващ, ако не си изразходвала и трите, които се отпускат от Фонда.
Благодаря ти Пепка
*
Здравейте, момичета!
Без да искам да съм досадна, ще попитам и тук:
Предстои ми подаване на документи към Фонда и имам следното притеснение. От клиниката са ми подготвили медицинската документация, но освен ФСХ, в бланката фигурират и другите хормони, които са ми пускани. Нищо лошо, но АМХ и Инхибин са ми с трагични стойности и не знам дали няма да повлияят на решението на Фонда. Иначе, ФСХ ми е в норма. Не знам как да процедирам и дали да се свържа пак с лекарката си  :?
ПП: Кандидатстваме с ЛУФ
Редактиране на публикация
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Останалите хормони нямат отношение към фонда.

Успех! :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Останалите хормони нямат отношение към фонда.

Успех! :)

Благодаря от сърце, Мели!
Ако правилно съм те разбрала, дори да фигурират в документите, както е при мен (АМХ 0,250; Инхибин 43,5), няма да бъдат разглеждани от комисията като предпоставка за ИЯР? ФСХ е 8,8 (<12,5).
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Още веднъж, Благодаря! Притесненията ми бяха огромни.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Здравейте, момичета!
Искам да ви попитам следното-подадохме документи за фонда, имаме и номер. Днес обаче е имало заседание на ковисията, на което са ни върнали за трета СГ, но да е разширена.
Какъв е шансът да не ни одобрят?





Бореща се за една мечта.
Не се притеснявай,а защо ви искат трета?
Ако предишните не са по крюгер,норвално е да ви я искат