0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #280 -: Юни 18, 2012, 21:44:14 pm »
Да, Сиа  :( и миналата и тази, та сигурно и другата  :( :(. Аз не видях някаква кой знае каква промяна, а и от зимата са се отворили едни дупки. Ама нали знаете в бг как се ремонтира и строи. Само източват пари и някой си пълни гушата.

Ето още един сайт за препоръки при пътуване

http://slonbalonbg.com/na-pochivka-s-bebe.html#98
« Последна редакция: Юни 18, 2012, 21:56:55 pm от ivanita »


Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #281 -: Юни 18, 2012, 22:22:33 pm »
Аз да кажа, че пътя Велинград - с. Варвара е затворен за ремонт, мисля до м.Октомври. Така че от Велинград до Пазарджик/Пловдив се минава през Батак-Пещера, а за София през Белово. Аз също знам,че този път е лош.

Това сигурно ли е? Пътят Велинград - Варвара го затвориха в началото на август миналата година за ремонт.
Сия, отново е затворен за ремонт - продължение:) През Батак - Цигов чарк се минава
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #282 -: Юни 18, 2012, 22:35:19 pm »
Цитат
author=ivanita link=topic=47895.msg943298#msg943298 date=1340023272

Аз да кажа, че пътя Велинград - с. Варвара е затворен за ремонт, мисля до м.Октомври. Така че от Велинград до Пазарджик/Пловдив се минава през Батак-Пещера, а за София през Белово. Аз също знам,че този път е лош.

Значи маршрута за Стара Загора на мими26 ще бъде; -от Велинград през Ракитово, Батак, Пещера, с Бяга, с. Ново село, Стамболийски, Цалапица - качване на магистралата и към заралийско
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #283 -: Юни 18, 2012, 22:37:03 pm »
Тара, страхотна си, само дано нацеля правилния път, че колкото съм добре с ориентацията най-много през Атина да мина за по-напряко   :lol:
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #284 -: Юни 18, 2012, 22:41:01 pm »
пътната карта ще свърши работа  :)


п.п. местните хора са много отзивчиви, спирате и питате. този маршрут през Батак е и пътя за Цигов чарк. Най-редовно като тръгнем за язовира моя мъж проси от местните бабки я магданоз, я лук
 


 
« Последна редакция: Юни 18, 2012, 23:11:43 pm от Тара »
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #285 -: Юни 18, 2012, 22:46:01 pm »
пътната карта ще свърши работа  :)

:lol: 3 имам в колата, ама пустото все се появява някоя отбивка в повече  :lol:
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #286 -: Юни 18, 2012, 23:34:34 pm »
Иванита, Марито, мерси за инфото. Ние чак август имаме път на там, ама ще дъм подготвена.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #287 -: Юни 19, 2012, 10:46:23 am »


Прикачвам файл с интересни идеи за пътуване: за ядене, за игра, списъци, филми и т.н.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #288 -: Юни 19, 2012, 14:19:29 pm »
Прикачвам файл с интересни идеи за пътуване: за ядене, за игра, списъци, филми и т.н.

ааа, сега и куче ли трябва да купувам?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #289 -: Юни 19, 2012, 15:39:12 pm »
http://www.ostrova-bg.com/
Вижте какво ми прати моя позната, мястото е страхотно, каза, че е проверено и за деца, удобно е , има къде да се обикаля.
Малко е скъпичко - поне за нашия джоб - но за няколко дни все ще се отделят парички. За деца до 3 год.не се плаща нищо.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #290 -: Юни 19, 2012, 15:55:17 pm »
Прикачвам файл с интересни идеи за пътуване: за ядене, за игра, списъци, филми и т.н.

ааа, сега и куче ли трябва да купувам?
Накара ме пак да чета файла, че да видя къде го видя това куче :lol:
Аз куче си имам - ближе обувки, обича да гризе кокали и долазва всеки път, когато седнем да се храним на масата. Даже белгийците ни направиха забележка, че много тривиално име за куче сме му измислили - и те редовно си кръщавали техните "Боби" :)

Търся си пътеводител за Венеция. За предпочитане онлайн. Може и на английски.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #291 -: Юни 19, 2012, 15:55:31 pm »
http://www.ostrova-bg.com/
Вижте какво ми прати моя позната, мястото е страхотно, каза, че е проверено и за деца, удобно е , има къде да се обикаля.
Малко е скъпичко - поне за нашия джоб - но за няколко дни все ще се отделят парички. За деца до 3 год.не се плаща нищо.


там сме били преди 2 години, беше много добре на басейна в горещото лято. сега, обаче, четох отзиви, че пускат много външни хора на басейна и става лудница.

отделно имайте предвид:
1. храната в ресторанта е скъпа и лоша (поне такава беше преди 2 години)
2. апартаментите са много тесни, представям си какво ли пък е в двойните стаи. цените ми се струват много високи за това, което предлагат самите стаи. почистването на стаите беше нулево. ние седяхме там 3 дни и не почистиха нито веднъж. може и да са се подобрили.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #292 -: Юни 19, 2012, 17:57:32 pm »
И аз му бях хвърлила преди време мерака на тоя Остров, но ние нали сме все "в последния момент" до сега не мога да се класирам да има места :) Но след написаното от jam, може да е било и за хубаво...
За протокола- анулирахме резервацията за Гърция, не чакайте отзиви :( Оказа се в последния момент, че Главатаря на семейството има други планове за края на Септември. Здраве да е. Аз пък за награда може да го заведа на Аркутино  :lol:
Ако някой иска отзиви за там http://www.booking.com/hotel/bg/arkutino-family-resort.bg.html?aid=318615;label=Bulgarian_Whole_Site_Reset__inurl:.bg.html....
миналата година бяхме в края на юни...мога да дам инфо. За съжаление сега гледам, че цените са 2 пъти по-високи. Ние бяхме този път от "ранните", та ни излезна без пари :) 43,50 на човек all inclusive


Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #293 -: Юни 20, 2012, 10:45:42 am »
И ние бяхма за 2 дни на "Острова" преди 2г. Ако още е същото, не препоръчвам за деца. През деня беше лудница на този басейн, пускат много външни хора, което лично мен ме дразни и не бих повторила само заради тази им практика... Има музика и е изпитание да приспиш дете по обед, ако стаята ти гледа към басейна. Храната ми беше обичайна хотелска, имаше супи и скара, за мен беше ок. Имаше и хубава съвременна пързалка с катерушка, и масички за кафето на мама точно до нея. Абе мястото е много хубаво, ама няма мисъл да сме полезни на почиващите и да си изкарат добре, а само как да приберем повече приходи. Наоколо има места за разходка и Троянският балкан е чудесен, но "Островът" не е.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #294 -: Юни 20, 2012, 11:58:55 am »
да вметна офтопик, че според мен, Островът се е утепал за другарски срещи на личния състав на сдружението в неактивния туристически сезон. :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #295 -: Юни 20, 2012, 17:26:58 pm »
mimi26, точно по това време в Банско има Летен театрален фестивал - хубави постановки с евтини билети, но ти едва ли можеш да се възползваш предвид децата.
От вилата на ВиК може да се разходите до пистите пеш, сега там е пълно с горски ягоди. За другите места момичетата бяха изчерпателни само да вметна, че посока х.Вихрен непосредствено до х.Бъндерица има едно място за хранене с уникална кухня и цени наполовина от тези в града. Аз не съм много по плажовете, че Елиа е още малка, но виж Ники ги щурмува успешно и най-често посещава един новооткрит в с. Баня.
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #296 -: Юни 20, 2012, 20:41:01 pm »
Къди, много ти благодаря и на теб  :D
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #297 -: Юли 07, 2012, 09:07:41 am »
Май всички са на море и никой не пише тук и все пак,ако има майки който са ходили на Албена да споделят къде може да се хапва на нормални цени,защото разбрах за цени от порядъка на 6лв. за таратор 8O,но имало и места с нормални цени някой,ако ги знае да сподели :P,че хотела който наехме е само закуска,че да не вземе мъжо да прерита от глад :lol:
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #298 -: Юли 07, 2012, 14:35:34 pm »
мисля, че ще те разочаровам, но там свестни цени няма или поне аз не знам, да има такова място.

ходили сме там три лета, но все на ол инклузив.

дано някой друг се включи.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #299 -: Юли 08, 2012, 08:45:00 am »
Да разкажа за почивката ни в хотел Оазис Дел Маре в Лозенец.
Новоткрит хотел, базата е идеална с големи стаи. Изхранването е с Ол инклузив.
Като цяло храна не липсваше, но беше доста еднообразна. За късната и следобедни закуски всеки ден имаше сандвичи. Едни и същи до втръсване. Според мен използваха салама останал от закуската, за да не го изхвърлят. Ресторанта работеше до 23 часа, Лоби бара до 24 часа. След полунощ по леглата, като с вечерен час се почувствах.
Външните маси на ресторанта бяха малко и правехме страшни схеми, за да си запазим.
Има малък и голям басейн. Големия не работи два дни :wink: За деца до около 2 години може да се измисли забавление на една детска площадка с пясъчник, люлки и пързалка. Имаше и някакъв детски кът, но не особено добър.
За по-големите деца забавления никакви. С изключение на две-три електронни игри и една джага. Горките дивееха яко, търчаха из хотела от скука.
Хотела е на 50 м. от плажа, който е отдаден на концесия и се заплащат чадъри. До 20.06 цената за чадър с два шезлонга беше 15 лева, след тази дата стана 25 лева. Свободната зона е на около 100 метра.
Хотела е на около 1.5 км. от Лозенец и ходенето пеша е трудно особено с количка. Няма тротоар, движиш по пътя. Имаше строежи и най-често по пътя минават камиони, бусове и разни такива.

Приятната компания ми остави добър спомен, не бих се върнала в този хотел отново :wink:


 
« Последна редакция: Юли 08, 2012, 08:48:49 am от Ники »