0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #960 -: Ноември 20, 2012, 12:35:10 pm »
Barbaronчето ме е запомнило, аз наистина си ги плещя така, за да съм сигурна, че и глупавия и умния ще ме разберат  :D Шегувам се  :P

Записала съм си час при АГ, да дава зелена светлина за третото и много разчитам на замразените. Май малко избързвам, че предното секцио още е червено, но нямам търпение да се ощастливя още веднъж.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #961 -: Ноември 20, 2012, 13:53:32 pm »
след секцио около 2 години се чака за друго дете.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #962 -: Ноември 20, 2012, 18:45:23 pm »
след секцио около 2 години се чака за друго дете.

Това са остарели разбирания вече  :wink:
Аз родих година и 5 месеца след секцио и то нормално!
Успех, Киара!
Браво за смелостта  :wink:
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #963 -: Ноември 20, 2012, 20:45:24 pm »
Ясноооо...сега тая Киара ще ни надуе главите  :( Дано бързо успее,че да се маха по-скоро...  :lol: :lol: :lol:С три деца,трудно ще има време за форума ! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #964 -: Ноември 20, 2012, 21:23:12 pm »
след секцио около 2 години се чака за друго дете.

Това са остарели разбирания вече  :wink:
Аз родих година и 5 месеца след секцио и то нормално!
Успех, Киара!
Браво за смелостта  :wink:
това ми каза Александров.явно по старому разсъждава :wink:
Иначе и аз се възхищавам на смелостта.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #965 -: Ноември 20, 2012, 22:58:50 pm »
след секцио около 2 години се чака за друго дете.

Това са остарели разбирания вече  :wink:
Аз родих година и 5 месеца след секцио и то нормално!
Успех, Киара!
Браво за смелостта  :wink:
това ми каза Александров.явно по старому разсъждава :wink:
Иначе и аз се възхищавам на смелостта.


И все пак си зависи от разните му обстоятелства - възраст, физическо, психическо възстановяване..... Аз в това отношение съм "старо куче" - бързо вдигам глава и напреееееееееед  :lol:
А и нямах много време да чакам, та......
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #966 -: Ноември 21, 2012, 08:03:24 am »
Ясноооо...сега тая Киара ще ни надуе главите  :( Дано бързо успее,че да се маха по-скоро...  :lol: :lol: :lol:С три деца,трудно ще има време за форума ! :wink:

Три в най-добрия случай, Рачо  :lol: Александров както ги множи, току виж станали пет  :wink:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #967 -: Ноември 21, 2012, 14:19:45 pm »
Ясноооо...сега тая Киара ще ни надуе главите  :( Дано бързо успее,че да се маха по-скоро...  :lol: :lol: :lol:С три деца,трудно ще има време за форума ! :wink:

Три в най-добрия случай, Рачо  :lol: Александров както ги множи, току виж станали пет  :wink:
Не я плашете Киара, че току виж се отказала  :lol: :lol: :lol:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #968 -: Ноември 21, 2012, 14:48:58 pm »
barbaron :D съгласна съм с теб! На мен д-р Александров ми каза, че два цикъла след загубата на бебето ще бъда готова за ЗЕТ. Явно след прегледа е преценил, че физически се възстановявам доста бързо. Друг е въпросът, че аз мисля да изчакам повече, защото все още не съм преодоляла шока от случилото се. Но явно всичко е индивидуално и си зависи от организма yahoo_33
Търпение и надежда!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #969 -: Ноември 21, 2012, 15:03:45 pm »
Я вземете и отворете една  нова темичка  :balk_69:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #970 -: Ноември 21, 2012, 16:33:35 pm »
Lina_vn, не бързай! Почини си - от опит знам /за съжаление/, че това е доста голям шок!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #971 -: Ноември 21, 2012, 18:12:42 pm »
Посмяхте се хубаво на мой гръб, ама никой не сподели за ЗЕТ. Какво се случва като ги размразят? Какъв е шанса да са оцелели? И има ли вероятност замразяването да доведе до увредено дете? За успешни опити от ЗЕТ няма да питам, че надеждата умира последна. За русата фурийка чух вече, да е жива и здрава, ама само едно се обади.

Бтв, моя наблюдаващ АГ също каза, че това са остарели разбирания (за секциото), тъй като хирурзите са добри вече. Мен ме оперира някакъв грос майстор, но да не говоря на сляпо, като отида на профлактика ще разбера ставам ли за ново секцио или не.
« Последна редакция: Ноември 21, 2012, 18:16:05 pm от KiaraTiara »
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #972 -: Ноември 21, 2012, 18:16:36 pm »
Киара, аз лично познавам три деца от ЗЕТ, от красиви по-красиви-нищо им няма на децата-едни хууубави и пааалави... Едното дори е от ЗЕТ в АГ Варна-пак руса красавица. Другото дете е от замразени на трети ден в Плевен-отново пленителна мома. Директно на въпроса ти-не мисля, и не съм чувала за увредени деца след замразяване на ембриони. И все пак, ако се притесняваш толкова, "пий вода от извора"-звънни на д-р Александров и го попитай.
Успех.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #973 -: Ноември 21, 2012, 18:28:32 pm »
Киара, аз съм правила два ЗЕТ, но не при Александров. От три ембриона - единия път се размразиха и преживяха май два, а втория път от 2 - един оцеля /дано не лъжа, че съм позабравила/.
За увреждането - доколкото съм чела тук-там, шанса е както при обикновено ин витро, а там шанса е, както при естествено забременяване! Мисля, че няма доказателства, че повече увреждания се получават при замразяване.
За успешните опити - ако ти е на късмет, може и повече от едно да се хване отново  :wink: Четох някъде тук напоследък, че близнаци се хванали от замразени  :lol:

За секциото - само за протокола - моето секцио беше по стар разрез от операция, т.е. от пъпа надолу /като едно време/.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #974 -: Ноември 22, 2012, 07:58:22 am »
Моля някоя успяла МАМА да ни пусне нова темичка за късмет :bighug:
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #975 -: Ноември 22, 2012, 09:04:09 am »
Момичета,пуснах нова тема.Миналата година през месец Ноември получих  най-добрата и чакана вест,а резултата от работата на нашия Доктор сега гука да мен-поздравява ви и желае късмет:)
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.