0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #880 -: Октомври 14, 2012, 18:44:53 pm »
Момичета,искам да ви питам след пункция имали ли сте болки при уриниране и след колко време отзвучаха.Моята беше в петък и оттогава е кошмар-през 1 мин съм в тоалетната със страшни болки ,а стискам ли малко става непоносимо.Това със стискането го казвам по повод това,че днес ми слагаха лепило,самата процедура не беше болезнена,но се наложи с препълнен мехур да чакам повече от 1 час,вследствие, на което имах нечовешки болки.Притеснението ми е за трансфера,че пак а на пълен мехур,а появата на болки като днешните не мисля че ще го подпомогне.Много съм притеснена.Чудя се,ако не ми е много пълен мехура проблем ли ще е за трансфера?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #881 -: Октомври 14, 2012, 19:25:17 pm »
Благодаря за подкрепата.Гостите си заминаха днес в 6 часа сутринта.Гостито мина сравнително нормално благодарение на моя мъж ,който почти през цялото време ги разхожда извън къщи и освен това ги излъга че имам болки в кръста и трябва да се пазя и почивам.Не съм се нервирала.
Рачо ние доста постигнахме в това да ги превъзпитаме поне малко.Преди беше доста голям ад.
marchiana пожелавам ти един лесен и хубав трансфер.И нали знаеш че е хубаво да не ходиш до тоалетна и да е на пълен мехур.Стискам палци малките войничета да са добре.
IrinaMMM аз не съм имала такива болки.Имах леки болки в яйчниците ,но до вечерта преминаха.Незна до колко е нормално .Нека и другите да кажат.Май трябва да се обадиш на докторите.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #882 -: Октомври 14, 2012, 19:55:32 pm »
Момичета,искам да ви питам след пункция имали ли сте болки при уриниране и след колко време отзвучаха.Моята беше в петък и оттогава е кошмар-през 1 мин съм в тоалетната със страшни болки ,а стискам ли малко става непоносимо.Това със стискането го казвам по повод това,че днес ми слагаха лепило,самата процедура не беше болезнена,но се наложи с препълнен мехур да чакам повече от 1 час,вследствие, на което имах нечовешки болки.Притеснението ми е за трансфера,че пак а на пълен мехур,а появата на болки като днешните не мисля че ще го подпомогне.Много съм притеснена.Чудя се,ако не ми е много пълен мехура проблем ли ще е за трансфера?
На мен, подобни болки, които описваш, ми приличат на цистит :? Свържи се с док най-добре, не го отлагай!


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #883 -: Октомври 14, 2012, 20:28:21 pm »
Днес питах,казаха че е нормално след пункция и да взимам Но шпа.И аз си мислих за цистит,т.к на пункцията ме оставиха по нощница в манипулационната на 18 градуса 30 мин и аз се тресях здраво,но мислех че е от страх :DНе знам мога ли да пия нещо за цистит и какво да е
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #884 -: Октомври 15, 2012, 01:33:58 am »
IrinaMMM по скоро си мисля, че тези болки за вследствие на вадене на катетъра. Когато правих лапароскопия и след като ме пусна упойката се чуствах по същия начин  :(.
Не бъркам, че при пункция слагат и катетър, нали?
Уж само година мина от моята процедура, а вече съм забравила  8O.
Успех на всички :)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #885 -: Октомври 15, 2012, 07:26:59 am »
И аз съм имала леки болки, дори и кървене след пункция. Мисля, че е допустимо, имайки в предвид, че ги боцкат. Яйчниците от стимулацията се оголемяват и след пункция болят.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #886 -: Октомври 15, 2012, 08:10:41 am »
Аз болки в яйчниците имах но не и при пишкане.При мен нямаше катетър при пункцията и след като ме събудиха ме преместиха в стаята и не съм седяла на магарето.При лапарото имах катетър но не съм имала проблем като го махнаха.Незнам какво да те посъветвам.Щом лекаря е казал ,че е нормално явно е нормално.
IrinaMMM по принцип на трансфера ме искаха с умерено пълне пикочен мехур а не пред напикаване.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #887 -: Октомври 15, 2012, 09:15:54 am »
Здравейте :)  Аз съм нова сред вас, но пък имам малко да разкажа :)  Ето и с няколко думи: 1ви опит при д-р Александров, пукция -6 Я, ЕТ на 2 бластоциста на 5 ден. Ами май е това най-интересното. Сега съм в очакване на датата за теста. Оказа се, че точно това чакане е най-трудното нещо в цялата процедура. Предимно почивам и чета из нета. Съответно се появиха много въпроси и все търся симптоми за нещо. Болките и напрежението в гърдите отмина, а съм на 5 ден след трансфер. Моля кажете има  ли това някакво отношение, че започвам да си мисля, че бременност няма да има :(
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #888 -: Октомври 15, 2012, 09:24:14 am »
*marcheto*, недей да търсиш симптоми! Може и да има, може и да няма, а може и при бременност и цикъл да са същите. Важното е какво ще покаже тестът. Наистина най-трудното е чакането. И за мен беше така. Успех!
« Последна редакция: Октомври 15, 2012, 10:24:36 am от blue_sky »

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #889 -: Октомври 15, 2012, 10:20:29 am »
marchiana днес доколкото си спомням е трансфера.Чакаме те с хубави новини.
*marcheto* рано е според мен за симптоми.Стискам ти силно палци.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #890 -: Октомври 15, 2012, 22:41:06 pm »
Mомичета,днес мина и моя трансфер и оттук нататък каквото Господ реши-аз каквото трябваше направих :D Мислех,че заради болките и честото уриниране ще отменят трансфера,т.к цяла нощ имах и болки в бъбреците,но казаха че няма проблем и ми изписаха билкови хапчета за цистита.Върнаха 2 ембриончета и сега започва голямото чакане :ask:Желая на всички вас само положителни резултати и емоции :bighug: :bfp:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #891 -: Октомври 16, 2012, 10:53:10 am »
Здравейте! Пункцията мина добре, като изключим проблемното поставяне на абоката, вените ми се скриха и се наложи да ме бодат два пъти. Изкараха 9Я, от които 2 върнахме вчера. Аз също след пункцията имах страхотни болки, но не толкова от яйчниците, колкото от бъбреците, но след един аулин и лежане се пооправих. Сега си чакам датичката на теста - 29.10.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #892 -: Октомври 16, 2012, 11:06:52 am »
Марчиана,Ирина   :bighug: :bighug: пазете легълцата 2-3 дни и чакаме положителни тестчета.
Все пак някой трябва да започне нова темичка  :hug2:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #893 -: Октомври 16, 2012, 11:35:38 am »
Момичета радвам се че е минало всичко добре.Сега чакаме хубави новини от вас.Аз още се колебая дали утре или в петък да правя тест.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #894 -: Октомври 16, 2012, 12:20:48 pm »
Sugari, благодаря ти за пожеланията,дано всички имаме късмет!

guchi,трудно знам,но ако можеш -изчакай до петък
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #895 -: Октомври 16, 2012, 17:39:23 pm »
Здравейте и от мен момичета,и аз сам нова тук :P
_gucci_ здравей и на теб заедно бяхме на трансфер :wink: Давай смело за теста стискам ти палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Пожелавам успех на всички!
« Последна редакция: Октомври 16, 2012, 17:51:18 pm от Hrisi 9000 »
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #896 -: Октомври 16, 2012, 18:33:00 pm »
Хриси мила здравей.Как си.Да не направи тест.Стискам и на теб силно палци.Нали ти казах ,че това ще е нашия опит с тебе.Ще пусна един тест утре.Пък в петък мога да повторя.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #897 -: Октомври 16, 2012, 19:03:11 pm »
Да направих вчера по нареждане на Александров,защото имах силни болки в корема и познай :bfp: Малко е по бледа втората линия но я има :P И на теб ти пожелавам много късмет  :bighug:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #898 -: Октомври 16, 2012, 19:17:03 pm »
Благодаря за инфото, логично е дори всичко да е ок, да няма никакви симптоми все още :).  Поздравления на Хриси за добрата новина. На миналите трансфер, лека почивка :) то друго няма какво да правите. Да ви кажа и аз съм нетърпелива и си мисля да направя един кръвен тест на 10 ден. Успех на всички :)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #899 -: Октомври 16, 2012, 19:22:50 pm »
Хриси така ти се радвам мила.Много много.Дано и аз да се отбележа с такава хубава новина.Прегръщам те силно.