0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #920 -: Октомври 28, 2012, 12:20:44 pm »
Здравейте, момичета! Днес ми е 13-ти ден от трансфера и сутринта реших да не чакам до утре за уринния тест, за съжаление беше отрицателен. Не съм правила кръвен и в момента тайно се надявам уринния да е бил грешен. Какво мислите? Утре ще си направя кръвен с надеждата той да е положителен. Направо ще се побъркам, изчетох един куп теми по въпроса от сутринта и малко се успокоявам, че уринните грешат. :(
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #921 -: Октомври 28, 2012, 16:52:43 pm »
Здравейте, момичета! Днес ми е 13-ти ден от трансфера и сутринта реших да не чакам до утре за уринния тест, за съжаление беше отрицателен. Не съм правила кръвен и в момента тайно се надявам уринния да е бил грешен. Какво мислите? Утре ще си направя кръвен с надеждата той да е положителен. Направо ще се побъркам, изчетох един куп теми по въпроса от сутринта и малко се успокоявам, че уринните грешат. :(

Дано кръвният да е ++++++.Аз на тези ранни пикливи не вярвам.Стискам палци утре
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #922 -: Октомври 28, 2012, 18:24:19 pm »
Марчиана,задължително пусни едни кръвен тест утре. Така поне нещата ще се изяснят окончателно,но трябва да знаеш,че няма 100% уринарни,колкото и да ми ги говорят "ала-бала" по рекламите. :wink: Ако знаеш колко татковци са им се се "набирали" след като кръвният е показвал +++ :lol: Ама то краят е хубав,на кой му се ходи да се разправя с разни ШуъЧеци ... :lol: / е как ли е множественото число на това чудо...?? :lol:/
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #923 -: Октомври 29, 2012, 14:58:58 pm »
Благодаря на Искра Димитрова за отговора :) някак ми даде кураж, че вторият опит ще е успешен :)  както и да е. Марчиана, стискам палци :)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #924 -: Октомври 30, 2012, 07:27:15 am »
Марчиана, и аз ще те посъветвам да направиш кръвен тест. Аз определено не вярвам на "пикливия". Днес ти е 14 ден след трансфер и ти пожелавам силно положителен резултат.  :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #925 -: Ноември 01, 2012, 20:45:12 pm »
Знам, че въпросът ми няма да е точно по темата, но за да не пускам нова. Знаете ли дали в Аг-то правят посткоитален тест?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #926 -: Ноември 05, 2012, 01:00:33 am »
Здравейте момичета! Искам да ви попитам, ще работи ли д-р Александров през декември?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #927 -: Ноември 05, 2012, 17:43:22 pm »
Здравейте момичета! Искам да ви попитам, ще работи ли д-р Александров през декември?
да със сигурност, но ако си за процедура се обади да се разберете кога най-късно можеш да отидеш, че за празниците спират за 1-2 седмици.
Успех.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #928 -: Ноември 05, 2012, 19:16:55 pm »
Аз днес бях при др. Александров и се разбрахме да пробваме следващия месец на ЕЦ до сега бях при др. Ковачев но след двата неуспеха реших да сменя доктора може просто да не ми е бил късмета при него знам ли вече.
така че явно ще работят декември мисля, че само през седмицата на празниците не работиха миналата година
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #929 -: Ноември 05, 2012, 22:35:51 pm »
Благодаря ви, шматка и shoko! Успех и на вас! Днес също бях в АГ и дори стартирах. ))) Те ще работят и през декември.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #930 -: Ноември 06, 2012, 11:09:41 am »
Благодаря ви, шматка и shoko! Успех и на вас! Днес също бях в АГ и дори стартирах. ))) Те ще работят и през декември.

Вишна,късмет ти желая и успешна процедура  :goodluck:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #931 -: Ноември 06, 2012, 12:04:29 pm »
Аз днес бях при др. Александров и се разбрахме да пробваме следващия месец на ЕЦ до сега бях при др. Ковачев но след двата неуспеха реших да сменя доктора може просто да не ми е бил късмета при него знам ли вече.
така че явно ще работят декември мисля, че само през седмицата на празниците не работиха миналата година

Шоко,от сърце ти желая този път всичко да се нареди  :bighug: :bighug:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #932 -: Ноември 06, 2012, 16:13:20 pm »
sugari75 много благодаря и аз се надявам  :bighug:
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #933 -: Ноември 07, 2012, 18:49:37 pm »
Някой който е правил ЕЦ с лека стимулация моля да ме светне как протича и каква му е цената
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #934 -: Ноември 07, 2012, 23:31:16 pm »
shoko, аз последния опит бях на лека стимулация. Започнахме с фостимон, беше ми останал Гонал от предния опит, сложих от него три пъти по 75 единици и три цитротида си сложих. Накрая прегнила 48 часа преди пункцията. Имах на финала 15 яйцеклетки и три ембриона. Излезе ми като цена на лекарствата около 600 лв. Успех на всички в процедура!!!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #935 -: Ноември 08, 2012, 13:43:07 pm »
shoko, аз последния опит бях на лека стимулация. Започнахме с фостимон, беше ми останал Гонал от предния опит, сложих от него три пъти по 75 единици и три цитротида си сложих. Накрая прегнила 48 часа преди пункцията. Имах на финала 15 яйцеклетки и три ембриона. Излезе ми като цена на лекарствата около 600 лв. Успех на всички в процедура!!!

А самата процедура на цената от ценовата листа ли е?
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #936 -: Ноември 08, 2012, 17:06:45 pm »
Да
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #937 -: Ноември 09, 2012, 12:09:46 pm »
Момичета, записва ли се час за спермограма, когато се отива за първи път в клиниката? и ще ви помоля за координати за записване на час за мои близки.
Благодаря Ви!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #938 -: Ноември 09, 2012, 12:15:10 pm »
Това са координатите на клиниката звъниш казваш за какво става дума и ще ти кажат кога да отидеш успех
ул "Цар Освободител" 150,
гр. Варна
invitro-varna.com
тел. 052 / 613 803; 052 / 613 805; 052/ 613 795

Няма ли някой в процедура да разказва  хубави новини
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #939 -: Ноември 09, 2012, 12:33:09 pm »
аз съм в процедура в момента,четвърти ден на гонал 150.Дано всичко да е наред и да разказвам хубави неща.В понеделник пак на преглед