0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ин Витро АГ - Варна 10
« -: Февруари 21, 2012, 14:40:05 pm »
Честита нова тема момичета и Рачо!!! Успех на всички започващи и тези ,които са в процедура.Стиснати палци и късмет на всички   yahoo_17!И не забравяйте,че основните елементи на щастието според една мъдрост  са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш   :balk_602:!!!!!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2012, 18:33:03 pm »
Дано да ни е на късмет новата темичка утре съм при док да видим какво ще правим
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2012, 19:20:43 pm »
Дано ни е на късмет и много бебета да се народят  :bori_007: :bori_004: :bori_005:

Мъжът ми е болен, с температура и антибиотици. Дали това ще е причина за отлагане на процедурата?
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2012, 20:04:32 pm »
‎"Едно бебе ще направи любовта по-силна, дните по-кратки, нощите по-дълги, спестяванията по-малки, домът по-щастлив, дрехите по-износени, миналото забравено, а бъдещето струващо си да се живее."
Желая ви го от цялото си сърце! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2012, 20:21:50 pm »
‎"Едно бебе ще направи любовта по-силна, дните по-кратки, нощите по-дълги, спестяванията по-малки, домът по-щастлив, дрехите по-износени, миналото забравено, а бъдещето струващо си да се живее."
Желая ви го от цялото си сърце! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
 :bighug: :bighug: :bighug:
Ах,милата ми тя  :bighug: :bighug: :bighug: Да знаеш,че чакам снимки в другата тема  :D   Sorry, за спам-а
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2012, 20:55:52 pm »
 :balk_103:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2012, 22:20:54 pm »
Момичета,честита нова тема!Не успях да я пусна аз,като последната бременна от предишната тема,но от сърце ви желая успех!Не губете вяра и надежда,всички трудности си струват най-хубавото усещане-първото ритниче на малкото човече в корема ти!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2012, 23:23:53 pm »
Честита нова тема!Нека е пълна само с положителни тестове и по-малко новодошли!
Нека късмета ви споходи, както нашето семейство! 

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #8 -: Февруари 22, 2012, 00:01:12 am »
Честита нова тема!Нека е пълна само с положителни тестове и по-малко новодошли!
Нека късмета ви споходи, както нашето семейство! 



Аз съм бутала количка с бебе Емчо и Злато е налице, после пипах тумбаче с Деничка и сега си чакам и аз късметчето!  :wink:  :lol:

Орисница е да знаете, момичета, Миленка!

Честита ви нова тема!
Който се появи тук - изневиделица по най-бързия начин да изчезва към бременната тема!

Успех на всички!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #9 -: Февруари 22, 2012, 00:06:01 am »
‎"Едно бебе ще направи любовта по-силна, дните по-кратки, нощите по-дълги, спестяванията по-малки, домът по-щастлив, дрехите по-износени, миналото забравено, а бъдещето струващо си да се живее."
Желая ви го от цялото си сърце! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
 :bighug: :bighug: :bighug:
С най-голямо удоволствие се записвам в новата тема. Дано ни е на късмет!
И вече мога да споделя за себе си, че стартирах по дълъг протокол този път. Днес бях на УЗД, за сега всичко е нормално, в петък пак на преглед  и живот и здраве може би между 27-ми и 29-ти пункция. Надявам се този път всичко да е наред, въпреки този дълъг протокол, който честно казано е доста по-неприятен от късия..
« Последна редакция: Февруари 22, 2012, 00:12:47 am от **слънце** »
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #10 -: Февруари 22, 2012, 08:15:14 am »
Янитка  :bighug: :bighug: :bighug:
прегръдки от нас!!

И аз искам да ви пожелая много много късмет в новата тема, да валят само положителни тестове, много много бебета и само хубави емоции!!! :wink:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #11 -: Февруари 22, 2012, 10:08:03 am »
Слънце,неприятен е дългия протокол,но пък е резултатен:))Ще видиш:))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #12 -: Февруари 22, 2012, 11:01:52 am »
Честита нова темичка и от мен!!! Дано да я напълним само с +++++++, успех на всички, които ще стартират и на тези в процедура  :D
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #13 -: Февруари 22, 2012, 11:34:56 am »
 Да ви е честита новата темичка,нека се пълни само с положителни тестчета :).
 Успех на всички почващи,почнали и привършващи процедура момичета и Рачо ;).

Шоко, много съжалявам за резултата миличка,така се надявах за тебе...но горе главата ще стане няма къде да ходи ;).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #14 -: Февруари 22, 2012, 12:37:21 pm »
Привет и от мен с пожелания за много плюсчета и бременни коремчета!
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #15 -: Февруари 22, 2012, 17:14:53 pm »
Слънце,неприятен е дългия протокол,но пък е резултатен:))Ще видиш:))
Ха дано! Ти как си, Теди?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #16 -: Февруари 22, 2012, 17:20:19 pm »
Добре сим,мила на всички ви пожелавам такава бременност ,като моята ,дето вика моя ,като кон съм.Никакви неприятни емоции характерни за моето положение нямам.Пътувах на почивка,малко на топличко прелетях земното кълбо нашир и надлъж,а юнака си кротува и не ми създава никакви проблеми.Тъкмо ще звъня на Док да му кажа ,че нямам никави рекламации:)Много искам вече да забрменявате,нямам си компания и с кого да си споделям,хайде,та да ви давам акъли,като стара свекърва:)))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #17 -: Февруари 23, 2012, 08:01:54 am »
Tedi аз тайничко следя все в коя седмица си и си представям ако беше станало и при нас тогава щях да съм
с теб заедно, но.... Радвам се че си добре и чакаш с нетърпение твоя юнак. Дано те последваме всички в тая тема!
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #18 -: Февруари 23, 2012, 08:31:37 am »
:)))) Мегичка сигурна съм че не Всички ще последвате Теди и не само нея  :wink:,имайте вяра момичета и много търпение :).
 Раче как сиии вече имам повече време и ще следя изкъсо как се развиват нещата :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #19 -: Февруари 23, 2012, 14:06:32 pm »
Мonkey :) не разбирам точно какво си имала в предвид "не Всички ще последвате Теди",но съм сигурна че си има в предвид, че един ден всички ще сме бременни  :D, мерси мила дано ни споходи по-бързо вашата радост :bighug: :bighug:
Ще се боря до край, за да те имам!