0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #60 -: Февруари 29, 2012, 19:28:22 pm »
Ах,Слънчицето ми то...браво момиче  :bighug:.То ти се притесняваше и за пункцията,ама видяли,че всичко мина добре.Утре да пишеш какво е станало,че май и там бройката на хубавите ембриончета  няма да е малка.Поне имаш шанса да ти ги върнат на бластоцит.Е,аз бях на 3-ия ден,но каквото има да става ще стане   :hug2:.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #61 -: Февруари 29, 2012, 20:55:19 pm »
Слънце ти се герой момиче  :D
Хич недей да ги мислиш твоите яйца, перфектни ще са  :wink:
На мен изкараха 16 от които 12 се оплодили, нататък няма смисъл да пиша......те са виждат в подписа ми  :wink:
Пожелавам ти същия резултат....ееее, само може да е по шарен  :lol: :lol: :bori_015: :bori_002: :crossfingers: :crossfingers:

утре да не забравиш, да се похвалиш  :wink:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #62 -: Март 01, 2012, 08:11:27 am »
Много ви благодаря, момичета!  :bighug: :bighug:
Меги, кокошката носачка ги постресна вчера, та и теб май :lol:
Шугари, теб не те видях на трансфера, само ви чувах звънкия смях от стаята. Сигурна съм, че и трите ще имате чудесни новини :bighug: :bfp: :bighug:
Маригри, да са ти живи и здрави малките сладкиши!
Теди, погали коремче от мен.
Снощи говорихме с Александров.Каза, че преди да си тръгне отишъл да им бае да се оплодят повече :lol: Да видим бае ли добре или не :lol:
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #63 -: Март 01, 2012, 09:14:55 am »
Хииихихих да им побае :lol: :lol: :lol:,дано се е сетил да побае и на моето едничко.
Забравих да пиша, че последния момент реших да отида на преглед и като видяхме че фоликула си стои още помолих Александров да го пунктираме и той нали е супер доктор ми се съгласи и най-накрая след два празни опита, доц. Маркова ми донесе късмет и ми изкара късметлийската яйцеклетка.
 Днес ще видим как ги е съединил доки и дали ще се обичат 9 месеца  :D
Хайде слънце днес и двете да зарадваме момичетата от форума.  :bighug: osi_9
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #64 -: Март 01, 2012, 10:30:41 am »
Браво момичета...много хубави новини...
Слънце...този твоя мъж те гледа като писано яйчице...пращаха го да се разходи, да свърши някоя работа...но той неее...стоеше си и се притесняваше ...беше много мило...Теб не те видях, но стисках палци  :P
Меги, Слънце...силно стискам палци за хубави новини днес ... които да станат хубави бебета :)
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Sugari...и на теб стискам палци...така като гледам вече за  :bfp:  :)

На всички Честита Баба Марта...много здраве Ви желая и дано щъркела тази година ни донесе поне по едно  :bori_007: :bori_004:
« Последна редакция: Март 01, 2012, 10:36:49 am от Dragony :) »
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #65 -: Март 01, 2012, 12:17:18 pm »
Момичета, бихте ли ми казали от коя аптека си закупихте лекарствата. Не съм от Варна и последния път ми казаха, че не гги купували от Брегалница.
И още един въпрос. Правят ли вливания при имунологични проблеми или някакви други имунологични- дексаметазон, аспирин? Преди много време правеха последните та се чудя дали и сега.
« Последна редакция: Март 01, 2012, 12:20:21 pm от Ramirez »
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #66 -: Март 01, 2012, 12:31:54 pm »
Баба Марта здраве носи
пълна кошница с цветя
и на всеки на ръката,
връзва някаква мечта –
да я гледа, да я мисли
и да чака пролетта –
да се сбъдне и да цъфне
и да бликне радостта.      Честита Баба Марта, момичета-кокичета!!! 
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #67 -: Март 01, 2012, 12:38:11 pm »
Честита Баба Марта на всички! Дано донесе много здраве и сбъднати мечти!
Записвам се и аз в темичката и дано да ми е на късмет. Днес започвам стимулацията по къс протокол.
Ramirez, пратиха ме за лекарства в аптеката на ул."Русе" № 17 - "Фарма плюс"

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #68 -: Март 01, 2012, 14:27:26 pm »
Рамирез, от всяка една аптека можеш да си купиш лекарствата. Не е задължително да ходиш само там, където препоръчват. Може в твоят град да намериш по-добри цени. Поне при мен така се получи при последният ми опит.
     
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #69 -: Март 01, 2012, 14:28:07 pm »
Здравей, Reevs  :) Успешна процедура ти желая :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #70 -: Март 01, 2012, 14:58:52 pm »


Reevs, успешна процедура!
Драгони, как са нещата при теб? Кога е пункцията?

Ние сме  особено щастливи днес - имаме 14 ин витро оплодени. :dance2: :dance2: Трансфера казаха, че ще е в понеделник. Дано стане този път!
« Последна редакция: Март 01, 2012, 15:01:10 pm от **слънце** »
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #71 -: Март 01, 2012, 15:17:56 pm »
Много се радвам слънце, струвало си е болките вчера. Ще стискам палци!
Ние нямаме вашия късмет. Нашата една яйцеклетка не се е оплодила!
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #72 -: Март 01, 2012, 15:28:38 pm »
Ех Меги...жалко  :(

Слънце...много хубави новини  :)

Аз съм за събота...моля се всичко да минава гладко  :?
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #73 -: Март 01, 2012, 16:42:51 pm »
Много ви благодаря :)отдавна следя темата и всичко прочетено ми беше много от полза. Дано Баба Марта ми донесе късмет :)

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #74 -: Март 01, 2012, 16:47:44 pm »
Пуууу бе Меги  :(  поне се видя лъч надежда за напред.Видно е ,че нещата ще потръгнат.Ще видиш  :bighug:    Драгони имаше една песен ,,събота,събота,събота късен следобед...,, :D  -да знайш,че ще стискам палци.   А на теб Слънчице мое...то аз и преди ти казах,че ще убиеш рибата и след пункцията  :lol:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #75 -: Март 01, 2012, 16:59:46 pm »
Честита баба Марта и от мен,момичета.Нека тя ви донесе много здраве,а нейните добри щъркели -така дълго очакваните рожби,за да може догодина да връзвате мартенички на бебешките рачички!! :D :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #76 -: Март 01, 2012, 17:10:59 pm »
Драгони,успех в събота зареждан палците:)Слънце аз по добър резултат от твоя скоро не съм чувала,дано до края да имаш такъв късмет и това да е твоя опит!
Меги,съжалявам мила:(Може би другия месец пак ще имаш хубаво фоликулче и ще станат нещата и при теб най-накрая!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #77 -: Март 01, 2012, 19:30:47 pm »
 Късмет на всички !!!
 Нека щъркелите тази година донесат мнооого бебчета !!!
 Аз ще пътувам за Истанбул за лекарствата и другия месец започвам. :grouphug:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #78 -: Март 01, 2012, 19:40:19 pm »
Ех, Меги, много съжалявам миличка :(
Драгони, успех в събота! Ще стискам силно палци. Всичко ще мине както трябва, не се тревожи!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #79 -: Март 01, 2012, 21:57:35 pm »
Честита Баба Марта, мили момичета и Рачо! Дано освен здраве, тази година ни донесе и много пухкави бебчета!
megi79  :cuddle:
Късмет и успех на всички - страхотни резултати! 
Препятствията са онези неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.