0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #100 -: Март 04, 2012, 17:01:42 pm »
Много добре си ги подредила :lol: Избери си 2 и ти ги пожелавам от сърце :crossfingers: :dance2:

Какво има да му избира-не виждаш ли,че само женски ги е наредила  :lol:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #101 -: Март 04, 2012, 17:09:03 pm »
Е, че сложи едно  :bori_004: или  :bori_005: за цвят пък ти.

Туй Шугари голяма контра бе  :bighug:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #102 -: Март 04, 2012, 18:39:45 pm »
Миичета,  :) :) :), ама защо се натоварвате да избирате и се тормозите излишно.....
Трябва да сте разбрали, че док. "командва парада" и е по-добре да направите това, което той препоръчва и смята за необходимо, отколкото да си усложнявате живота. Така или иначе бременността на никоя пациенка в нашата клиника не се е разминала. Дори и такива отписани като мен се радват на детенце и то от първи път при док. Най-важно е да износите и родите здраво детенце/ дечица - изборите и емоцийте за бройки и пол са на заден план. Аз съм убедена, че това е целта на нашия док.
Успех момичета, и знайте, че винаги има няколко чифта стиснати палци за Вас.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #103 -: Март 04, 2012, 19:00:26 pm »
Е, че сложи едно  :bori_004: или  :bori_005: за цвят пък ти.

Туй Шугари голяма контра бе  :bighug:
Ми пък бичкам ви  момичета и теб девойко дето се скатаваш и само ни следиш  :bighug: Шматка ние само се майтапим.Едва ли някоя от нас има претенции относно пола.Много мили думи има в поста ти и оптимизъм  ....само дето моя се изпарява от време на време  :? Благодарна съм ,че ви има!
« Последна редакция: Март 04, 2012, 19:13:57 pm от sugari75 »
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #104 -: Март 05, 2012, 08:07:19 am »
Те бременните са така- на моментни настроения, да не мислиш, че ти си изключение някакво?! osi_15


Шматка, ти пък ако искаш да знаеш Александров вече работи и по "заявка". Питай го , ако не вярваш! Шегувам се, сега да не се ядосаш. Разбира се, че пола е последното нещо, за което някой ще мисли- всички се молим за здраво/и  бебе/та. Но това не пречи да се щегуваме помежду си от време на време. Защото между тези процедури, хормони, радости и страсти, аз лично, леко започвам да изкуквам.


Така, сега да кажа, тъй като бях обвинена в скатаване (което разбира се изобщо не е вярно), че след малко отивам да си прибирам децата. :witch: Вчера съм ходила на маникюр, масаж и фризьор и се надявам поне едно от мъничетата ни да ме хареса за мама. :crossfingers:
« Последна редакция: Март 05, 2012, 08:08:58 am от **слънце** »
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #105 -: Март 05, 2012, 08:26:44 am »
Добро утро!
Слънце,н ти пожелаваме поне две да си харесат мама!!! :D Довечера смятам да звънна на Алекса и да се разберем на Дракончето да сложи две мъжки,от най-хубавите. :lol: :lol:Не пренебрегвайте борбеноста на момчетата,девойки!!! :wink: :wink:И ,честно казано,не искам да чета никакви "загуби на вяра,намалял оптимизъм..." :x позволено ни е само моментно да сме слаби,през останалото време ,докато вървим напред по пътя си и наближаваме така мечтаната си цел,висок дух и много ,много вяра.както се казва -напред и нагоре.Нали така си помагаме,в крайна сметка!? :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #106 -: Март 05, 2012, 10:02:34 am »
Слънце,късмет днес ,мила!Щом така си се нагласила няма как да не те харесат минимум два бебока:)))Стискам палци за всички ви момичета,време е да ни зарадвате!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #107 -: Март 05, 2012, 15:08:26 pm »
Момичета, знаете ли каква е цената на Гонала, Цитротида,Прегнила и Утрогестана във Варненските аптеки, защото искам да преценя дали си струва да се купи от друго място. МНОГО ще съм ви благодарна за информацията!!!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #108 -: Март 05, 2012, 15:11:00 pm »
Рами,ако под "друго място" имаш предвид -чужбина,то безусловно се насочвай в тази посока. :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #109 -: Март 05, 2012, 15:26:29 pm »
нямам много време за чужбина. не зная как става в други страни.ще видя в родния си град
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #110 -: Март 05, 2012, 15:37:38 pm »
Момичета, знаете ли каква е цената на Гонала, Цитротида,Прегнила и Утрогестана във Варненските аптеки, защото искам да преценя дали си струва да се купи от друго място. МНОГО ще съм ви благодарна за информацията!!!
Цитроцид-не съм ползвала,Гонал-а(става на въпрос за моя случай,а именно Гонал900 )ми бе по-изгодно от Румъния,но поради лошото време го купих от Варна-773 лв писалката.Прегнила-2бр. за 13.70 и Утрогеста по 11.80лв  По скоро зависи от това как ще протече стимулацията ти-при всеки е различно.При мен бяха по-големи дози и си заслужаваше от Румъния,но имаше момичета с мноого по-малки дози от мен и не ги бъкаше.Ти от кой град си
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #111 -: Март 05, 2012, 15:39:52 pm »
Цените в различните градове не се различават особено. да не говорим,че в по-малките градове може и да не са чували за Гонал и Цитрончо :lol:! за кога ти трябват? При всяко положение от чужбина ще са ти по-изгодни!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #112 -: Март 05, 2012, 15:48:04 pm »
Hello, завърнахме се- аз+3 8O. Дългото чакане започва.

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #113 -: Март 05, 2012, 15:51:09 pm »
Ха,добре си дошла, пак! И голямото стискане на палци започва  :wink: :crossfingers: :crossfingers: Какво каза Док!???
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #114 -: Март 05, 2012, 15:55:02 pm »
Hello, завърнахме се- аз+3 8O. Дългото чакане започва.


  :balk_46: :balk_46:  :balk_46:  А сега да видиш дали е хубаво да чакаш  :lol:.  От сърце ти желая успешен финал.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #115 -: Март 05, 2012, 16:23:03 pm »
От Силистра съм Как става купуването от Румъния. Поне съм наблизо:)
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #116 -: Март 05, 2012, 16:29:25 pm »
С автомобил е най добре.Но имаше и вариант да си ги поръцчаш и да ти ги донеста с Еконт.Да не говорим,че някое от момичетата от Русе,май имаха познати ,които пътуват всеки ден и така им ги пренасяха.Просто даваш рецептата и парите ,но е добре предварително да се обадиш в аптеката ,за да си сигурна ,че го имат.Все пак,преди,ама преди всочко това,уточни с Док колко и какво точно ще ти трябва.Съвети тук веднага ще дадем! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #117 -: Март 05, 2012, 17:01:25 pm »
Kакъв е емаила /телефон на аптеката? говорят ли английски?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #118 -: Март 05, 2012, 17:42:52 pm »
Стиснати палци и от мен слънце. И при мен последната процедура беше +3 (резултата по-долу), направо се оцъклих доки като каза, че иска да върне три  :D. Няма начин, ще стане!!!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #119 -: Март 05, 2012, 19:02:46 pm »
Момичета,днес беше трансфера на моята най-добра приятелка.Още пътуват от Варна ,но тя нещо се отчая и ми се обади плачейки,причината е че от 7 извадени имала оплодени само 3 днес е било 2-ри ден и са я викнали за трансфер върнали са 3 ембриончета,2 на две деления и едно на 3.Тя казва ,че нямала никакви шансове и си е отписала опита отсега,а аз си спомням че ми бяха писали момичета,които са забременели и след трансфер на 2-ри ден ,само не помня дали имаше някой с разделени на две.
Моля ви стиснете по едни паци за нея,това им е 4-и опит,а тя вече е на 36...Теглят кредити за всеки опит,но все нямат късмет и на мен ми домъчня,очаквахме по-добри резултати.И все пак стават чудеса,нали?
Сега и остава да чака ,както вас,а аз се моля за всички ви от цялото си сърце!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.