0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #40 -: Февруари 26, 2012, 13:34:13 pm »
Здравйте момичта!! малко ми се "изплъзнахте" незабелязано!! :xпредупреждавйте другия път,че се бях притеснил! :lol:нека е много,много успешна темичката! на момичета в процедура и пред пункция ,стискам силно палци!! :)
п.п.В "подарявам" често се повява Прегнил.До колкото помня,навън ги продават в кутия по три и винаги остава една ампулка. Изразходват се по две дози и и една остава??Само като си спомня ,че в Гърция трите ни струваха 10Е а тук бяха по 20лв едната ампула 5000мл!! :x
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #41 -: Февруари 26, 2012, 18:26:53 pm »
Успех на всички в процедура стискам ви палци нищо че за сега ще си почивам с док се разбрахме да не се виждаме няколко месеца пък знае ли човек и чудеса се случват :D живота продължава ще се радваме на любовта си.

Слънце успех  :crossfingers:
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #42 -: Февруари 26, 2012, 19:08:37 pm »
Слънце, sugari75 стискам ви палци всичко да мине добре и да изкарат добри яйчица  :bighug: Аз пътувам тази вечер за София да си взема заповедта. Стигна се до нея за съжаление, хич не исках да пробвам при друг доки, но.... Желая ви много успех, разбира се няма да спирам да ви следя и да стискам палци  :crossfingers:
Шоко ти нали имаше замразено ембриончета, няма ли да ги върнете?

Ще се боря до край, за да те имам!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #43 -: Февруари 26, 2012, 22:35:25 pm »
Да имам си ги снежинките и ще си ги върнем но след като се почувствам психически стабилна за да мога да понеса напрежението, което вторият път ми дойде в повече ако ги върнем скоро ще трябва да ходя в психото май така, че сега ще си почивам от продседури докато се почувствам уравновесена а не видя бебе рев заговори се за бебе рев нещо свързано с бебе и пак рев така, че най добре да си почина и когато се почувствам стабилна да понеса резултата какъвто и да е тогава отново съм на линия :D

megi79 много съжалявам че се стигна до заповедта но дано да ви донесе късмет и скоро да се похвалиш с положителен резултат
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #44 -: Февруари 27, 2012, 08:26:24 am »
Shoko  :bighug: ... всичко ще се подреди   osi_9

Слънце, Шугари ... и аз днес ще съм на 7 етаж...но за преглед...ако се видим ...смигайте  :lol: Аз незнам как съм...това ще е първия преглед след старта и ме е страх...дали ми действат лекарствата....стискайте палци  :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #45 -: Февруари 27, 2012, 14:10:49 pm »
Стискам палци за положителни резултати в най - скоро време :) Дано, дано,дано ...
megi79 може пък Фонда да ти донесе късмет. Ти къде ще правиш опита?
И аз ще съм на 5 март на диванчето на седмия етаж, но за жалост по друга причина.
Успех на всички :) Вече е време за хубави новини :)
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #46 -: Февруари 27, 2012, 14:17:51 pm »
Точно така,Шоко,отпуснете се и се наслаждавайте на живота. :)От тези процедури май сме забравили,че нещата се случват и по естествен път,аааа!! :wink:
Момичета,време е вече и за положителни новини!! Тя баба марта дойде,и с нея трябва и дъжд от +++  :)
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #47 -: Февруари 27, 2012, 14:53:43 pm »
Благодаря Ви за стиснатите палчета ... намалиха ми дозата на лекарствата...това трябва да значи, че ми действат...ох, дано...иначе, никаква информация не ми дадоха...колко фоликула, какви размери и т.н...много бързаха за операция...ама на мен все така ми върви...да има много хора и спешни операции  :) Само дано всичко върви гладко...
Слънце, Шугари...как сте вие? Не видях никой да ми смига  :lol:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #48 -: Февруари 27, 2012, 16:03:37 pm »
Драгони, днес наистина беше нещо страшно! Със сигурност сме се видяли,дори няма да се учудя ако ти чакаше аз да изляза, за да влезеш при Ани.
Моят преглед мина добре- в сряда съм на пункция.
Шугари, как мина днес?
Стискам палци на всички!!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #49 -: Февруари 27, 2012, 16:16:45 pm »
Драгони, питай не чакай да ти кажат. Докторите (не само в АГ) не са от най-приказливите понякога:) Убедена съм, че ако попиташ докато те преглеждат няма да ти се скарат и ще ти кажат какво виждат. Така и ти ще си спокойна после.

Успех на всички ви.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #50 -: Февруари 27, 2012, 16:26:07 pm »
Момичета здравейте! БИхте ли ми казали какви изследвания ви искаха за ИКСИ във Варна? Току що говорих с Д-р Александров за започване на процедура през май, но ми беше неудобно да го държа дълго на телефона и реших. че вие ще се отзивчиви и ще ми помогнете. Благодаря ви!!!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #51 -: Февруари 27, 2012, 16:35:24 pm »
Лиско ...толкова ми е трудно да питам...предния път трябваше да питам нещо за мъжа ми...и сто пъти си повторих въпроса наум, преди това изчетох всички листовки в чакалнята  :lol: А Александров май разбра, че се притеснявам и дори ме покани в кабинета си и ми отговори доста спокойно ... но все си мисля, че не трябва да ги занимавам много, защото са много заети...
Слънце...и аз съм в сряда пак там...тогава вече ще питам как са фоликулите. А иначе мен ме вика Малена...най вероятно е било друго момиче днес  :lol:
Ramirez относно изследванията ще ти ги препиша от моя лист, като се прибера в къщи, но на нас ни ги искаха да са направени в лабораторията на АГ Варна.
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #52 -: Февруари 27, 2012, 16:41:03 pm »
Dragoni, МНОГО, МНОГО ти благодаря!!!Ако е удобно мога да ти се обадя по тел за да не пишеш много дълго:)(на лични)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #53 -: Февруари 28, 2012, 13:24:34 pm »
Момичета дали е нормално на 7-8 ден от стимулацията да усещам напрежение, тежест, някакви болки в яйчниците...и аз не знам какво е..и корема ми е леко подут, не мога да си закопчая панталона?
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #54 -: Февруари 28, 2012, 15:42:01 pm »
Dragony, и при двете ми стимулации се чувствах по същия начин като теб. При мен както установи д-ра яйчниците ми реагираха по-бурно, при първата пункция имах 28 яйцеклетки, а при втората 15. Успех  :D!!!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #55 -: Февруари 29, 2012, 14:59:09 pm »
Roska благодаря...аз си мислех, че може да се пукнат преди пункцията фоликулчетата...В листите, които попълвахме имаше такива обяснения...а на мен малко ми трябва за да се шашна :)
Слънце...днес май видях мъжа ти...много притеснен...пита дали утре ще те боли  :( Пиши, като се почувстваш добре  :bighug:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #56 -: Февруари 29, 2012, 15:18:10 pm »
Драгони, напълно нормално е да те болят яйчниците. Все пак работят с пълна сила в момента! И хич не се шашкай, че ще се пукнат фоликулите преди пункцията! Нали затова са прегледите!
Успех на всички ви и очаквам мноооооооого положителни тестове идните дни  :wink:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #57 -: Февруари 29, 2012, 18:11:23 pm »
Ето ме и мен след пункция. Драгони, даа, той е бил- призна си. Питал е за утре, защото имах големи планове,ама май ще се поразмина с тях. Днес им взех акъла малко на всички на 7-мия. Имах 17 яйца- половин картон+2 отгоре  :lol: Никой не очакваше да са толкова 8O До преди малко бях в болницата, имах вливания (2 банки), беше доста напрегнато днес. Запознах се обаче с една голяма сладурка, която пише тук. Та и по нейни думи не съм изглеждала много добре. Сега съм ОК и се моля утре да имаме добри новини. Притеснявам се като са толкова, да не би да са некачествени, но да видим.
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #58 -: Февруари 29, 2012, 18:26:12 pm »
Е слънце  :bighug: сега пък некачествени, 17 яйца и то най добрите са ти извадили, сега ще им събереш и очите със 17 перфектни ембриона да видят как стои въпроса с кокошките носачки и годините :lol: :lol: :lol:
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #59 -: Февруари 29, 2012, 19:12:07 pm »
Ееее,Слънце ти си носачка героиня,браво!Дано поне 10 от 17-те се оплодят и се делят ,та накрая двечки да се превърнат в твоите бебчета!Стискам силно палци!Меги много съжалявам,че опита ти се отлага,дано бързо се решат нещата и започнеш последния ти успешен опит!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.