0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #820 -: Октомври 04, 2012, 22:50:52 pm »
Започвам да се застоявам все повече в тази тема макар и да не ми се иска.Интересувам се д-р Александров прави ли ин-витро на лимитиран цикъл? Има ли дами тук да са били с много лека стимулация?Ще го попитам като му дойде времето,макар да не ми се иска да стигам до там.Питам,защото нещо не намерих търсения отговор и се притеснявам като дойде време да не се лутам в търсене на клиника и лекар,а така не ми се иска да сменям клиниката и екипа.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #821 -: Октомври 05, 2012, 09:22:27 am »
Делюсион,дано да не ти се наложи,както ти се иска,но ако се стигне до ин витро,остави доктора да прецени каква стимулация ще ти назначи.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #822 -: Октомври 05, 2012, 09:24:32 am »
Момичета колко време след трансфер се остава на магарето и със спекулум или без седиш.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #823 -: Октомври 05, 2012, 09:56:04 am »
Момичета колко време след трансфер се остава на магарето и със спекулум или без седиш.
Аз първия път лежах 15 мин.,но сега ме държаха 40  :D   Завиват те с един чаршаф(нищо друго) и си мислиш само хубави неща -все пак след трансфера си вече бременна до доказване на противното.Късмет !!!!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #824 -: Октомври 05, 2012, 10:06:42 am »
...Да... :D
Вчера изкарах малко лош ден.До сега не ме е боляло нищо,вчера бе деня на цикъла и имах болежки.Бая ме хвана шубето :D
sugari75 как си? 
        _gucci_         :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #825 -: Октомври 05, 2012, 10:13:04 am »
Ми как да съм-тресе ме шубето.От днес имам и ПМС  :( ,та сдухването е голямо.Колкото повече наближава деня на истината,толкова повече ме е страх.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #826 -: Октомври 05, 2012, 10:22:35 am »
А махнаха ли ви спекулума.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #827 -: Октомври 05, 2012, 10:30:43 am »
да махат го,веднага щом приключи трансфера
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #828 -: Октомври 05, 2012, 10:44:11 am »
Да,мила.Лежиш си и си мислиш какво ли не  :D Мечтаеш,фантазираш...все хубави неща :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #829 -: Октомври 05, 2012, 11:12:09 am »
Да,мила.Лежиш си и си мислиш какво ли не  :D Мечтаеш,фантазираш...все хубави неща :D
На мен, ми бяха оставили и вкл ехографа :lol: да си гледкам ембриончетата, така и по-бързо минава времето макар, че като ти се ходи неистово до 00 :oops: не  е мн лесно, но си заслужава  :P
Успех на всички и стискам яко!!! :D


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #830 -: Октомври 05, 2012, 11:13:06 am »
Започвам да се застоявам все повече в тази тема макар и да не ми се иска.Интересувам се д-р Александров прави ли ин-витро на лимитиран цикъл? Има ли дами тук да са били с много лека стимулация?Ще го попитам като му дойде времето,макар да не ми се иска да стигам до там.Питам,защото нещо не намерих търсения отговор и се притеснявам като дойде време да не се лутам в търсене на клиника и лекар,а така не ми се иска да сменям клиниката и екипа.
Здравей, аз лично през май месец тази година бях на т.н. "модифициран естествен цикъл", който е сравнително лека стимулация с GonalF900 една опаковка, по 187 единици на ден, мисля че беше от петия ден на цикъла, след това Цитротид и Овитрел стандартно. Цената на всички лекарства излезе около 1200 лева, и то защото нямаше Прегнил на пазара. Но все пак докторът ще вземе решение какво е най-подходящо предполагам на база на хормоналните изследвания и твоя статус. За съжаление не беше успешен опита, въпреки, че направихме 9 фоликула с 9 яйцеклетки, но само 2 се оплодиха и ми ги върнаха на 2-ри ден с не много добро качество на ембрионите. сега подготвяме втори старт. Успех ти желая, дано да съм ти била от полза.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #831 -: Октомври 05, 2012, 11:16:33 am »
Уморена,не мисля,че се виждат на ехографа ембриончетата-те вадят снимка накрая,за да документират къде е поставен катетара по време на процедурата.
Бътерфлай,успешен старт и финал разбира се  :D  !!!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #832 -: Октомври 05, 2012, 11:20:00 am »
Уморена,не мисля,че се виждат на ехографа ембриончетата-те вадят снимка накрая,за да документират къде е поставен катетара по време на процедурата.
Бътерфлай,успешен старт и финал разбира се  :D  !!!
ееееЕ не се виждат човечетата, а точици  :D снимка не помня, да са ми давали на мен, ама и аз говоря за далечната 2009 оттам-насетне сигурно има промяна  :P


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #833 -: Октомври 05, 2012, 11:25:20 am »
Абе и аз исках да ми ги покажат на монитора,но ми казаха,че няма как да ги видя.


ееееЕ не се виждат човечетата, а точици  :D снимка не помня, да са ми давали на мен, ама и аз говоря за далечната 2009 оттам-насетне сигурно има промяна  :P
Сега разбирам,явно вече е остарял апарата  :lol: :lol: :lol:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #834 -: Октомври 05, 2012, 11:50:51 am »
 Нееее,виждат се 2 точици.Даже и снимката ми дадоха + снимката на ембриончетата разделени на 8.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #835 -: Октомври 05, 2012, 12:33:11 pm »
Всъщност това което се вижда не са точно самите ембриончета защото са твърде малки за да могат да бъдат видяни с просто око, но те са в някаква течност която всъщност свети на ехографа така ми обясни др. Кисьов

Успех момичета стискам ви палци :crossfingers:
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #836 -: Октомври 05, 2012, 12:35:26 pm »
Хе хе ,остана само да ви пожелая скоро време на тези снимки да има поне по едно бебе.  :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #837 -: Октомври 05, 2012, 12:45:59 pm »
Благодарско Рачо- да ти се връща тъпкано   :balk_69:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #838 -: Октомври 06, 2012, 16:30:45 pm »
Започвам да се застоявам все повече в тази тема макар и да не ми се иска.Интересувам се д-р Александров прави ли ин-витро на лимитиран цикъл? Има ли дами тук да са били с много лека стимулация?Ще го попитам като му дойде времето,макар да не ми се иска да стигам до там.Питам,защото нещо не намерих търсения отговор и се притеснявам като дойде време да не се лутам в търсене на клиника и лекар,а така не ми се иска да сменям клиниката и екипа.


Да, д-р Александров практикува ин витро на лимитиран цикъл.

Септември 2010 направихме такава процедура с много лека стимулация на пункцията имаше една яйцеклетка, трансфер на втори ден. За наша радост процедурата беше успешна.  :D


Тук можеш да прочетеш повече за този протокол : http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47186.0
Пожелавам ти успех!
« Последна редакция: Октомври 06, 2012, 16:39:31 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #839 -: Октомври 09, 2012, 01:01:05 am »
Привет на всички в тази тема!

Ние утре имаме ходене до Варна и се надявам да отскочим до АГ-то да си видим Доктора, а и той нас  :wink: Винаги ми е било кеф да кажа на жената долу на входа, че сме за 7-ми етаж!

Имаше някой за утре за тест / не помня кой беше/, но се надявам да видя сълзи от щастие  :lol: Надявам се около 12,30ч да се занесем до там.

Успех, момичета!
Пожелавам на всички ви да имате повод да се качите на етажа трима, четирима, за да поздравите Екипа там!