0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета,дано новата тема ни донесе само положителни тестове и най-малко по едно бебче на всяка от нас. :bori_007: :bori_004:
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 13:11:28 pm от emilia_k »
Момичета,дано новата тема ни донесе само положителни тестове и най-малко по едно бебче на всяка от нас. :bori_007: :bori_004:

Успех на всички ни в не леката борба!Дано всяка една от нас постигне мечтата си скоро! :D
*
Дай Боже ,новата тема да е само с положителни резултати и много здрави и сладки бебета... :bori_010: :bori_003:
Запис и от мен!От пет месеца и аз съм в тези редици.До сега имаме 2 снежинки и продължавам!Успех желая на всички ви борбени момичета! :balk_103: :balk_602:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Дано ни  е на късмет новата темичка!! Дано ни е и на късмет следващата година 2012 и да има много, вного положителни тестове!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Пу-пу само хубави новини да споделяме тук момичета. yahoo_17
Аз да се отчета. Мина и последната ми пункция за тази година, имаме си 3 яйцеклетки, дано се развият в хубави ембриончета, които да замразим.
Успех милички и много вяра, скоро и ние ще сбъднем мечтата си :goodluck:
Да ни е честита новата темичка, дано се напълни само с хубави новини за успешни процедури и много бебета! И ние да сме живи и здрави за да постигнем мечтите си!
Късмет  :goodluck:

P.S. Аз днес съм на преглед, 11 ден от МЦ - довечера ще се отчета...
Дай Боже ,само хубави новини в новата тема! yahoo_17
*
Много успех и хубави новини да има през 2012. Много бебета да се родят.
И дано лекарите имат повечко време за ин-витро на ЕЦ. А тези лекари, които го отхвърлят - да започнат да го приемат по-радушно. Все пак това е щадящия, безлекарствен метод, който се утвърждава и приема добре навсякъде по света.
Късмет! Стискам палци на всички. Скоро и аз като че ли ще се присъединя!!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
И аз да се запиша, да е на хубави новини новата тема! yahoo_17
*
Върнах се от прегледа,доктор Персенска видя 1 фоликул  и 16мм и лигавица 6мм,дадох кръв,след обяд съм там да чуя продължението,а между другото съм 9 ден.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
Здравейте момичета! От половин година Ви следя, но досега не съм писала. От началото на Новата година започваме да събираме и замразяваме ембриончета посредством модифицирано ИКСИ /с лека стимулация с Клостилбегит/ с надеждата впоследствие да ги върнем и да станат пухкави бебчета. Желая много успехи и безброй щастливи мигове през Новата 2012 година на всички момичета, тръгнали по трънливия път на бебеправенето. И многооооо, многооооо бебчета! :bori_007: :bori_004:
*
Имам назначена пункция,но малко ме притеснява Е2-113 pg/mL,миналия месец беше 284 по-предишния пак около 280,а сега незнам дали изобщо ще се извади Я.Дали има някакви шансове да порасне за два-три дни?
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
disi22 добре дошла при нас, пожелавам ти много бързо да съберете ембриончетата и скоро след това да си пишем в една друга темичка  :goodluck:
bochka, наистина малко е нисичък е Е2, но не се притеснявай излишно. Пункцията кога е в сряда или четвъртък?
Ох аз съм под напрежение, утре ще ми се обадят да ми кажат колко героя ще замразяваме. За първи път ми е и не знам точно как се процедира, от клиниката се обаждат и след това отивам да подпиша договора и плащам нали?
*
disi22 добре дошла при нас, пожелавам ти много бързо да съберете ембриончетата и скоро след това да си пишем в една друга темичка  :goodluck:
bochka, наистина малко е нисичък е Е2, но не се притеснявай излишно. Пункцията кога е в сряда или четвъртък?
Ох аз съм под напрежение, утре ще ми се обадят да ми кажат колко героя ще замразяваме. За първи път ми е и не знам точно как се процедира, от клиниката се обаждат и след това отивам да подпиша договора и плащам нали?
Пункцията ми е в четвъртък.Като ти се обадят и решите какво ще ги правите геройчетата,отиваш горе в администрацията и казваш,че искаш да платиш за замразяване и те ще ти кажат какво да правиш.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
bochka, мерси мила за бързия отговор, а на теб успех в четвъртък  :crossfingers:
Добро утро момичета, вчера мина моя преглед. Имам 1 доминантен фоликул 19мм на 11 ден от МЦ, LH 3.48mlU/ml при реф. фол.ф. 2.12-10.89, E2 136 pg/ml при реф. фол.ф. 24-114, овал.ф. 62-534.
Мисля, че Е2 е високо за фоликулярна фаза. Да не се спука до деня на пункцията в четвъртък? :ask: Тази вечер ще слагам прегнила.

Миналия път на 11 ден от МЦ хормоните бяха: LH 5.64 mlU/mL и E2 91 pg/mL.
*
Не ти е висок Е2, а за спукването на фоликулите се гледа LH.
За съжаление 100% гаранция, че няма да се се е пукнал фоликулът май няма при никого.
« Последна редакция: Ноември 29, 2011, 10:45:43 am от bril »
Здравейте момичета, записвам се да следя темата. Смятам да направя един опит след празниците на ЕЦ и затова ще Ви чета. Успех на всички  :balk_64:
АЗ СЕ ОТКАЗАХ от цигарите, но те не се отказват от мене.
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Мина и последната ми пункция за тази година, имаме си 3 яйцеклетки, дано се развият в хубави ембриончета, които да замразим.
xuliq, как успя да "произведеш" наведнъж цели 3, миличка?  :D
Пиеш ли клостилбегит?
Успех!  :wink: