0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #120 -: Декември 16, 2011, 19:23:59 pm »
Боби, ако ще държите пистолет във вас, защо не сложите някаква каса, в която да стои заключен под код, максимално недостъпен за детските ръчички. Предполагам, че и сега съпругът ти едва ли го държи зареден и на лесно за намиране място, но все пак е още едно презастраховане, че няма да бъде намерен от дете.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #121 -: Декември 16, 2011, 20:04:16 pm »
Боби, ако ще държите пистолет във вас, защо не сложите някаква каса, в която да стои заключен под код, максимално недостъпен за детските ръчички. Предполагам, че и сега съпругът ти едва ли го държи зареден и на лесно за намиране място, но все пак е още едно презастраховане, че няма да бъде намерен от дете.
Зареден беше, в неговият гардероб. Имал някакъв ключ директно на него и само ключа седи на друго място - отключваш и можеш да стреляш веднага. Не питах повече, защото бях много ядосана. В интересн на истината, дори и аз не виждам никакъв смиъл от пистолет за самозащита, ако е заключен и не е зареден. Докато отвориш сейфа и го заредиш, яко някой е тръгнал да влиза, ще те застреля преди да си стигнал до него. Аз затова и не искам да имам, защото ме е страх от зареден пистолет. Ако живеех самичка, щеше да е зареден и на нощното шкафче, ама с тези деца няма как и затова въобще не виждам смисъл от това.


  
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #122 -: Декември 16, 2011, 20:47:20 pm »
http://apteka.framar.bg/30015222/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D0%B1%D1%8A%D0%B7-%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BF-410-%D0%B3-#axzz1ghS0XSKt
Ей това намерих аз. А и доки каза, че е под 10 лв. Ще ходя да го диря днес.
С инхалациите овладявам положението, няма температура!
Преди няколко нощи я намерих освободена от чувала, с пропуснал памперс,
ледена просто, ей от там са и несгодите!
А и поне по 10 пъти на ден се събува боса и пристига с "Мамо иж/виж"

[color]

Привет не съм писъла от 100 години, но не ми остава време.
В работата е все едно ще идва края на света ... лудница и истерия...

нуну Този сироп го има в аптеката до реката и ул. Вихрен 5,20лв. струва там.

Ако сме здрави ще дойдем на партито.

Лека вечер на всички.


*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #123 -: Декември 16, 2011, 20:56:03 pm »
Боби, просто предложих, разсъждавайки, че не всяка рискoва ситуация изисква съвсем на момента зареден пистолет, но разбира се не съм била в такива ситуации, слава богу и може да разсъждавам погрешно. Прекалено рисково ми се струва да има дори и минимална вероятност детето да намери оръжието.

Дано всички желаещи да са на партито утре, нищо да не ги възпрепятства и утре са на линия!  :D
« Последна редакция: Декември 16, 2011, 22:26:29 pm от tzvetenze »
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #124 -: Декември 16, 2011, 22:03:02 pm »
Боби, просто предложих, разсъждавайки, че не всяка рискува ситуация изисква съвсем на момента зареден пистолет, но разбира се не съм била в такива ситуации, слава богу и може да разсъждавам погрешно. Прекалено рисково ми се струва да има дори и минимална вероятност детето да намери оръжието.
И на мен ми се струва прекалено рисково, затова съм бясна и наистина просто не знам какво да правя. Да не говорим, че и майка ми е на негова страна и това още повече му дава подкрепа да си държи на неговото. За мен е по-вероятно някой ден детето да го намери и да се научи как да го отключва, от колкото някой да дойде да ни застреля, ама те се подават на всеобщата паника и страх. Просто с  тях не може да се спори, като ти извадят желязни доводи  какво щяло да стане, ако някой дойдел да ми убие децата, как съм шяла да ги защитя и разни подобни драматизации да ти настръхнат косите. Да не говорим, че от всичкото излезна, че аз съм си виновна, че ме лъжел, защото не съм искала да се съобразявам с чуждно мнение. Ми трябва ли да се съобразявам с всяка лудост, понеже тук лудите са повече - не мисля. Оффф, още съм бесна и ще видим  как ще се оправяме.


  
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #125 -: Декември 16, 2011, 22:35:13 pm »
Ей Лиско, край нямат вашите приключения. Радвам се, че всичко е свършило добре и сравнително бързо и ще имам едно наум да разкарам всички ключове от интериорните врати, когато Дани започне да ги стига.  :wink:

Боби, то и аз бих побесняла, ако съпругът ми изскочи с пистолет за чието съществуване не подозирам:? Щом не можете да постигнете съгласие, да продаде оръжията - настоявай да се закупи сейф, в който да си ги държи. Така не би имало шанс децата случайно да попаднат на тях. А и да си призная, ако в БГ можеше да се купи свободно оръжие, както в САЩ...не съм убедена, дали самата аз не бих си взела. Е, друг въпрос дали би ми стискало да го използвам в напечена ситуация.  :lol:
Но честно казано, многократно съм настоявала свекър ми да се сдобие с лично оръжие, защото те живеят в къща извън града, заможни хора са и за капак - все държат отключено и отворено навсякъде, а в нашата държава специално - чела си какво става по селата. Колят бабички за 20лв.... :( Та както се казва - дано никога не се налага да се ползва оръжие, ама не съм толкова убедена, че е супер излишно да го имаш в днешно време. Разбира се - при правилно съхранение, особено с деца наоколо!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #126 -: Декември 16, 2011, 22:59:44 pm »
Олеле какви преживявания сте имали!
Дано не се повтарят!
Аз слагам батериите на фотоапаратите да се зареждат, за да са готови за утре и се надявам да имаме спокойна нощ, защото малкият разбойник скочи от един диван върху една маса и се удари лошо по главичката отзад.Сега ще ми е неспокойно цяла нощ, а сме и самички, защото мъжът ми е на работа- дано нямаме проблеми и утре да се видим с колкото се може повече от вас!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #127 -: Декември 17, 2011, 05:34:18 am »
Боби, то и аз бих побесняла, ако съпругът ми изскочи с пистолет за чието съществуване не подозирам:? Щом не можете да постигнете съгласие, да продаде оръжията - настоявай да се закупи сейф, в който да си ги държи. Така не би имало шанс децата случайно да попаднат на тях. А и да си призная, ако в БГ можеше да се купи свободно оръжие, както в САЩ...не съм убедена, дали самата аз не бих си взела. Е, друг въпрос дали би ми стискало да го използвам в напечена ситуация.  :lol:
Но честно казано, многократно съм настоявала свекър ми да се сдобие с лично оръжие, защото те живеят в къща извън града, заможни хора са и за капак - все държат отключено и отворено навсякъде, а в нашата държава специално - чела си какво става по селата. Колят бабички за 20лв.... :( Та както се казва - дано никога не се налага да се ползва оръжие, ама не съм толкова убедена, че е супер излишно да го имаш в днешно време. Разбира се - при правилно съхранение, особено с деца наоколо!
Настоях още утре да се купи сейф и се съгласи. Естествено сега се губи смисълът от наличието на оръжие в къщи, но хич не ме интересува. До вчера не знаех, че го има и пак си ми беше добре.
Тук оръжие се купува само срещу шофьорска книжка ( документ за самоличност). Справка с полицията правят вече по интернет и ти го продават на момента.


  
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #128 -: Декември 17, 2011, 06:17:18 am »
Боби, вие сте в Америка, нали?

Ще изгладите нещата с съпруга ти и ще го заключите,
това е ясно, но преди години едно момиче от Форума,
изживя такъв ужас с нападение у дома, не беше в Америка,
мисля в Африка бяха, но още помня случилото им се!

Никъде не е спокойно вече, правим струваме да се защитим
и никой не е застрахован. Влизат през нощта и тук
и то отдавана, няколко семейства на наши познати пострадаха.
Престъпниците вече нищо не ги спира, нищо!
Да не се стига до вадене на оръжие....

Ей, чудеса от храброст и неистово желание,
ще дойдем с Митака, Калина ще реша в последния момент
нека да я видя как е днес, вчера проби най-сетне кътника,
и тази нощ спа спокойно, спокойно!
Така, така, аз имам два въпроса за довечера...
Много ми се искаше да направя нещо за хапване, но често казано не смея,
а и Гери писа, че ще майстори, та ако одобрявате да взема солети 10 пакета
и 5 пакета обик. бисквити и да сложим в парти чашки и чинийки.

И още, играчките ясно, цяла вечер се уговаряме кои да вземем,
но имаме наследство от бате една сглобяема къщичка,
мога да я взема, ако прецените, че е удачна!Подобна на ТАЗИ
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #129 -: Декември 17, 2011, 09:06:17 am »
Мише, за децата сме купили солети, солени бисквитки и гризинки плюс ябълков сок.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #130 -: Декември 17, 2011, 10:24:00 am »
Мише, за децата сме купили солети, солени бисквитки и гризинки плюс ябълков сок.

Много :flower: Благодарим, помислили сте за всичко!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #131 -: Декември 17, 2011, 11:26:54 am »
ние тръгваме, очаквам с нетърпение срещата със всички
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #132 -: Декември 17, 2011, 11:46:00 am »
И ние ще дойдем!

нуну Този сироп го има в аптеката до реката и ул. Вихрен 5,20лв. струва там.

Ако сме здрави ще дойдем на партито.

Лека вечер на всички.
Цвети, благодаря! Още днес ще проверя и там. Вчера обиколих почти всички аптеки в квартала, само там не проверих.
Нямам търпение да се видим довечера!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #133 -: Декември 17, 2011, 15:10:19 pm »
ornaico1 Лек път на пътуващите, чакаме ви с нетърпение и усмивки!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #134 -: Декември 17, 2011, 15:20:30 pm »
Весело изкарване и от мен! В такива моменти ми е тъжно, че съм толкова далече и не мога да съм с вас. Много съм щастлива, че съм част от "Зачатие".

*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #135 -: Декември 17, 2011, 22:01:49 pm »
Весело изкарване и от нас!После искам да гледам снимки някъде ако може :D

*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #136 -: Декември 17, 2011, 22:25:49 pm »
Весело беше :D
Моето дете геройски издържа глъчката :D
Държа се добре на фотосесията, прилъга я нещо Мини и нямаше следа от намръщените вежди :D
Щастлива съм, че съм част от Зачатие и видях всички :D
Благодаря за организацията, всичко беше идеално!
Утре обратно за Банско заредени с положителни емоции :D
« Последна редакция: Декември 17, 2011, 22:32:38 pm от Ники »

*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #137 -: Декември 17, 2011, 22:28:38 pm »
Партито беше много хубаво, а дечицата бяха толкова усмихнати и весели :D
Симона се прибра в прекрасно настроение :)
Благодарим на потрудилите се за добрата организация!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #138 -: Декември 17, 2011, 22:30:33 pm »
Беше прекрасно!
Стефи, Джаме, Мини, всички, които го органзирахте - БЛАГОДАРЯ! Ники е скапан и заспа усмихнат :)
Гери 77, благодаря за баничките, Ники и мъжът ми са им фенове :lol: Чакам си рецептата :)
Как процедираме със снимките, къде ги качваме? Може в dox.bg и всеки да качи линк с файла, който иска да ги сваля.
[/url][/url]
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #139 -: Декември 17, 2011, 22:50:19 pm »
Благородно ви завиждам и не се и съмнявам, че е било страхотно :) Ще чакам снимките с нетърпение.