0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #60 -: Декември 14, 2011, 00:12:54 am »
Привет и от мен  :)
Успях да се разпиша в седмичната, направо не мога да повярвам  :lol:

Моето фото все още не оправено за съжаление, не ми остава време да го занеса на ремонт.

Нито кошара имам, нито басейн, общо взето от мен полза никаква, ама ще съм с кола, така че ако трябва нещо да докарам - казвайте.

Мини, включи ме, моля те към списъка с желаещите фотосесия. Искам фотосесия с 10 обработени кадъра :P

*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #61 -: Декември 14, 2011, 08:42:40 am »
Ех момичета, каква треска ви тресе!  :D Направо да ви завиди човек  :wink:

Така ми се идва и на мен, но километрите са много за съжаление. Никол ще ме побърка до София.  :?

И аз искам снимка на синьото столче  :lol:

Ние пък искаме с модела  :lol:
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #62 -: Декември 14, 2011, 08:51:12 am »
Добро утро на всичкил

При мен се получи така,че до последно мислех че , няма да дойдем на партито и за това не се записах за фото сесията.Сега ако има как запишете и Борислава,колкото кадъра може Мини ,толкова ,но разбира се няма проблем ако не стане.

Ще взема апарата има светкавица и снима сносно на изкуствено осветление,за столче не мога да помогна.
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #63 -: Декември 14, 2011, 08:52:09 am »
Жекова, айде една обща фотосесия на столчето, че и аз искам на него, ще те гушна и мини ще ни фота :lol:
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #64 -: Декември 14, 2011, 09:25:00 am »
И нашата кошара и басейн са в Търновско :( И столче нямам подходящо...Май всичко на всичко ще донеса едно фото, което прави долу-горе сносни снимки и моделът 8)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #65 -: Декември 14, 2011, 10:51:37 am »
момичета, тъй като записването за фотосесията приключи преди доста дни, а и списъкът стана доста дълъг, опасявам се, че тези от вас, които изявиха желание в последния момент, може и да не успеят да се включат във фотосесията... както и да го смятаме, при минимум 15 минути на дете и максимална кооперативност от страна на детето, снимките трябва да продължат до среднощ. затова, нека да се уговорим така - тези, които се записаха в последния момент, ще бъдат снимани, ако остане време и ако Мини има сили. защото, това е изморително, макар и много приятно занимание, а ни се иска и тя да успее да изпие чаша вино и да се види с приятели за малко.

п.п. столчетата са осигурени.




"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #66 -: Декември 14, 2011, 11:05:56 am »
Няма проблем. Не съм разбрала, че записването е приключило, моя грешка. В никакъв случай не искам да натоварвам Мини, важното е, че ще се съберем и ще се видим  :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #67 -: Декември 14, 2011, 11:30:21 am »
„ ...Седнаха и се втренчиха с онези смразени усмивки, които хората придобиват, когато се чудят защо частица от секундата трае половин час ....."
                                                                                                                          Т.Пратчет

Това по повод снимането и времето, което отнема. :wink:
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #68 -: Декември 14, 2011, 11:47:35 am »
Няма страшно умерени хора сме, емоции да има другото е суета :)
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #69 -: Декември 14, 2011, 12:38:18 pm »
затова, нека да се уговорим така - тези, които се записаха в последния момент, ще бъдат снимани, ако остане време и ако Мини има сили. защото, това е изморително, макар и много приятно занимание, а ни се иска и тя да успее да изпие чаша вино и да се види с приятели за малко.

разбира се!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #70 -: Декември 14, 2011, 16:20:33 pm »
дядо Коледа дойде в нас току що, имам си студийно осветление :)
почвам тренировките, надявам се да успея да снимам всички, ще бъде удоволствие за мен
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #71 -: Декември 14, 2011, 16:30:20 pm »
честито,Мини -да направиш прекрасни снимки с новата придобивка,да запечаташ страхотни моменти,много усмивки и грейнали очички!
<br />
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #72 -: Декември 14, 2011, 17:56:30 pm »
Мини, честито със здраве да си го ползваш и да ти помогне да запечаташ най-прекрасните моменти! :)

За снимките, ще гледам моите да ги строя и да не отнемаме много време, че да може още някое детенце да бъде снимано. Той Стефуняка е все с рогата напред  :oops:, но се надявам като не снимам аз да сътрудничи повече.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #73 -: Декември 14, 2011, 20:36:19 pm »
Да вземем ли магарето за скачане или ще е опасно за бебчовците?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #74 -: Декември 14, 2011, 20:59:44 pm »
Да вземем ли магарето за скачане или ще е опасно за бебчовците?

колебая се, Пеше... не е толкова просторно там, нали помниш заличката?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #75 -: Декември 14, 2011, 23:17:16 pm »
Мини, честито със здраве да си го ползваш и да ти помогне да запечаташ най-прекрасните моменти! :)

За снимките, ще гледам моите да ги строя и да не отнемаме много време, че да може още някое детенце да бъде снимано. Той Стефуняка е все с рогата напред  :oops:, но се надявам като не снимам аз да сътрудничи повече.
Ох...Гери, и аз се притеснявам как ще се държи мойта калпазанка! Ама се надявам и аз да се респектира от фотографа /който няма да съм аз в случая/ :wink:
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #76 -: Декември 14, 2011, 23:20:35 pm »
Мини, честито със здраве да си го ползваш и да ти помогне да запечаташ най-прекрасните моменти! :)

За снимките, ще гледам моите да ги строя и да не отнемаме много време, че да може още някое детенце да бъде снимано. Той Стефуняка е все с рогата напред  :oops:, но се надявам като не снимам аз да сътрудничи повече.
Ох...Гери, и аз се притеснявам как ще се държи мойта калпазанка! Ама се надявам и аз да се респектира от фотографа /който няма да съм аз в случая/ :wink:

Твойта калпазанка я дай на моя Ники и ще видиш как добре ще се забавляват без нас. Последно Ники се гони с една какичка на 5г. в една пицария има-няма 30 мин. и се заливаха от смях децата :lol:
[/url][/url]
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #77 -: Декември 14, 2011, 23:49:03 pm »
дядо Коледа дойде в нас току що, имам си студийно осветление :)


слушала си значи! :D

честито, със здраве да си го ползваш и много хубави моменти да запечаташ в красиви кадри, а и във сърцето :)
« Последна редакция: Декември 14, 2011, 23:50:37 pm от tzvetenze »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #78 -: Декември 15, 2011, 06:14:20 am »
Честито, Мини!
Последователността като се срещне с таланта,
все хубави неща се случват!

Аз не записах мишоците за фото, защото знам какво е трудоемко
да ги събера не едно място, че и да позират!
Виж кипра Калина може и да се навие, но мАкето е трудна работа,
щом види фотоапарат и се крие!
Ако остане време, може да се пробваме, защото Мини
има очи и сърце, и златни ръце за снимане!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #79 -: Декември 15, 2011, 08:33:14 am »
Ех, що сте толкова далече с тези партита!
 :(
А и Мини фотографката по софето ходи, а по морето коги ще дойде с всичкото осветление и там една сесийка да спретне?! :)

Тя мойта е само за снимане сега, ама какво да ви се оплаквам. Вчера в градината я бутнало едно момче и сега е със синьо око. Ходихме снощи по лекари и така.