0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #20 -: Декември 12, 2011, 22:37:10 pm »


Това са катериците на Мтел
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #21 -: Декември 12, 2011, 22:42:29 pm »
Да, благодаря!И аз за тях се сетих- теса доста автентични,макари да са по голи дупета!  :lol:
Дано още да ги имат-още утре отивам!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #22 -: Декември 12, 2011, 22:54:03 pm »
Гане, честно казано на няколко пъти и аз го хапнах, но при нас това не даде резултат! На мен не ми се ще и аз да почвам, че да не се озвери още повече!
Тази вечер докато си играехме ужким, той - пак със зъбки, аз започнах да си натискам ръката навътре към устата му или пръста - каквото докопа. Така че всъщност устата му се отваря и той не може да хапе! Оффффффф, и аз как го обясних, ама...... Преди време така отучвахме котката да хапе - натискаш навътре, не си дърпаш ръката! Не знам доколко ще помогне, но сега смятам така да пробвам! Само дето проблема на плота остава, защото тогава ме хваща я с омазани с нещо ръце, я със заети и става ....... интересно  :wink:
Охххх, ако не болеше толкова, иначе ми е смешно, готино ми е, че се очовечва и му се играе вече!
Цветенце, ама той дълъг период м/у 1 и 2 годинки  :lol: Аз дотогава може и кожа и да нямам!  :lol: Всъщност надявам се да е период и да отмине, че не ми се мисли с други деца какво ще става! Обаче пък честно казано налита 99% на мен  :wink: Та това все пак е успокоение!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #23 -: Декември 12, 2011, 22:54:27 pm »
Да, благодаря!И аз за тях се сетих- теса доста автентични,макари да са по голи дупета!  :lol:
Дано още да ги имат-още утре отивам!

 :lol: :lol: :lol:
В Борисовата градина с костюми ли са  :lol:
Тази вечер усещам че ще сънувам катерици  :lol:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #24 -: Декември 12, 2011, 23:26:17 pm »
Барбаронче, моя батко го отучих като му върна жеста. Не силно, както те хапят, просто лекичко, да разбере, че е болезнено и не е приятно. На трети, четвърти път вече знаеше и не хапеше. Не е много поучително, но само това ми дойде на акъла тогава.
И аз това съм чувала, колкото и странно да ми звучеше тогава, но ето че и ти казваш същото. Имам една приятелка психоложка, която когато синът и ухапал бебето( те са като нас с близка разлика)каза, че го ухапала тя него и така го отучила.


  
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #25 -: Декември 13, 2011, 00:52:05 am »
Не знам, аз един единствен път го ухапах по-силно, така че да го заболи, да не е маркировка. Просто му показах какво се случва той като го прави, честно казано от тогава не е посягал. Малката и тя се беше научила, но по същия начин прекратихме и там опитите. Сега двамата помежду си от време на време се ръбат като се скарат. Но вече не е имало ексцесии, слава богу :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #26 -: Декември 13, 2011, 10:50:46 am »
Ха-ха!С костюми? Не,направо с фракове и цилиндри! :lol:
Просто ми се струва странно да ги облекат тия животинчета в ризки, а отдолу-нищо...
Ако ще са с дрехи, да са изцяло облечени...От друга страна и Мечо Пух е само по тениска...

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #27 -: Декември 13, 2011, 12:13:19 pm »
Ха-ха!С костюми? Не,направо с фракове и цилиндри! :lol:
Просто ми се струва странно да ги облекат тия животинчета в ризки, а отдолу-нищо...
Ако ще са с дрехи, да са изцяло облечени...От друга страна и Мечо Пух е само по тениска...

Пестят от дрехи.  8)

*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #28 -: Декември 13, 2011, 12:22:59 pm »
Привет и от нашата банда. :)

И аз нямам търпение да дойде събота и да се видим на Коледното парти. Само да сме здрави, че Ели прекара събота и неделя, на инхалатора и снощи също, че прави опити да кашля и да се разсополиви, но се надявам да ни се размине.

И да питам, за партито нещо трябва ли да донеса, в смисъл дребни сладки например или нещо друго за гризане? :oops:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #29 -: Декември 13, 2011, 13:23:35 pm »
Този катеричок от "Ледена епоха" не е ли аватара на Жбрул? Жбул, къде си, покажи се!






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #30 -: Декември 13, 2011, 14:35:11 pm »
за партито съм поръчала кетъринг за големите+вино+безалкохолно и вода.
за децата ще има солетки, бисквитки разни такива и сокче, но ако искате нещо няма проблем да се донесе, но в малки количества, за да не остане пак много храна :)
а някой ако има време и желание може и някакви дребни банички за децата да спретне със сиренце, че да стават и за малките и по-големите :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #31 -: Декември 13, 2011, 14:55:45 pm »
за партито по-скоро малко играчки за дребните - ако може майките на дребсовете да донесат. всеки по 1 брой е достатъчно, ще си ги менкат. че за големите има аниматор, ама безсловесните няма да го отразят :)

кой доброволец ще донесе кошара за дребни? :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #32 -: Декември 13, 2011, 15:03:53 pm »
Джам, а музиката от миналата година да я донеса ли?
За детската стая иде реч?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #33 -: Декември 13, 2011, 15:16:12 pm »
Мише, аниматорката ще си носи плейър и музика.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #34 -: Декември 13, 2011, 15:19:38 pm »
Джам, за бебетата...извини ме, детската съм писала,
а си мислех бебешката? :oops: -тези най-бебаците до 3г!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #35 -: Декември 13, 2011, 15:23:35 pm »
И аз нямам търпение за събота. Моля се с две ръце да сме здрави, че цялата минала седмица си бяхме вкъщи. Вирус ли беше, що ли незнам, но много лошо го изкара дребната. В понеделник я пратих здрава на ясла и чакам да видя след колко дни ще цъфне пак прословутият "яслен сопол" :x Ама 90% от децата в групата бухат като дърти тютюнджии. Надявам се за в бъдеще да попаднем на градина с по-голям контрол, щото в тази ясла нещата са извън всякакъв такъв. Аз пък с моят късмет точно в събота почвам прословутият курс по френски, та ще ми се наложи да скатая още от първият път и да си тръгна около час по рано :oops: Но на партито ще дойда със сигурност! :lol:
Играчка ще донеса, примерно някаква количка с кукла да търкалят? Мислех си и друго обаче...Записала съм моето детенце в групата под 3 години, но си мисля, че ще й бъде скучно съвсем с бебешорите или има вариант да се преместим в групичката на по-големите при преценка на място? :oops:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #36 -: Декември 13, 2011, 15:26:04 pm »
ами тази година в едната стая ще бъде фотосесията с mini. докато тя приключи, сичкото деца ще бъде в другата стая. малко ще настане Вавилон, ама какво да правим... едва после, ако остане време, ще можем да разделим хайванчетата на две групи.

мисля си и друго - хубаво е да имаме още фотографи, защото mini ще е доста заета в фотосесията, а искаме да снимаме откриването и партито. ще има ли доброволци и за тая мисия? моят апарат се е доказал, че на изкуствено осветление не прави добри снимки.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #37 -: Декември 13, 2011, 15:26:15 pm »
Обяснявам :lol:
значи всички ще са на куп, затова е хубаво за най-дребните да има кошара или надуваем басеин. В малката зала мини ще снима, така че всички деца ще са в средната и разбира се в голямата, няма как да не сноват на всякъде :wink:

оп, писали сме заедно с джам :lol:
*
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #38 -: Декември 13, 2011, 15:41:19 pm »
Обяснявам :lol:
значи всички ще са на куп, затова е хубаво за най-дребните да има кошара или надуваем басеин. В малката зала мини ще снима, така че всички деца ще са в средната и разбира се в голямата, няма как да не сноват на всякъде :wink:

оп, писали сме заедно с джам :lol:
ОК разбрано :wink:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата на Коледното парти 12.12. - 18.12.2011
« Отговор #39 -: Декември 13, 2011, 15:48:43 pm »
Ясно!
Обаче и нашето фото не става, а и не се наемам да снимам,
не ми се получава...
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)