0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #160 -: Януари 09, 2012, 19:44:39 pm »
Да споделя малко впечатления от днес. Бях за хормони и подготовка на документи за ФАР. Много суетене, едната показва на другата. :Lil: Част от тях бяха без престилки. Два пъти ме бодоха, че докторката не можа да ми намери вената.
Иначе девойките са много симпатични, но има нужда от подобрение на организацията.  :)

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #161 -: Януари 09, 2012, 20:06:01 pm »
Мисля че в момента обучават нови момичета в клиниката.Пациентките им доста се увеличиха и клиниката вече е малка!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #162 -: Януари 09, 2012, 20:12:24 pm »
Мисля че в момента обучават нови момичета в клиниката.Пациентките им доста се увеличиха и клиниката вече е малка!
Те винаги са били много, нормално е да са още повече, сега когато правят и инвитро. Това няма да ме накара да сменя доктора, все пак съм му пациентка от близо 7-8 години.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #163 -: Януари 10, 2012, 11:43:25 am »
Привет момичета,

Моля за малко информация. Тъй като съм нова в тази клиника кажете ми къде се намира лабораторията и къде се правят пункциите и трансферите. Имам в предвид так където е къбинета на док или някъде другаде. Благодаря ви много и стискам палци на всички.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #164 -: Януари 10, 2012, 12:33:15 pm »
лабораторията е в клиниката,пункцията и трансфера също се правят в клиниката,но не в кабинета на доктора,има малка операционна,стискам палци и успех
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #165 -: Януари 10, 2012, 15:52:20 pm »
Благодаря shoni_s, а къде е лабораторията? Трябва да пускам изследвания  :oops:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #166 -: Януари 10, 2012, 16:08:03 pm »
Лабораторията е точно след тоалетната :wink:.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #167 -: Януари 11, 2012, 11:27:23 am »
Благодаря  :D
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #168 -: Януари 13, 2012, 09:45:15 am »
Здравейте, момичета. Не бях писала от месец, имах нужда малко да се отърся от всичко това, особено покрай празниците, но от следващия месец подновяваме борбата. Дотук при д - р Бойчев имаме само хормони, които са в норма. Следва спермограмата, от която естествено зависи и всичко останало, което ще предприемем. Въпросът ми е относно цветната снимка и малко подробности около нея - има ли значение в кой период на месеца, задължително ли е док да ми я назначи или мога на своя глава да звънна и да запиша час и нещо, което за жалост е важно каква е цената на снимката, поне ориентировъчно. Благодаря предварително
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #169 -: Януари 13, 2012, 10:23:46 am »
Трябва да говориш с доктора кога да я направите и тогава да запишеш час. Прави се в първите чисти дни след менструация. Миналата година с упойка беше 160 лева.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #170 -: Януари 13, 2012, 10:46:42 am »
За цветната снимка има значение в кой ден от цикъла се прави. Разбира се, че докторът трябва да ти я назначи - свързана е с Рентген, вкарване на вещество в тръбите, по избор се прави с упойка. При по-млади жени с по-малко опит е по-добре с упойка, даже аналгетик след процедурата. При мен без упойка беше немислимо, а после :balk_177:, чак сестрата ми каза, че ако не ми мине трябва да плащам престой в болницата. Така добре, че имах аналгин, че да ме вдигне на крака. Но има жени, които излизат след цветната снимка, само като че ли малко нещо ги боли.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #171 -: Януари 13, 2012, 21:24:52 pm »
Да 160 лв.е, и аз трябва да си правя, но още не мога да се престраша, а пък и два месеца все се пада в неделя 5-тия ден,доктора каза 4е се прави на 5-тия ден от цикъла...
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #172 -: Януари 13, 2012, 21:28:43 pm »
опс...извинете за мен на 5-я ден,да,след като ти свърши тогава се прави,160лв е с упойка
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #173 -: Януари 21, 2012, 10:55:01 am »
Здравейте, момичета!Има ли някоя,на която и предстои инвитро процедура при д-р Л.Бойчев или е в стимулация в момента?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #174 -: Януари 21, 2012, 12:51:18 pm »
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!Днес отбелязваме Деня на родилната помощ. Отдава се почит на труда на акушерки и гинеколози, с помощта на които бебетата идват на бял свят. В народните традиции денят се свързва с бабите, които са израждали децата в дома на родилката.

Денят се чества официално от 1951 г. на Бабинден, но тогава датата е 8 януари.

С въвеждането на Григорианския календар през 1916 г. тя се измества с 13 дни напред, но Българската православна църква приема тази промяна едва през 1968 г. и така се стига до отбелязването на Бабинден на две различни дати, добили популярност според двата календара - на 8 януари и на 21 януари, който от 1951 г. се празнува по гражданския календар и като Ден на родилната помощ.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #175 -: Януари 30, 2012, 19:24:16 pm »
Гери, моля ти пиши малко по - подробно за уреаплазмите. Оказа се, че ги имам и сега се налага май да отложим ембриотрансфер заради тях. Колко време се лекуват и кога евентулано може да се пристъпи към трансфер?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #176 -: Февруари 02, 2012, 12:55:19 pm »
Гери пропуснала съм новината :D, че се радваш на прекрасен син.Честитоо!! Миналия петък доктора ми се похвали, че си има живо и зраво бебе-инвитро.... а то на кого било. Многооо се радвам за успеха!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #177 -: Февруари 02, 2012, 16:44:20 pm »
Благодаря, Цецинка :D! Вече се гледаме вкъщи! Вчера се роди третото бебе-инвитро на доктора.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #178 -: Февруари 19, 2012, 22:11:10 pm »
Здравейте момичета, видях тази страхотна идея към, която изпращам линк. Предлагам всички, които сме пациенти на двамата доктори да пишем за тях. Моето предложение е да пишем общо за двамата като екип, защото те така работят, но всеки сам да си прецени. Мисля, че напълно заслужават да влязат в тази класация. Ето и линка:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1095&Itemid=31
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #179 -: Март 01, 2012, 09:47:06 am »
Здравейте , понеделник ми е 21 ден ще слагам лукрин ( ще започвам дълъг портокол ) бихте ли ми обяснили какво следва