0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #220 -: Април 17, 2012, 14:12:49 pm »
Момичета,
кажете ми какво доплатихте за инвитрото при доктор Л.Бойчев? И информират ли ви като почнете да надхвърляте паричките,отпуснати от фонда?
Да, и на мен това би ми било интересно да го науча  :ask:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #221 -: Април 18, 2012, 12:09:50 pm »
Привет момичета,
Ще започвам стимулация по къс протокол и ме интересува като отидете на 2-ри ден след това всеки ден ли Ви викат на преглед и в клиниката ли ви бият инжекциите или ви ги дават за в къщи. Ще ви бъда много благодарна за да знам как да си планувам работата. Стискам палци на всички :)
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #222 -: Април 18, 2012, 12:22:02 pm »
Викат те през ден. Когато си там ти поставят инжекцията, а за следващия ден ти я дават да си я сложиш сама. Успех :D!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #223 -: Април 18, 2012, 13:52:11 pm »
Благодаря Гери,
А прегледите сутрин ли са? :) А преди това искат ли да са готови изследванията на хормоните  :oops:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #224 -: Април 18, 2012, 16:37:07 pm »
Горе-долу протича така процедурата - отиваш към 9 сутринта даваш кръв, към 13.00-14.00 излизат резултатите от хормоните и като дойде докторът те преглежда(към 15.00-16.00), бият ти инжекцията и си тръгваш. При нас беше всеки път по този начин :wink:.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #225 -: Април 18, 2012, 17:05:04 pm »
didilia,ако работиш по-добре си вземи отпуска.Лично мен към края на процедурата ме викаше всеки ден.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #226 -: Април 21, 2012, 12:25:59 pm »
И аз мисля,че ще ти е най-спокойно да си вземеш отпуска.Аз поне така направих и се чувствах комфортно.Нали се сещаш,че това,което ти е много необходимо сега е спокойствие.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #227 -: Април 21, 2012, 18:29:39 pm »
Здравей,Фиона
Стискам палци.....можеш ли да споделиш колко ти излезе до тук като пари4ки...
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #228 -: Април 21, 2012, 20:35:39 pm »
Здравей,daria_66 много брагодаря за палците- в момента имам силна нужда от късмет :D .Аз бях по фонда - доплатих първите хормони - 38 лв.,ПКК - 20 лв. и видях,че съм надхвърлила 5000 лв. от фонда с 68 лв.,които трябва също да доплатя.И вече другите за транспорт,храна и тнт. си ги знаеш.Ти на какъв етап си?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #229 -: Април 22, 2012, 23:03:44 pm »
На какъв етап....хубав въпрос....още се чудя какво да правя....подадохме документи за фонда миналата седмица,но не мога да си представя да стоя и чакам година,затова и мисля варианти и попитах колко ти е излязло до сега....четох и доколкото разбрах само, че ставаше въпрос за "Малинов" и др. клиники, 4е на ЕЦ или с лека стимулация струва около 1500-2000лв.... :?,така ли е или аз нещо не съм разбрала...знаете ли какви са цените при д-р Бойчев...
П.С. иначе цветната снимка мина мн добре,точно както ми каза,благодаря за инфото...и резултатите са добри-проходими тръби.... :wink:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #230 -: Април 22, 2012, 23:19:28 pm »
На какъв етап....хубав въпрос....още се чудя какво да правя....подадохме документи за фонда миналата седмица,но не мога да си представя да стоя и чакам година,затова и мисля варианти и попитах колко ти е излязло до сега....четох и доколкото разбрах само, че ставаше въпрос за "Малинов" и др. клиники, 4е на ЕЦ или с лека стимулация струва около 1500-2000лв.... :?,така ли е или аз нещо не съм разбрала...знаете ли какви са цените при д-р Бойчев...
П.С. иначе цветната снимка мина мн добре,точно както ми каза,благодаря за инфото...и резултатите са добри-проходими тръби.... :wink:

EЦ. в Малинов излиза около 1200-1300лв.-350 лв.пункция.600 лв.трансфер ако разбира се се стигне до такъв,защото при мен вече 2-ри цикъл до такъв не стигане и хормони средно около 120 лв.,зависи колко пъти ще ги пускаш.Вирусологията мисля беше 75 лв. за теб и още толкова за мъжа ти,но тя важи 3 месеца,аз пак ще ползвам предната и няма да ги плащам.Като сложиш и пътни разходи,храна,хотел ако няма къде да отседнеш и тя сумата бая набъбва,но нали знаете целта оправдава средствата!
Късмет на всички и само ++++++++ новини!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #231 -: Април 23, 2012, 11:51:35 am »
Цецинка, благодаря за поздрава и милите думи! Дано всичко върви добре до края! Виждала съм твоите кукли на снимките на таблото в Тутракан. Дано и аз да оставя там нашите снимки. Д-р Бойчев каза, че е 1 ембриончето и чакам с нетърпение следващия преглед.
ralitka, честито още веднъж от мен. Писах ти и на лични.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #232 -: Април 27, 2012, 20:49:31 pm »
Момичета,днес ми е 9 ден след трансфера - от вчера имам силни горещи вълни.Вчера на 2,3 пъти и днес също. Опитвам се да не мисля и да не търся симптоми,но вече не мога да се сдържа да попитам.Мислите ли,че това е някакъв симптом?    :crossfingers: :crossfingers:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #233 -: Април 27, 2012, 21:32:44 pm »
 :balk_47:
Фиона чак на 4-ти ли ще правиш тест..... :ask:,разбирам как се чувстваш....стискам силно палци....
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #234 -: Април 28, 2012, 09:12:42 am »
Защо не си направиш тест?Аз лично го направих на 10 ден и си даде много ясен резултат.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #235 -: Април 28, 2012, 10:27:07 am »
Защото нямам сили и смелост.Имам 4 неуспешни инсеминации и след всеки тест направо се сривах............Сега хем ми се иска да знам,хем се страхувам.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #236 -: Април 28, 2012, 10:38:11 am »
и аз си направих теста на 10-я ден ,по принцип мц на коя дата трябва да бъде,ако нямаш симптоми за това значи.. :bfp:,стискам много палци
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #237 -: Април 28, 2012, 12:13:45 pm »
И аз съм за тест! Моят го направих на 11-и ден и беше уринарен дори! Отчете без грешка :wink:.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #238 -: Май 01, 2012, 10:47:07 am »
Момичета,
при мен така и не се наложи да чакам до тест и да се чудя - явно този път не е бил моя и лелката вчера ме навести :( :( :(
Сега пак всичко отначало и пак чакане една година за заповед от фонда,защото вече не можем да се самофинансираме.А откъде ще намеря сили все още незнам...............
Кажете ми,тъй като ние сме с мъжки фактор,сега чета че трябва да се приложи и консултация с андролог.Има ли в Тутракан такъв специалист?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #239 -: Май 01, 2012, 10:48:33 am »
фиона,миличка много съжалявам  :bighug: