0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #260 -: Юни 17, 2012, 19:16:45 pm »
Здравейте момичета,
първият цикъл след неуспешното инвитро ми беше като по часовник - на 28 ден.Сега обаче,все още чакам втория и вече 48 дни нищо.Имах нещо като зацапване на 30-я ден,което продължи 3 дни,но беше много слабо и кафевеникаво.Даже не съм сигурна дали беше точно зацапване.Нямам никакви ПМС, а коремът ми продължава да е подут.Някакви идеи?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #261 -: Юни 18, 2012, 11:01:19 am »
моя трансфер беше на 21.11 ,на 02.12 останових бременност,но не успях да го задържа и на 23.12 получих леко кървене,след това мц дойде чак февруари месец,но всяка седмица ходех на прегледи при д-р бойчев,ако не беше почнал и февруари мц доктора каза че ще трябва да си пусна изследвания ,защото било много опасно,не искам да те плаша но по добре звънни на доктора и му обясни какво е положението,той ще прецени най добре
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #262 -: Юни 22, 2012, 22:49:20 pm »
Момичета и моят час за д-р Любомир Бойчев е факт - 14.07.2012  :balk_46: :balk_46: :balk_46: :balk_46:
Но искам да ви попитам:Бихте ли ми казали ако знаете цените на :Спермограма по Крюгер ; Имунологични изследвания ; Генетични изследвания ; Първи преглед и консултация
Питам защото искам да съм подготвена като отида на прегледа!
Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #263 -: Юни 26, 2012, 21:55:10 pm »
Момичета и моят час за д-р Любомир Бойчев е факт - 14.07.2012  :balk_46: :balk_46: :balk_46: :balk_46:
Но искам да ви попитам:Бихте ли ми казали ако знаете цените на :Спермограма по Крюгер ; Имунологични изследвания ; Генетични изследвания ; Първи преглед и консултация
Питам защото искам да съм подготвена като отида на прегледа!
Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете
Значи 2008 преди първият ми опит инвитро правих имунилогични и генетични изследвания в Плевен тогава струваха 250 лв а колкото до спермограмата в тутракан е 90 лв прегледа е 40 лв надявам се да съм ти била полезна
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #264 -: Юли 02, 2012, 21:46:35 pm »
хей момичета къде се загубихте има ли момичета в процедура?
Ние подготвихме изследванията и сега чакаме МЦ и започваме
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #265 -: Юли 02, 2012, 23:33:25 pm »
Iva, какви изследвания прави и какви са цените им,ти каква процедура ще правиш,ще ти бъда благодарна ако споделиш,аз на 05-ти ще ходя за консултация с доктора,бих искала да пробвам на естествен цикъл и да го обсъдя с доктора,но не съм наясно изобщо какви изследвания трябва да правим,дано доктора да ми обясни всичко подробно....
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #266 -: Юли 03, 2012, 12:23:29 pm »
момичета някой знае ли клиниката тази година от коя дата ще излезе в отпуск
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #267 -: Юли 04, 2012, 12:56:20 pm »
shoni_s ако не ти е късно аз мога да попитам когато отида на 14.07.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #268 -: Юли 04, 2012, 13:12:01 pm »
не не мие късно аз ще си взема заповедта за инвитрото началото на август месец и поне да знам дали ще успея да започна процедура или ще чакам септември
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #269 -: Юли 04, 2012, 13:42:30 pm »
Ще попитам и като се върна ще ти пиша :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #270 -: Юли 04, 2012, 13:45:47 pm »
добре,много ти благодаря!!!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #271 -: Юли 04, 2012, 23:05:29 pm »
момичета някой знае ли клиниката тази година от коя дата ще излезе в отпуск
Значи мисля че от 20 юли до 10 август са в отпуск
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #272 -: Юли 04, 2012, 23:15:30 pm »
Iva, какви изследвания прави и какви са цените им,ти каква процедура ще правиш,ще ти бъда благодарна ако споделиш,аз на 05-ти ще ходя за консултация с доктора,бих искала да пробвам на естествен цикъл и да го обсъдя с доктора,но не съм наясно изобщо какви изследвания трябва да правим,дано доктора да ми обясни всичко подробно....
daria_66 изследванията които подготвихме са всички полови хормони и за щитовидна жлеза,микробиология за двамата партньори,СПИН,СИФИЛИС,ХЕПАТИТ Б и Ц.Всички полови хормони ми минаха по здравна каса,личната лекарка ми даде направление за един хормон за щит.жлеза а пък останалите ТАТ,МАТ си ги платих около 30 лв.СПИН,СИФИЛИС и ХЕПАТИТИТЕ ги правих в ХЕИ Русе.Спин и Сифилис са безплатни плащат се само хепатитите които са по 16 лв.всеки.Аз ще бъда по дълъг протокол 3 опит но втори по фонда успех ти пожелавам и дано съм ти била полезна :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #273 -: Юли 06, 2012, 09:16:18 am »
Iva,благодаря много за изчерпателното инфо,аз вчера бях в клиниката,започваме август,дадоха ми един списък с изследвания,но това което ме притеснява,че няма полови хормони,за щитовидна жлеза,TAT, MAT,иначе др. са които казваш...спин,сифилис,микробиология и т.н.,може ли да е забравил д-ра...аз ще бъда ИКСИ на естествен цикъл с лека стимулация-клостилбегит...по принцип имаме изследвани хормони в началото на април....
Междудругото клиниката ще работи,д-р Л.Бойчев излиза в почивка от 23.07-10.08,Б.Бойчев сега в момента е в отпуск,след това той ще бъде там,но като цяло клиниката няма да затваря.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #274 -: Юли 06, 2012, 21:31:21 pm »
Относно почивката на клиниката, имам записан час за преглед на 21.07, и мисля че от 24.07 ще са в почивка.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #275 -: Юли 06, 2012, 21:37:17 pm »
Iva,благодаря много за изчерпателното инфо,аз вчера бях в клиниката,започваме август,дадоха ми един списък с изследвания,но това което ме притеснява,че няма полови хормони,за щитовидна жлеза,TAT, MAT,иначе др. са които казваш...спин,сифилис,микробиология и т.н.,може ли да е забравил д-ра...аз ще бъда ИКСИ на естествен цикъл с лека стимулация-клостилбегит...по принцип имаме изследвани хормони в началото на април....
Междудругото клиниката ще работи,д-р Л.Бойчев излиза в почивка от 23.07-10.08,Б.Бойчев сега в момента е в отпуск,след това той ще бъде там,но като цяло клиниката няма да затваря.
Браво на теб значи и аз така разбрах вчера аз също говорих с доктора и той ми записа час за 25 юли за блокираща инжекция но тъй като е в отпуск брат му ще ми я сложи и на 9 август започваме стимулацията и като се върне от отпуска си ме поема той пожелавам ти успех и вероятно ще се засичаме по прегледите.А относно половите хормони пусни си ги ти ако искаш за да не стане така че когато отидеш да ти трябват и да се забавят нещата а те важат 3 месеца така че може би ще иска да си ги подновиш но не знам ти си прецени все пак какво да направиш :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #276 -: Юли 10, 2012, 11:03:46 am »
Здравейте момичета! Имам въпрос: Колко време е необходимо на лекар за да направи анализ на спермограма по Крюгер?
Имаме час за събота за 16:00 за преглед и консултация,но ми се иска и това да свършим като отидем , а и тъй като мойто момче е на работа и ще пътуваме.Днес ще се чуя с д-ра към 14:00 и да знам дали да настоявам или да го оставим за по нататък!А ние по рано от 14:30 - 15:00 не можем да пристигнем там.

P.S. Клиниката работи ли със здравната каса и да си взимам ли направление?
« Последна редакция: Юли 10, 2012, 11:44:15 am от sismondi »
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #277 -: Юли 10, 2012, 15:42:52 pm »
sismondi, ако спермограмата ви е правена в друга клиника и д-р Бойчев трябва само да я погледне не мисля, че отнема повече от 5 минути. Ако обаче мислите на  датата на прегледа да поискате спермограма не съм сигурна, че ще стане. За обработрката са нужни поне 2 часа, а в събота лаборантите работят до обяд. клиниката работи със здравната каса, но когато си си записвала час предполагам са те попитали часа, който записваш дали е платен или по касата. Това е, с което мога да помогна.


Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #278 -: Юли 10, 2012, 21:25:14 pm »
tesoria благодаря за инфото.Наистина няма да стане спермограмата този път - по нататък!
Аз говорих направо с д-ра и той ме даде часа.Нищо не попитах тогава ,а сега вече ми е неудобно.Може би като отида на място ще питам дали да им изпратя направлението по пощата(ако става)!
Ние имаме обикновенна спермограма,но аз искам да направим и по Крюгер.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #279 -: Юли 11, 2012, 09:07:43 am »
В събота не работят с направление. По ЗК записват с месеци напред. Да си подготвена.