0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #100 -: Декември 11, 2011, 20:54:55 pm »
аз съм твърде срамежлива и се спичам и като вляза при него загубвам ума и дума  :(
Ооо и аз бях така. Съвсем скоро ще се справиш с емоциите и няма да си забравяш името  :wink:. Поздрави.
А shoni_s къде се губи?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #101 -: Декември 11, 2011, 23:24:05 pm »
Да попитам още ли се чака 3 месеца и повече за час при двамата доктори?Питам защото бях бременна, сега се радвам на 4 месечно бебче и ще трябва да си запиша час за профилактичен преглед.Благодаря предварително
А на всички пожелавам поне 1 бебче на финала :)
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #102 -: Декември 12, 2011, 10:19:33 am »
Mimi, като си чаках реда и чух последно за след 2 месеца да записват, но като се има предвид, че идват и празници и ще затворят клиниката за известно време може и 3 месеца да станат...
Да те питам - дадоха ли ти някакъв списък с необходимите неща за раждането от клиниката или не? И изобщо да поразкажеш малко когато имаш време за раждането и престоя си в болницата :).
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #103 -: Декември 12, 2011, 11:28:15 am »
Здрасти Гери отговорих ти на лични.Благодаря ти и на теб за отговора.Забравих да те питам,но ще го направя тук - в коя седмица си,кога е термина и от къде си?Още веднъж ти пожелавам успешна среща с бебо или бебетата
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #104 -: Декември 12, 2011, 11:49:29 am »
Мими, много благодаря за отговора :D! В 32г.с. съм, от Русе и с термин на 8 февруари (освен ако няма някоя изненада по-рано :wink:).
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #105 -: Декември 12, 2011, 13:05:25 pm »
Момичета бихте ли ми казали от кога до кога е почивката на клиниката по празниците?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #106 -: Декември 12, 2011, 14:42:40 pm »
Момичета бихте ли ми казали от кога до кога е почивката на клиниката по празниците?
Точна от кога незнам 20 и някой декември,а със сестрата като говорих каза 4 януари, а часовете чух да записва за 26, 27 януари 
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #107 -: Декември 12, 2011, 16:46:19 pm »
Последно д-р Л. Бойчев ще е на работа на 19,12,а другите от 16,12 ще са в отпуск както и лабораторията. Но д-ра спомена да позвъня  в края на тази седмица, за да зарбера със сигурност кой кога ще работи. Ще започнат на 06,01 или 07,01 поне така записаха няколко часа. 
Дано съм била полезна   :D
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #108 -: Декември 12, 2011, 17:51:52 pm »
Благодаря Ви! :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #109 -: Декември 12, 2011, 23:20:37 pm »
Аз имам записан час за 4ти януари, който ще е първия работен ден на клиниката за новата година.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #110 -: Декември 14, 2011, 12:34:03 pm »
здравейте отново момичета,доста време не съм писала ,след всичко което ми се случи не знаех какво да кажа само си чаках часа на прегледа.Вчера бях на преглед и се видя едно плодно сакче,но все още не се вижда дали има нещо в него,вчера ми беше 22-я ден от трансфера дали е твърде рано,доктора ме вика пак на 23.12 да видим дали ще има сърдечен ритъм,много съм обнадеждена. bighug bighug bighug
стидкам палчета на всички
НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА!!!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #111 -: Декември 14, 2011, 12:47:54 pm »
Shoni_s, стискам ти палци всичко да е наред и на 23.12. да видиш на монитора как потреперва сърчицето на твоето бебче! Бях се притеснила за теб, защото изведнъж се загуби. Дори си помислих, че може да се приели за наблюдение в отделението. Сега почивай и мисли позитивно! osi_9
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #112 -: Декември 14, 2011, 12:52:45 pm »
благодаря disi22 стискам ти палци кога ще ти е теста?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #113 -: Декември 14, 2011, 21:00:00 pm »
вчера ми беше 22-я ден от трансфера дали е твърде рано,доктора ме вика пак на 23.12 да видим дали ще има сърдечен ритъм,много съм обнадеждена. bighug bighug bighug
стидкам палчета на всички
Мисля е рано за сърдечна дейност. Това ще е най-хубавото Рождество Христово.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #114 -: Декември 15, 2011, 18:44:36 pm »
Shony_s, миличка личи ти, че си бременна! :lol: Малко се пообърка, но ти е простено! Аз ще стартирам в началото на м. януари 2012год., а сега чакам МЦ. :lol:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #115 -: Декември 15, 2011, 19:45:08 pm »
disi22 нова година,нов късмет!
аз наистина ще се побъркам вече нямам търпение да дойде 23.12 и да чуя :heartbeat:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #116 -: Декември 16, 2011, 20:10:25 pm »
Стискам палци да се сбъдне мечтата ти и за Коледа да си много щастлива! Е, аз всеки месец се надявам да не ми дойде МЦ, защото досегашната практика показва, че аз забременявам само по естествен начин. А и доктора каза, че няма нищо против да го изненадам отново с бременност! Току виж си била права!?! :lol::lol: По Коледа се случват чудеса! :lol:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #117 -: Декември 21, 2011, 10:22:42 am »
shoni_s,бъди много спокойна и вярвай,че ще си имаш малко бебче!Няма да усетиш как ще литнат 9месеца!На мен вече ми изглежда,че е бил толкова отдавна трансфера а беше май месец!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #118 -: Декември 22, 2011, 11:34:56 am »
да се отчета категорично отрицателен тест оставам за следващата година. няма имплантация и това е. незнам къде да търсим проблема вече, всички изследвания са ок, а проклетата имплантация не става. ще си порева още ден два и ще се опитам бързо да стъпя отново на краката си и да намерим вярната посока, за да продължим с борбата и да сбъднем мечтата си. за пореден път се обеждавам - чудеса не съществуват.

от цялото си сърце пожелавам повече късмет на всички борбени момичета  :bfp:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #119 -: Декември 22, 2011, 21:26:13 pm »
Кумба много съжелявам. Поплачи си с право.... само не съм съгласна с теб-чудеса стават и ще се убедиш сама.

shoni_s очакваме теб с добри новини утре!