0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Октомврийска седмица 03-09.2011
« -: Октомври 03, 2011, 08:19:20 am »
Добро утро :D
Рано сме станали с мома София, та викам да пусна тема :D

Успешна седмица, здрави деца и спокойни родители!

Момата расте, смее се, гука и прави смешни мутрички :D В събота стана на цели три месеца. Времето лети и гледам да се възползвам от всяка минута прекарана с нея.

Скоро ни предстои дълго пътуване до Банско. Мъжа ми замина да работи там, та сигурно ще изкараме една планинска зима. Започвам да правя списък на багажа. Ще живеем в хотелска стая до Декември, след това на квартира. Макар и голяма с обособена кухня пак си е хотелска стая. Та ще трябва да взема най-необходимото.
Ще се оправим, важното е да сме тримата заедно.

« Последна редакция: Октомври 04, 2011, 09:48:36 am от marmotche »

Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2011, 08:25:32 am »
Ееее, Ники добро утро. Радвам се за вас и за Банско. Имам особени чувства към този град имайки предвид, че съм кореняк банскалия  :D. Айде щом ще си там зимата ще те запозная с всички майки, пък и аз като се роди моето пингвинче най-вероятно ще се ситуираме там при баба  :D. Ако имаш въпроси свързани с новата локация пиши.
Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2011, 12:45:38 pm »
И моята седмица започва с акт от КАТ. Ще счупя главата на Кало! А му свалих джи пи ес, който казва, кога превишава скоростта!
Да знаете, че на излизане от с.Пробуда, Търговищко, има камера зад един паметник.
[/url][/url]
Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2011, 13:54:00 pm »
И аз имам електронен фиш за превишена скорост, не съм шофирала и ще трябва да ходя сега да се разправям. Пфуу
*
Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2011, 15:17:28 pm »
Слънчева и здрава седмица!!!

Аз пък я започнах с оглед при застрахователите, че събрах един висок бордюр, но здраве да е! Както е тръгнало ще откажем мишето от изпита с тази тема
*
Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2011, 15:36:14 pm »
Добър ден и спорна седмица на всички.
Ние от днес сме на детска. Цял ден не мога нищо да свърша. За първите 4 часа ходих 3 пъти да го шпионирам. По едно време се загледа в колата и аз газ да ме няма, повече не посмях да не стане беля и да ме види. Иначе сутринта след като е влезнал, не е ревал, играл си е с децата. След  малко ще ходим да го приберем.
...........уф работа ми не спори начи.
*
Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #6 -: Октомври 03, 2011, 16:03:05 pm »
Хубава седмичка и здрави деца и родители!

Мери, не е добра идея това с шпионирането. И аз като теб миналата седмица ходих да дебна, уж далече бях и се крих във входа на блока, но Габи ме видя и веднага се разплака :? Ще свикне детето, харесва им там, но си трябва време докато се нагоди с новата обстановка, режим и най-вече раздялата с мама.

Ние за съжаление сме болни след няколко дни ходене на градинка, от миналия вторник е със Т, вчера и взимаха венозна кръв, днес правихме снимка на гърдите, че много кашля, резултатите и от двете са добри, но тя не се чувства така :( Та дано по-бързо оздравее, че тъкмо взе да свиква с госпожите и новите приятелчета.


*
Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #7 -: Октомври 03, 2011, 16:37:41 pm »
Днес няколко пъти се опитвам да публикувам и не става  :?
И ЛС не мога да пратя, та Мини късно ли е да се включа към поръчката за носните истории  :wink:
*
Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #8 -: Октомври 03, 2011, 18:56:07 pm »
Жаси,не е истина просто.И мъжа ми оттам получи "снимка" :D

*
Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #9 -: Октомври 03, 2011, 22:49:26 pm »
Няма страшно, Ники! Ще се справите и в хотелската стая. Вярно, че е по-дълъг периодът, но не е проблем. Кошарата ли ще си носите за спане? В Банско е готино  :wink:

Вени, ах този Калоян кара с превишена скорост!  :lol: И нас така се опитаха да ни глобят веднъж. Преместили табелата на населеното място, ехей, чак до съседното село. И както си караш по междуселския път със 70 км/ч се оказва, че си превишил скоростта, понеже още си в селото, хехе  :lol:

Никол днес се преби няколко пъти. Много горко плаче милата като падне. Освен това за първи ден сме на детска кухня и хич не и хареса. Тя яде големи парчета, но малките парченца в супата и второто не и се понравиха. Мисля си, че това е нещо, на което ще се научи.  :? Изненадах се неприятно като видях, че десертът е готово плодово пюре в бурканче. Уж съм я записала на кухня за да яде прясно приготвена храна, а те дават готови пюрета, произведени преди година, хм!


*
Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #10 -: Октомври 04, 2011, 00:47:37 am »
Аааа като повлякох крак - ще си кажете всички какви сте нарушители и безобразници!!!  :lol:

Аз да се оплача, че ми е ужасно гадно да съм болна и с бебе. :( Той е толкова весел, търчащ напред-назад с проходилката, смее се, иска да си играем...,а аз просто едвам се навдигам от дивана. Чувствам се отвратително безсилна и ядосана в момента, защото не е въпрос на "добра воля" и "малко стягане", да съм адекватна на нуждите на детето си. Не мога да наредя на сдухания си организъм, да се стегне и да му минава, че не ми е до болести в момента... :x Иначе, от петък съм с доказана пневмония /поне на снимката е красива/ включиха и ми втори антибиотик, но подобрение почти не се усеща. Почва да ме е страх да не опра до болница накрая... Хайде намрънках се.  :lol:

Желая ви много здраве и на вас, и на дечицата и много положителни емоции през настоящата седмица!  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #11 -: Октомври 04, 2011, 05:24:39 am »
Извадили сте стара тема.Как пък не са я заключили до сега?Превъртете времето,ейййййй....не е 2010 :D


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Октомврийска седмица 03-09.10
« Отговор #12 -: Октомври 04, 2011, 07:36:50 am »
Извадили сте стара тема.Как пък не са я заключили до сега?Превъртете времето,ейййййй....не е 2010 :D
Хахахаха, аз май още в 2010 си живея :D
Моля, някой от модераторите да оправи годината в заглавието :oops:

Рашко, ще вземе кошара от хотела,поне това да не носим. Вече си поръчах електрически стерилизатор, защото няма да има микровълнова там. А пък нашия е за микровеле. Ей такива вълнения ме тресат мен :D

*
Re: Октомврийска седмица 03-09.2011
« Отговор #13 -: Октомври 04, 2011, 09:56:43 am »
Здрава седмица и от нас!
Пускам си тази сутрин "На кафе" и гледам две познати сладуранки се разхождат из студиото  :lol: Много чаровни тия наши зачатски децаааа  :lol:

Жбрул разбирам те как се чувстваш. При нас ситуацията е сходна, само дето и детето не е добре  :(
*
Re: Октомврийска седмица 03-09.2011
« Отговор #14 -: Октомври 04, 2011, 10:24:16 am »
Страхотни са и аз ги гледам :)
*
Re: Октомврийска седмица 03-09.2011
« Отговор #15 -: Октомври 04, 2011, 10:25:52 am »
Здрава седмица и от нас!
Ники, хич не си в грешка, само си забравила какво си писала  :lol: 10 е октомври не 2010г.
Защо вместо ел.стерилизатор не вземеш някоя обикновена микровълнова, няма ли да са ти същите парите? А и за претопляне ще ти върши работа, след има няма 2-3 месеца и пюрета ще ядете.
*
Re: Октомврийска седмица 03-09.2011
« Отговор #16 -: Октомври 04, 2011, 10:35:20 am »
Ей, още ли болни има! Бързо оздравяване!

Ники, ако ти трябва нещо още за София, казвай! Имаш ли по-дебели дрешки? Имам няколко бодита и гащеризона, които са малки на Никол.


*
Re: Октомврийска седмица 03-09.2011
« Отговор #17 -: Октомври 04, 2011, 14:39:00 pm »
Мими, стерилизатора го взимам втора ръка на добра цена. Пък за микровеле не ми се дават пари. Права си, че сигурно ще ми трябва, ама ще го мисля по-нататък.

Раши, дебели дрешки за планина нямам. Като се видим ще се разберем :D

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Октомврийска седмица 03-09.2011
« Отговор #18 -: Октомври 04, 2011, 15:23:49 pm »
Хубава седмица и бързо да оздравявате, че последните топли ЛЕТНИ дни са на лице:)

Ники, ако кажа, че не ти завиждам ще излъжа:) Тъкмо светльо си идва след 10-тина дни, може да се разходим с децата и да си измислим лека българска обиколка. Стига само светове е обикалял, да го запозная и с България:)))))))))))

Ние сме добре да чукам на дърво. Дано останат здрави и тримата. Няколко дни излизаме пеша, ходим да събираме кестени и в нас само в ключалките не са успели да ги пъхнат:) Никол обикновено на връщане опитва да се примоли да я нося ама мама няма 5 ръца и да държи Алекс и Дани:)
В неделя бяхме с приетели в морската градина и като дойде един мъж с едно кученце на което хвърляше топка а то му я носеше, и всички деца като хукнаха да гонят кученцето:)))))))) По едно време мъжа вика..."като глутница са":):):)а той в началото ни предупреждава, че нямало страшно кучето да им направело нещо. Аз му казах, че се ътревожа за кучето му, не за децата ама той не повярва.:):) Беше много хубаво. Много го обичам това циганско лято.
*
Re: Октомврийска седмица 03-09.2011
« Отговор #19 -: Октомври 04, 2011, 16:02:01 pm »
Привет и от нас  :)
Хубава и спокойна седмица на всички! И дано това усмихнато слънце ни радва дълго  :D

Ние горе-долу сме добре. Диляна слава Богу е здрава.
Аз от 3 дни съм със схванат врат от дясната страна само, такава болка .. ужас. Масажирам от време на време с един масажор, мазах с Арника, днес започнах да мажа с Алгасан, дано има ефект, че вече не се търпи  :(. Имам чувството, че по-зле става, болката слиза надолу към гърба. Не мога да си въртя главата, като сме навън, за да мога да се огледам за идващи коли се въртя цялата, много съм смешна :)

Вчера се ядосах на три майки на площадката пред блока. В 14 часа и нещо, когато повечето от децата спят по това време, те на лафче, пушат цигари, децата нервничат, те им се карат, накрая най-малко, може би нямаше и годинка, като писна .. ама такъв рев. Диляна се събуди, след половин час спане и не не заспа повече. А площадката е обградена от всички страни с блокове, получава се нещо като ехо и се чува много.

Днес ги видях към 12 и нещо като се прибирахме да отиват пак на площадката. И си казах, че ако в 14 часа отново вдигат такъв шум, тоя път няма да си мълча.
Ама не се наложи да си вдигам нервите пак  :wink:

Хубав ден ви желая  :)
« Последна редакция: Октомври 04, 2011, 16:04:18 pm от Eли:) »