0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #60 -: Август 19, 2011, 10:51:26 am »
Някой беше питал за цвета на очите,при нас след 2 години вече стана ясно какви ще са,дъщеря ми беше със страшно сини очи,а младежа със сиво никакви,след или около 2 годинки тя със зелени,а той със кафяви,но топли има много миловиден вид.
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #61 -: Август 19, 2011, 13:04:07 pm »
Ники, прекрасни новини!Много се радвам, че всичко е наред с малечка! Честито ви братовчедче!Да ви е живо и здраво!
За очите- моето дете си е с тъмносини очи откакто се е родило- въобще не се е променял цветът- дано и така да си останат!
Мише, виж им сметката на листовките!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #62 -: Август 19, 2011, 13:10:37 pm »
Благодаря на всички за пожеланията и честити празници и поводи на всички и от мен!
Не писах цяла седмица, че нещо пак ми е скапано...
Мише, не се съмнявам, че ще се справиш! Вярвам!
За очите, аз се бях притеснила в началото, защото на Криси му се различаваха двете - едното беше кафяво, а другото малко на зелено удряше разликата се забелязваше само на светлината, но като спрях да кърмя станаха еднакви - светло кафеви. дани от самото начало си беше със светло кафеви, след отбиването само се поизбистриха.
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #63 -: Август 19, 2011, 13:36:36 pm »
Гуги като се роди беше с тъмно сини очи, после едното стана кафяво, а другото си беше синьо. Разликата между двете не беше фрапираща, но си личеше, че има такава  :P. Сега и другото е вече кафяво при майка, дядо, две баби синеоки, пъстроок татко и другия дядо само с кафяви очи  8).






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #64 -: Август 19, 2011, 13:38:04 pm »
Ники, Би ли споделила при кого сте ходили в "Ортомед", поне да знаем да не ходим там.
Тодоров е човека от Ортомед.

*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #65 -: Август 19, 2011, 14:04:28 pm »
Тео се роди с почти черни очи, сега са му един тон по-светли, но без сериозна промяна. На сестрата на мъжа близнаците се родиха с много светло сини очи, на годинка единия е със зеленикави пъстри, а другия с кафеникави.
Мише, успех!
Нинче, не остана!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #66 -: Август 19, 2011, 14:08:12 pm »
Еха Ники, такива новини чаках, сега само щастие в пълните къщи!
Здрави и усмихнати да растат двете девойки, за ваша радост и гордост!

Нинко, бързо да минат часовете и да прегърнеш Дари,
сърце майчино да се отпусне!

То и аз бях поръчала освен русата коса, Калина да ми вземе
и сините очи, но и с кафяви е прекрасна и не връщам!НИКОГА!
Свекърва ми с голяма доза прискърбие казва:
" -Моето нахално кафяво пак проби!"
много силен ген има, само племенницата е синеока,
всичкото друго внуци и деца имат нейните очи!

:flower: Благодаря за пожеланията!
Той изпита днес е вътрешен да се види нивото на този етап
и къде да се наблегне за официалния в ДАЙ.
Има такъв вътрешен и на кормуване на 20 час!
Г-н Бачев подхожда със завиден професионализъм,
строг и в същото време много човечен и с чувство за хумор.


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #67 -: Август 19, 2011, 14:09:40 pm »
Здравейте дами! :)

Извинявам се,че се включвам така ненадейно но искам само да споделя,че и ние ходихме за първи път на ортопед при този същият Тодоров от Ортомед изпратени от педиатърката ни.
Прегледа беше пълен провал,около 20 мин.неможа да види хубаво ставите на едното ми момиче понеже била по-пълничка и накрая реши да извика негов колега за помощ...
В крайна сметка реших,че трябва да се ходи на друго място,отидохме при д-р Калин Димитров от Токуда след прочетени положителни мнения за него,останах очарована,много любезен и възпитан Доктор и най-вече компетентен.

Бъдете здрави!

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #68 -: Август 19, 2011, 14:23:54 pm »
Ники, толкова съм щастлива, че със София всичко е наред. Страхотно! Казах ти аз, че е фалшива тревога. Целувам ви.

Чета ви, че говорите за цвета на очите... :? И на Алекс в началото бяха много изразено сини и започнаха леко да се променят. :? Сега са синьо-зелени с малко кафяво, а докато спрем да се кърмим май ще си станат напълно кафяви. Е много ме е яд. И без това е копие на баща си, поне очите да ми беше взел...ама здраве да е...второто :wink:.


В крайна сметка реших,че трябва да се ходи на друго място,отидохме при д-р Калин Димитров от Токуда след прочетени положителни мнения за него,останах очарована,много любезен и възпитан Доктор и най-вече компетентен.




Ние ходим при същия доктор и аз съм много доволна от него. Другата седмица пак сме при него за втория преглед, защото направи 6 месеца.
« Последна редакция: Август 19, 2011, 14:26:11 pm от Nataly* »
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #69 -: Август 19, 2011, 14:30:37 pm »
Ники, радвам се че всичко е наред. Почти бях сигурна, че Алексиев ще отхвърли поставената ви диагноза.
Може ли да те помоля за актуални координати, телефон и цени на Алексиев, че имам спомен че на 4 години трябва пак да се направи профилактичен преглед. Той дали преглежда още в Горна баня или вече само в частния си кабинет?
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #70 -: Август 19, 2011, 14:58:52 pm »
Може ли да те помоля за актуални координати, телефон и цени на Алексиев
sia, ето http://www.einet.bg/~alexiev/
30 лв беше прегледа ни миналия месец. Консултации няма вече в Горна баня.

Ники, много се радвам за София. Сега вече само игри и забавления с Рая!

mimi26, не знам какво ти е на главата, но няма да се даваш. Теб не си те представям тъжна и унила, ама никак  :wink:

Хубав уикенд на всички! на nunu лек път и щастлива среща с Дара
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #71 -: Август 19, 2011, 15:00:29 pm »
Бобо също се роди със светло сини очи, нямах големи надежди, тъй като на баща му са кафяви, а моите са тъмно зелени. Бащите ни обаче и на двамата са синеоки и се оказа, че и Бобо ще рути мадамите със сини очи. Като го отбих почти не се промени цветът, само се поизбистри.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #72 -: Август 19, 2011, 15:06:08 pm »
Мерси, мармотче!
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #73 -: Август 19, 2011, 15:37:44 pm »
Захванали сте темата за очите, на мен ми е любима, така да се каже. При двама родители с кафяви очи Еленка ме разби като се роди, светло сини, кристални очи :lol: :lol: Е промениха се, но си останаха светли, има прекрасни зелени очи :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #74 -: Август 19, 2011, 15:52:14 pm »
Стеф, мислех си, че по душа и поетика си приличам с голямото сладко Дзвер,
пък то и с малкото имам допирни точки!
При двама родители с тъмни очи и липса на руси коси,
съм синеока блондинка, от където и да ме погледнеш! :lol:
Всички казват, че приличам на едната прабаба,
та върни родословното дърво и ще появят зелените очи Еленини!:)))
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #75 -: Август 19, 2011, 15:56:55 pm »
А имам бе, баба ми беше със сини очи, дадо ми със зелени, майка ми е с прекрасни сини очи, брат ми със зелени, свека със зелени и т.н. Така че има от къде. Но за мен беше изненада, първо, защото никога не съм се замисляла какви искам да са очите на децата ми, само се молех да са живи и здрави и да ги има, разбира се :wink:

И в тоя ред на мисли, да похваля малката зеленоока блондинка, вчера колко геройски се държа на сцинтиграфията, лежа 25 мин. на голееемия апарат без да гъкне :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #76 -: Август 19, 2011, 16:03:02 pm »
Всичко дето се шегуваме е вЕтър и мЪгла!
Браво на смелото момиче!
Стефи  :bighug:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #77 -: Август 19, 2011, 16:15:49 pm »
Захванали сте темата за очите, на мен ми е любима, така да се каже. При двама родители с кафяви очи Еленка ме разби като се роди, светло сини, кристални очи :lol: :lol: Е промениха се, но си останаха светли, има прекрасни зелени очи :D

щеше да е притеснително, ако беше обратното :P при двама родители със сини очи да се роди с кафяви...  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #78 -: Август 19, 2011, 16:17:08 pm »
е да, тогава вече щеше да е весело :lol: :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #79 -: Август 19, 2011, 16:27:19 pm »
мда, Натали- Стефания ми се роди със виолетови /ех, тази лила, от тогава ми е любима/ очи, които като почнах да захранвам започнаха да й се появяват кафеникави ивици и около годинката вече бяха напълно пъстри очи
Преслава, обаче има характерното на майка й маслинено око- единственото, с което мога да се похваля, че някое от децата ми е "взело" от мен
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит