0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #20 -: Август 16, 2011, 09:03:25 am »
Макар и късно, честит празник на всички именнички - мишки, врабчета, мецанки, мимка, mini, mimi26, приказни Елфи и всички, за които просто не знам, че се казват Мария :) Само с добро да ви споменават името!

ЧРД и на Бобо, браво на мама за тортата! ЧРД и на половинката на sixens.

И нашето семейство вчера имаше 13-ти ЧРД. По случая разказвахме за лека нощ смешни случки от когато мама е била булка, а тате нейния "плинц".

Кое мляко ползвахте вие след навършване на годинка?
Хумана

Здрава и усмихната седмица на всички!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #21 -: Август 16, 2011, 09:12:34 am »
И аз малко със закъснение да честитя на всички прекрасни именнички, да са живи, здрави и мноооого усмихнати :D На порасналия Бобо да е здрав и палав.
Семейство мармотови да се обичат и разбират все така :D
И сикса да я слушат още мнооого години :wink:
аууу много празници тази седмица, ако съм пропуснала някой да ме прощава :)

Ние тази седмица се забавляваме по женски, вчера бяхме в зоопарка, днес още не сме измислили къде да се подвизаваме, но ще измислим :lol:

За млякото, Деси до 3.6г. пи НАН и производните за възрастта, а Ели пиеше хумана след 1.1г.
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #22 -: Август 16, 2011, 11:29:45 am »
StefiZ каква е разликата между НАН 3 и млякото Джуниър за след 1 г.?
[/url][/url]
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #23 -: Август 16, 2011, 11:31:15 am »
Привет и от София! С огромна мъка в сърцето трябваше да оставя лиса и ко., но и в родния ми град трябва да се отчета.  :wink:
Пътувахме 7 часа с ескпресния влак. Добре му понесе на детето. Имаше къде да беснее. Най-накрая не издържах и заспах, след като повече от един час го убеждавах, че трябва да спи. Когато се събудих, той спеше в ръцете на баба си. Попитах я каква магия му е направила, а тя каза, че песнички му е пяла и го е гушкала, докато заспи. Хубаво е да си имаш баба! Жалко, че за толкова кратко.

Вчера ходихме с няколко състудентки и децата в една градинка. И гледам една хубава жена и като ми прилича на председателката ... След малко видях и един хубав мъж, който се присламчи към нея. Нямаше грешка. Тъкмо си мислех, че може би това им е дежурната градинка и ей ги на! Децата са прелестни. И Ели не наби моя син, който й беше взел играчката. Затова пък той сам се преби и то два пъти. Мъжът на едната ми състудентка много се притесни.  Аз се опитвам да запазя самообладание, поне доколкото мога. Съфорумките могат да потвърдят.  8)

Иначе бях забравила какво е да ми спират тока. Е, вчера между 14 и 16 ч. ми го припомни ЧЕЗ. Тъкмо щях да пускам пералня. Ноо това си има и положителни страни - комшията с бормашината не можа да си свърши работата.  :lol: Аз пък съм гаднярка - само чаках да стане 14 ч. и щях да звънна в полицията.  

И понеже вчера нямах нет - да честитя със закъснение на мими26, мини, мишанта, елфи, мецани, врабчо, мимка, мари ал, мидж и на всички останали, които имат повод да празнуват! Бъдете здрави и много щастливи!


Хубав ден ви желая!

*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #24 -: Август 16, 2011, 12:42:54 pm »
Абе пребит, пребит, ама мноооого сладък и чаровен този Кай :D

оф, явно аз съм се повредила нещо, но вчера в градинката едно детенце взе на Ели въпросното камионче, тя не си играше с него и не направи проблем. Детето в продължение на повече от 20 мин. го бута, кара и т.н. и Елена решава че вече си го иска. Отива съвсем кротко и казва - може ли да ми го върнеш вече да го покарам малко. И майката на другото дете веднага се намесва - ама тя е малка, нека да го покара още малко, ти си голяма, дай й го и т.н. 8O Ей, казвам ви, едва се сдържах, но съвсем кротко се намесих и го взех. То бива, бива ама толкова нахални хора ми идват в повече.
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #25 -: Август 16, 2011, 14:15:41 pm »
Честит празник на всички макар и малко на патерици  :)
 Ние също растем и вече навършихме 4 месеца, като имаме нови и нови емоции  :D Аз обаче понякога все още не мога да бъда сигурна дали даден рев и от глад или болка (сега пък зъби ни мъчат както писах) и при двете си яде ръцете и се дере на моменти. Тези дни увеличих дозата, време му беше и да видим сега.. За никнещи зъби ми препоръчаха хомеопатичните Дентокинд, но и тези средства не при всички имат ефект, дано подействат. Забелязали ли сте тези болки да са по-силни вечер, както беше с коликите? Виждам, че са му подути отдолу, но се пипа отгоре - явно по-трудно пробиват там, но все още не съм сигурна кога мрънка че го боли и кога просто иска внимание.. Иначе е много забавен понякога  :D сега топ номерът е да се върти като пумпал на корем, но още не може сам от корем на гръб и трябва някой да помага като се умори  :lol:
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #26 -: Август 16, 2011, 14:49:25 pm »
Аз до 2 те години,малко след това отказаха съвсем и вечерното АМ,но от бебета та дотогава си им давах на единия Аптамил на другия Милумил /според възраста/второто е за по злояди,но не съм ги сменяла.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #27 -: Август 16, 2011, 15:38:49 pm »
Благодаря за пожеланията, момичета! Здрави да са всички и хубава седмица, изпълнена с приятни емоции  :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #28 -: Август 16, 2011, 18:52:19 pm »
Ето ме и мен  :P Малко със закъснение - благодаря за пожеланията  :D
 
Да знаете само как ми липсва форума... Жорко сега е на фаза колики и иска само да се гушка, та по цял ден се гушкаме и разнасяме на ръце. Как ще го отуча от разнасянето на ръце не знам. В момента, в който го оставя започва да се дере и придобива морав цвят, а като плаче бебето, кучето започва и то да вие и настава страшна какафония, която веднага ме пречупва  :lol:

Деси, Велкоме ту Софето  :lol:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #29 -: Август 16, 2011, 21:37:51 pm »
прибрах се и аз преди малко на родна земя. много път, много нещо...

тъй като нямах вчера възможност, бих искала със закъснение да честитя светлия празник на всички наши Марии във форума - и малки, и големи. бъдете здрави и щастливи!

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #30 -: Август 16, 2011, 21:51:40 pm »
мецани, на линия съм за разходки.  :wink:

Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #31 -: Август 16, 2011, 22:20:57 pm »
Ето ме и мен  :P Малко със закъснение - благодаря за пожеланията  :D
 
Да знаете само как ми липсва форума... Жорко сега е на фаза колики и иска само да се гушка, та по цял ден се гушкаме и разнасяме на ръце. Как ще го отуча от разнасянето на ръце не знам. В момента, в който го оставя започва да се дере и придобива морав цвят, а като плаче бебето, кучето започва и то да вие и настава страшна какафония, която веднага ме пречупва  :lol:

Деси, Велкоме ту Софето  :lol:


Искаш ли слинг-шал? Връзваш, носиш, бебето спи, а на теб са ти свободни ръцете.
Джаме, добре дошла :D

[/url][/url]
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #32 -: Август 16, 2011, 22:26:26 pm »
Меци, снимките на Костенурчо във фейса са прекрасни! Култови са! И майка му е много готина :) Браво на "Калина ме снима"!
 :lol: :lol:
Искам и аз на разходка! Хайде да измислим обща разходка.

Добре си дошли на всички, идващи си от почивка! :)
« Последна редакция: Август 16, 2011, 22:48:51 pm от Раши »


Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #33 -: Август 16, 2011, 23:18:09 pm »
И аз на разходка, ако може! :D

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #34 -: Август 17, 2011, 01:15:35 am »
Хмм, дами, ние утре пътуваме за София и планираме да останем до неделя, в най-лошия случай - до петък :? Ако спретнете нещо, свиркайте :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #35 -: Август 17, 2011, 07:37:22 am »
Добре дошла, Джам!Липсуваше ни!

 :hug2:Мече чаках те, те тука те, Баш!

Ние сме още в планината, днес се връщаме в Благоевград,
но моето малко момиче май е с варицела, днес ще си покаже!
Червено гърло, температура 39 вчера и едни чудеса започнаха да се появяват...
Сега като стане ще е ясна картинката, тръгваме и направо в кабинета
на леля ни докторката. Винаги съм искала да я изкарат в тази възраст,
но Марко Тотев в мое лице, трябва да си прекъсне курса за да ги сложа под карантина,
а това тук просто няма как да стане!Трябва да си заминем поне за 10 дни за София!
То ако може да е все сложно, най-добре! :?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #36 -: Август 17, 2011, 08:36:03 am »
Ох, мише, съжалявам за Калина. Дано не е шарка все пак!  :? Не помня дали ви казах, но моя син варненските комари го бяха направили на решето и често ме питаха дали не е болен от шарка. Иначе преди година го ваксинираха срещу 6-7 вида шарки.

Целувки на децата!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #37 -: Август 17, 2011, 08:52:23 am »
За зимата каква количка ми трябва?
Кое мляко ползвахте вие след навършване на годинка?
За зимата може да пробваш шейна, когато има сняг или триколка за бутане, когато е сухо.
Мляко ползвах Фризо 3.

Стефи, явно сме се разминали в зоопарка :D

За среща и аз съм на линия :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #38 -: Август 17, 2011, 09:14:23 am »


Трябва да си заминем поне за 10 дни за София!
 :?


Мише, ако се приберете с варицела в София, веднага идваме с Алекс за едно шарка парти на двора. :D Пролетта цялата й детска градина беше с варицела, а Александра мина между капките. Та ми се ще колкото се може по-бързо да отметнем и това.
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #39 -: Август 17, 2011, 09:38:39 am »


Трябва да си заминем поне за 10 дни за София!
 :?


Мише, ако се приберете с варицела в София, веднага идваме с Алекс за едно шарка парти на двора. :D Пролетта цялата й детска градина беше с варицела, а Александра мина между капките. Та ми се ще колкото се може по-бързо да отметнем и това.
Ааа,и аз ще дойда на гости :D