0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Празнична седмица 15-21 август 2011
« -: Август 15, 2011, 10:07:32 am »
Здравейте всички!

Тъй като вече съм мама от цяла година, реших, че е крайно време да пусна една темичка. Виртуална почерпка за отминалия рожден ден на Бобо (и леко фукане, разбира се  :wink:):


Поздрав за именниците с пожелание за здраве и усмивки!

Всички, с оплаквания и болежки - да се лишават от тях незабавно!

Весела седмица!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #1 -: Август 15, 2011, 12:20:51 pm »
Здрава и весела седмица!
Камбозолке,тортата е уникална,а детенце да ти е здраво и послушно!

Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #2 -: Август 15, 2011, 12:59:31 pm »
Честит празник, момичета! Особено на тези, които са и  именници!
Хубава, слънчева, весела и най-вече здрава седмица от нас!
cambozzola, честита ви първа годинка! Да ви е жив и здрав и само радост да ви носи!Тортата е разкошна!Жалко,че още не са измислили как като си я download-неш да се материализира и похапва! :D

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #3 -: Август 15, 2011, 13:09:42 pm »
И бих желала да честитя именния ден на всички с това хубаво име!
Мише,Мини-да сте здрави и щастливи!
Който го пропускам да ме прощава-не е нарочно. :)

*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #4 -: Август 15, 2011, 13:23:47 pm »
Честит празник на Бобо  :hbirth:!

Честит имен ден на всички, които носят името Мария, живи и здрави  :D!






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #5 -: Август 15, 2011, 14:51:44 pm »
cambozzola, жив и здрав да ти е Бобо!!! Зло да ви забрави!

На адашките честит имен ден, а на останалите благодаря  :lol:

Здрави да сме всички!
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #6 -: Август 15, 2011, 15:07:15 pm »
Честит рожден ден на Бобо! Да ви е жив и здрав, много див и щастлив ;)
Честит имен ден и на всички, които  празнуват днес! Нека Богородица ги пази!


Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #7 -: Август 15, 2011, 15:11:57 pm »
Благодаря :)

Да напомня на тези, които още не са забременели, но четат тази тема, да идат днес, да запалят свещичка и да се помолят за сбъдване на желанието им.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #8 -: Август 15, 2011, 16:43:00 pm »
Честит празник на всички именници, да са живи и здрави!
Честит рожден ден на патерички на Бобо, да расте здрав и усмихнат и много да радва мама и татко!

Днес моят съпруг има рожден ден, а зет ми - имен ден, та имам двоен повод да почерпя - да са ми живи и здрави и двамата, само това си пожелавам  :D

Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #9 -: Август 15, 2011, 16:47:55 pm »
ЧРД, Бобо! Да расте здрав и късметлия! :) Къде поръчахте тази идейна торта? :)

Честит празник Мини, Мише, Мимка, Врабчо, Мечката и на всички други именяци!  :D


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #10 -: Август 15, 2011, 17:15:34 pm »
Честит Имен Ден  :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: Марииииий!
Благодаря от  :heartbeat: за пожеланията!
Нека Богородица закриля всички ни,
да дава здраве на децата ни и нас
Нека дари с рожба всички който още се борят!

Камбозола, жив и здрав да е, порасналия  :balk_16:Юнак Бобо!
Да играе на воля, да е умен и палав!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #11 -: Август 15, 2011, 17:27:02 pm »
Камбозола, да ти е жив и здрав малък Бобо :)

Честит имен ден на всички именички днес :)


Аз с едно питане се записвам. За зимата каква количка ми трябва?Моята е доста тежка - 13 кг. е количката, лятната е на Чико, 4-5 кг. но няма сенник и възможност за дъждобран. Та се чудя каква да търся-комбинирана или специално зимна, или мога да изкарам зимата с лятната количка+чувалче и космонавт?

П.С. С още едно питане. Явно вече трябва да сменя млякото, че това, което ползвам, колкото и да е хубаво не му покрива дневните нужди. А от него има само до 12 месеца. Кое мляко ползвахте вие след навършване на годинка?
« Последна редакция: Август 15, 2011, 17:30:41 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #12 -: Август 15, 2011, 18:44:18 pm »
Пак благодаря от името на Бобо.

Раши, аз затова се фукам, защото правих сама тортата и фигурките по нея (това са любимите му играчки).

sixsense, да са ти живи и здрави и двамата, другото да си го купят, както се казва.

И мен ме интересува въпроса на жаси, може би с едно допълнително питане - на тази възраст пиенето на една доза мляко равнява ли се на едно хранене? Един вид от кога чашата мляко става, примерно, допълнение към закуската?
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #13 -: Август 15, 2011, 19:34:11 pm »
Аз съм на аптамил и след годинката има аптамил 3.  Сутрин и вечер е на млечно хранене и 3 твърди хранения има през деня. При Алекс си спомням, че изведнъж отказа  двете млечни, тогава купих няколко млека, да не би да е нещо от млякото, но той просто не искаше мляко, това малко след като направи годинка.
Летните колички не знам колко ще са удачни зимата, особено ако има малко сняг. Те са със малки гуми, а те заорават и в сняг или киша е направо мъка. От друга страна пък лятната е по лека и маневрена, та не знам всеки май да прави както му е най удобно.
Ние днес си имаме още едно зъбче.
Честит празник на всички именици и рожденици. Да са живи и здрави те и семействата им.
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #14 -: Август 15, 2011, 19:44:25 pm »
Леле, Камбозолка, супер си бре! Евала за тази торта :) Приемаш ли поръчки след 2-3 месеца? :) хехе :)

Вени, мисля че не е проблем да вземеш лятна количка с чувал, дъждобран и сенник. Моята е такава и мисля да караме зимата с нея. Чувалът е много дебел обаче и е ватиран отвътре с нещо, което наподобява овча кожа. Много топли! Ела на гости да ти я покажа, ако искаш.  :)

Ох, ние изтеглихме късата сламка с мъжо и сме откачили. Сменихме колата с по-хубава, комби. От 5 дни я имаме и вече два пъти се разваля. На обяд я взехме от ремонт, друго се развали и тези дни пак ще влиза в бокса. Кой знае колко ще струва обаче. ESP-то се отказа :( Ние ли сме големи балъци или просто съдбата има извратено чувство за хумор не знам.


Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #15 -: Август 15, 2011, 20:14:51 pm »
Rashi първо, да ви е честита колата :) Не знам, кога ще смогна да стигна до вас, но ако Иво е първа смяна някой ден, минете към нас. Има много хубави детски площадки с малки пързалки и са нови и чистички. Като се спуснете от Триъгълника, на светофара на ОМВ сте на ляво и паркирате край пазара. От другата страна е едната площадка.

Второ - полейте я тая кола :) Нали знаете, че се черпи за безаварийна :) Ако е френска, мога да ви препоръчам монтьор, близък мой приятел, който няма да ви метне в парите.


Трето - голям смях са тия дребчовци :lol: Сега Ники направи беля, баща му му се скара и му дръпна ръката от печката и нашия изтърча сърдит и ревящ да ми се жалва :lol: :lol: Тича, реве и застанал до крака ми, сгушва се, обяснява се с "уауа, мамам, уууу" и после търка очета и цупи устни. Не го галя, да не подронвам авторитета на баща му, ама ми е много смешно :lol: :lol:
« Последна редакция: Август 15, 2011, 20:20:48 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
*
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #16 -: Август 15, 2011, 20:25:17 pm »
Камбозолка,по въпроса за млякото.На тази възраст давах на Митко супичка със сухарче към 19ч.,а към 21,30 млякото си го чакаше.Така и сутрин преди закуската си пиеше.Не му е повлиявало на апетита.Хуманата я спрях преди 2 месеца,защото лека полека мина на прясно млякои вече от чаша ( чакай и аз да се пофаля) :D.

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #17 -: Август 15, 2011, 23:31:35 pm »
Весела седмица и от нас!

Честито на всички именници и честито пораснало момченце на Камбозола(тортата е страхотна!)!.
 Аз мляко давах до късно - като направи 3г. го спряхме.В Белгия тачат много Нестлето и от болницата ни бяха казали да даваме НАН ,а след годинката бяхме на джуниър 1.
 Жаси ,то може и изобщо да не ти трябва количка.Жоро на година и половина я беше отказал вече и не искаше да седи в нея,изкарахме си зимата пешком тогава.
<br />
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #18 -: Август 15, 2011, 23:35:46 pm »
Абе и моето не стои много в количка, но кухнята си е далече, парка също. Няма как без возило.
[/url][/url]
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Празнична седмица 15-21 август 2011
« Отговор #19 -: Август 16, 2011, 00:29:30 am »
Честит имен ден на именичките тук! Нека Божията майка ги пази и закриля!
А на момичетата, които още не са майки - нека Девата ги води и да сбъдне желанията им!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю