0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Още една "рачешка" седмица :) 11.07. - 17.07.
« Отговор #180 -: Юли 17, 2011, 15:50:37 pm »
Раши, карта не се издава, но май някаква бележка могат да ти издадат (дочух нещо по телевизора, но нали все се движим из къщата напоследък и ми е трудно да чуя новините) - не мисля, че не ти се полага здравеопазване в ЕС. Друг е въпросът, че една застраховка е 5-10 лв., никога не пропускам да застраховам всички, които пътуваме. Карта си вадих само, като бях бременна, защото никоя застраховка не покрива бременност и съответни проблеми.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Още една "рачешка" седмица :) 11.07. - 17.07.
« Отговор #181 -: Юли 17, 2011, 21:47:27 pm »
Албена, развесели ме с твоята история. Германците са народът, който най-много пътува.  :wink:

Джей, и моят син е много крив, ако нещо му се отклоним от мястото, режима, температурата и прочие. Поне горе-долу са добре нещата, когато пътуваме с кола. Цялата лятна отпуска ще я изкараме само двамата без баща му. Да видим как ще му се отрази! За мой късмет майка ми ще помага, а и брат ми, който въпреки че няма никакъв опит с деца, все ще може да го заведе да поиграе на детската площадка.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Още една "рачешка" седмица :) 11.07. - 17.07.
« Отговор #182 -: Юли 17, 2011, 21:55:52 pm »
... а и брат ми, който въпреки че няма никакъв опит с деца, все ще може да го заведе да поиграе на детската площадка.

Сега и подходяща чиста шплощадка ще искаш да ти търся:)))))))))))))))

Много се радвам, че наближава идването ви:) И на 13-ти сте тук:)Уредено:)
*
Re: Още една "рачешка" седмица :) 11.07. - 17.07.
« Отговор #183 -: Юли 17, 2011, 22:07:00 pm »
Блу, може и да разсъждавам неправилно, но все някога трябва да се научи/свикне да му "сменям мястото". Ще опитам плавничко. Първо на къщата на баба му, в края на месеца за 2-3 дни по-далеч и на хотел, след време другаде...
Умишлено не го водих никъде досега, макар и съвсем условно, децата до 6м не са много за разнасяне според мен, ако не е супер належащо. Постепенно ще свикне да го водим насам-натам и ще му хареса, малко да се поочовечи само ;)

Другия месец, ще го оставя майка ми да го гледа 10-ина дни, никога не съм се отделяла от него за повече от няколко часа... Той, че ще се чувства добре - не се и съмнявам, сигурно аз след първите 24 часа ще взема да вися по скайпа и да викам "покажи ми го да го видя". И като се върнем и не ме познава коя съм - ще ми е кривоооо  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!