0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ей,Пумба, ти къде се изгуби? Не ни навестяваш вече. Разкажи какво става с теб.
При мен нищо ново. Пия си лекарствата, нямам никакви симптоми, в събота температурата ми беше 37,4 и освен, че зърната ми са направи лилави - друго няма. Това най - вероятно са ефекти от лекарствата.
*
От клиниката ме изпратиха при този ендокринолог и когато се отнася до ТСХ винаги питат "какво каза д-р Начев"? т.е. съобразяват се с неговото мнение.И аз консолидирам мнението и на двете страни. За момента и двете страни казаха "ще изчакаме"..... :(


*
Изненада, намерих итернет, но е изкл. неудобно за писане ...
Как сте момичета.Бая сте пописали..
Веста миличка,съжалявам за отлагането..много е гадно.Била си с една нагласа,а сега ново двайсет.Не се тормози миличка,бъди спокойна :) и много целувки.
Катрин ,  :bighug: :goodluck: :bfp:  !
Зизка - и ние сме така миличка,неизяснен..мразя е вече тази дума.Много целувки и успех!
Stelxen - успех !Имаш много стиснати палци от мен!
Apr - къде си душичко ?
Аз съм на моренце момичета,само че времето и вчера и днес не става за плаж.Надявам се по-късно следобяд да се пооправи времето и да отида поне за малко.
Щях да ви питам,ако дай Боже съм забременяла,дали има проблем да влизам във водата,защото всички около мен ми надуват главата,че не е хубаво.Аз казах на Док ,че ще ходя и той каза,че няма проблем...та,споделете вашето мнение.
Иначе относно симптомите - нямам никакви,нито гърдите са ми чувствителни,нито ми се гади,нито съм подута - нищо.Свикнах с утрогестана -та,поне не ми става гадно от него.Единственото по-различно усещане е - болки в десния яйчник,чак кръста започва да ме боли,но минава бързо..Та,както гледам,май ще си чакам М.
Много ви целувам ( и се извинявам ако съм изпуснала някой) ,но наистина е много неудобно за писане.
Успех на всички ! :wink:


*
Йоли, радвам се, че си изкарваш добре. Ти си почини и пък за плаж ще има време. За водата - мисля, че не е проблем. То няма какво да се случи. Ако бебчето е станало - прекалено е рано, за да му навредиш с каквото и да е. Така че, прави каквото ти се прави, а то ще си покаже. И недей да чакаш М, напротив - настрой се за положителен тест в края на седмицата и никакви негативни мисли.
Гаденето ще е било от преумора ми се струва, а не от утрогестана. Така че - почивай си, разхождай се, забавлявай се и не го мисли.
Много поздрави на моренцето и от нас, които стоим по офисите :)
Ето ме!
jolie8614 , направи един плаж и заради нас! Успех и на теб!
Аз тая година ще се размина с моренцето по чисто финансова причина! Но целта оправдава средствата, така че не се оплаквам.
Относно ТСХ, моето в момента е 2,79, но аз сама си реших че въпреки всичко ще опитам. Чакам от месеци за тази стимулация, проучих доста неща по въпроса и установих, че не е невъзможно да успея. Както казва koala, то си зависи от вътре как го чувстваш. Стискайте ми много палци момичета!
*
Стел, стиснати палци имаш от всички нас, сигурна съм! Кога започваш? Или вече си в процедура?
Късмет на всички  :) , дано новата темичка да донесе много радост  osi_9 . Надявам се при мен този месец да са наред нещата и да се запиша за август или септември  :cheerleader:
Стел, стиснати палци имаш от всички нас, сигурна съм! Кога започваш? Или вече си в процедура?
Започнах, започнах. Боцкам здраво Меногон  :D. В чевъртък ще се отчета какво съм произвела. ;)
Момичета, успех и на вас!  :bighug: :bighug: :bighug:
Йоли,  osi_6, какъв цикъл ще чакаш? Имаме цел за постигане! Я, горе главата! Ще чакам с нетърпение резултата в края на седмицата.
За плажа - незнам. Каквато е мръсотия, аз бих пропуснала.
Стел, успех! На мен поне Меногона добре ми действа. Ще чакаме инфо за производството.
*
От клиниката ме изпратиха при този ендокринолог и когато се отнася до ТСХ винаги питат "какво каза д-р Начев"? т.е. съобразяват се с неговото мнение.И аз консолидирам мнението и на двете страни. За момента и двете страни казаха "ще изчакаме"..... :(
Този Начев работи и с Малинов и затова се подведох. Все тая. Аз стартирах опитите с по-високо от твоето ТСХ. Така, че не се отказвай...
« Последна редакция: Юли 04, 2011, 15:45:18 pm от Pumba »
*
Pumba, Веста каза, че е в клиника Щерев. Аз също съм пациент на клиника Щерев и честно казано нямам впечатления да се правят уговорки, за да не се правят процедури. Напротив, на мен дори ми предложиха да пробваме с инсе в цикъл, в който правихме проходимост на тръбите и естествено нямаше време за стимулация. Е, аз отказах, но просто тогава не бях готова. Аз от ТСХ не разбирам нищо и да чукна на дърво такъв проблем не съм имала, но може би имат нещо предвид. Друго си мисля, Веста, доц. Щерев дава безплатни консултации. Не съм сигурна в кои дни. Защо не отидеш да поговориш с него? Ей така, просто да си чула и неговото мнение.
*
Ей,Пумба, ти къде се изгуби? Не ни навестяваш вече. Разкажи какво става с теб.
При мен нищо ново. Пия си лекарствата, нямам никакви симптоми, в събота температурата ми беше 37,4 и освен, че зърната ми са направи лилави - друго няма. Това най - вероятно са ефекти от лекарствата.
Привет Катрин! И на Коала привет и браво за бременността! Ами аз какво правя ли? Дебелея си и от следващата седмица чакам вече да ме срита малката мишка... :lol: Сега съм си взела малко отпуск и почивам. Катрин, само искам да ти кажа, 4е и на мен зърната ми бяха потъмнели преди датата за теста и честно казано си мислех, 4е си въобразявам. А най-странното от всичко беше, че нямах абсолютно никакви други симптоми освен зърната. Те идват към края на втория месец. Поне при мен беше така.
Пожелавам ви много, много късмет и следващия път като мина да няма никой в тази тема! :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*
Pumba, Веста каза, че е в клиника Щерев. Аз също съм пациент на клиника Щерев и честно казано нямам впечатления да се правят уговорки, за да не се правят процедури. Напротив, на мен дори ми предложиха да пробваме с инсе в цикъл, в който правихме проходимост на тръбите и естествено нямаше време за стимулация. Е, аз отказах, но просто тогава не бях готова. Аз от ТСХ не разбирам нищо и да чукна на дърво такъв проблем не съм имала, но може би имат нещо предвид. Друго си мисля, Веста, доц. Щерев дава безплатни консултации. Не съм сигурна в кои дни. Защо не отидеш да поговориш с него? Ей така, просто да си чула и неговото мнение.
Да, разбрах, че е в Щерев и затова се очудих. Аз също съм там и мога да кажа само хубави неща за клиниката и екипа. Съветът ми е да говори с лекуващия, а и както ти си я посъветвала с Щерев.
*
Pumba, ти в коя седмица си? Защо нямаш лентичка да знаем какво става :)
*
Pumba, ти в коя седмица си? Защо нямаш лентичка да знаем какво става :)
В 16'та седмица съм. А за лентичката не знам защо не съм сложила. Малко съм суеверна сигурно, а и дооооста рядко влизам вече  :lol:.
*
Нали ви казах,че говорих и с ендокринолога и с лекуващия и двете мнения са еднакви. Аз не искам за момента да оспорвам решението им, просто исках да споделя, че ми е гадно, че пак протакаме във времето.Нямам оплаквания относно клиниката и специалистите там.Аз дори бях започнала стимулация /2 дни /, но я прекратихме.Не смятам, че са имали някаква комерсиална цел- просто така се случи. Така или иначе вече свърши за този цикъл.Живи и здрави за следващия.Толкова смечакали ще почакаме още мъъничко.
 :bighug: ви всички.
 :crossfingers: :crossfingers: на чакащите


*
Веста аз съм с Хашимото и д-р Начев изрично ми е забранил със стойност над 2.5 да стартирам каквото и да е.в момента съм на 1.7 и съм страшно спокойна и доволна, че го докарах най-накрая до тук.и не е вярно, че ТСХ-то не влияе на забременяването, влияе и още как.

*
Веста, важното да си сигурна в това, което правиш и да знаеш кое точно защо правиш. Няма значение кой от нас какви съвети дава тук. Важно е ти да се чувстваш спокойна и нещата ще се получат. Почини си сега, свали го това ТСХ и действай, когато вече си сигурна, че нямаш пречки. От всички нас тук ще имаш стиснати палци.
Маги, а ти ще правиш ли нещо този месец?
*
Ехоо какво правите бе.Никой не се мярка наоколо.Катрин,Йоли как сте,чакаме добри новини. :bighug:


Здравейте, мили момичета! Включвам се и аз в късметлийската темичка след първо неуспешно инсе на 20.06. Чакам  :witch:, за да продължим с втория опит. Много ми беше трудно вчера да понеса отрицателния кръвен тест, но докато четях за успелите момичетата, които пишат тук,  надеждата ми отново се върна. Поели сме по един нелек път, но дано поне е кратък за всички нас  :crossfingers: