0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1240 -: Май 26, 2011, 12:05:13 pm »
Гальонди,много добре ти се покачва ЧХг-то . :)
Не се притеснявай за нищо .И така като гледам наистина ще са двечки  :bori_007: :bori_004: .Кога ще си на преглед ?
Пламко ,изчакай с теста .Щом имаш Прегнил ще те подведе .Направи теста когато док. ти е казал .Знам че нямаш търпение  :hug2: :hug2:
За всички  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1241 -: Май 26, 2011, 12:18:57 pm »
Здравейте, момичета!
Аз не съм писала тези дни защото няма какво, но иначе ви чета редовно. Днес ми е 7-и ден след трансфера, оглеждам се за някакви симптоми, но нищо :(...
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1242 -: Май 26, 2011, 12:34:05 pm »
rum4e трябва да направя теста чак на 03.06., ама мисля да пусна един кръвен на 28 да видим дали ще има малко покачване на този хормон, че как до 03-няма как да издаржа :)
Гери аз сам на 6-ти ден след трансфер и само от време на време ме болят яйчниците.
Стисмам палци на всички, който ще правят скоро тест за положителен резултат.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1243 -: Май 26, 2011, 21:16:32 pm »
Здравейте мацки, толкова съм се подкефила , имам си перфектни резултати и доктора каза да броя до 21 ден и отивам за стимулация и старт! :jump12:
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1244 -: Май 26, 2011, 23:42:41 pm »
Наминавам и аз да кажа добре дошли на всички момичета които са пред старт - успешна процедура ви желая с още по-успешен край!! :D

mira - лек трансфер ти желая!

plamko, Гери, aleks- чакаме новини за  :bfp: :bfp: :bfp:!!


*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1245 -: Май 27, 2011, 12:38:52 pm »
BlackG, днес е петък и те мисля. Какви са новините? Какво казва док?





*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1246 -: Май 27, 2011, 13:05:28 pm »
Благодаря vaci! Той трансфера, който ще бъде утре ще е супер - лекарите нямат грешка! Въпроса е, когато всичко оставят в мои ръце.... :D.
За сега ембриончетата са добре!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1247 -: Май 27, 2011, 14:31:36 pm »
Румчи благодаря че ме мислиш. Те нещата при нас приключиха отдавна. Вчера даже си ми дойде. Следващия път се надявам да е различен резултата. Има някой неща оито искамда променя при следващият опит,но да видим дали док ще се съгласи. В Понеделник съм на преглед и ще ги обсъдим. Ти как си?

ПП Хайде момичета ... Чакам дъжда от положителни тестове тия дни!  :crossfingers:
На стартиралите - качествени яйцеклетки и послушни ембриони!  :crossfingers:
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1248 -: Май 27, 2011, 16:25:51 pm »
Здравейте, сега пък се оказа че всички доктори от клиниката са на конгрес и час мога да запиша чак на следващия цикъл т.е около 1 юли.Май ще участвам по-активно в другата тема.Но си ви следя редовно и съпреживявам заедно с вас радост и тревоги.Успех!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1249 -: Май 27, 2011, 16:36:35 pm »
Днес, на 13 ден - отрицателен пиклив тест. Започна да ми зацапва /бежово/. От Клиниката ми казаха ако не ми е дошло - в понеделник кръвен.
От малък град съм и тук не мога да направя, за съжаление.. Ще си чакам...
А в събота правят ли кръвни  в клиниката?!?

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1250 -: Май 27, 2011, 16:59:50 pm »

А в събота правят ли кръвни  в клиниката?!?
И в събота и в неделя правят.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1251 -: Май 27, 2011, 17:14:03 pm »
Мерси, може и да прескоча утре...

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1252 -: Май 27, 2011, 17:31:08 pm »
manga-zunga, дано е било рано за уринен!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1253 -: Май 27, 2011, 22:05:21 pm »
Мерси, може и да прескоча утре...
Направо тичай! Аз не бих изтърпяла до Понеделник. Ако се налага да се взимат мерки на време.  И не забравяй че трябва да лежиш щом ти зацапва. Дано всичко е наред и да нямаш основания за притеснение!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

ПП Божееееееееее! Така се притесних и развълнувах все едно съм аз!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1254 -: Май 28, 2011, 08:47:11 am »
Днес, на 13 ден - отрицателен пиклив тест. Започна да ми зацапва /бежово/. От Клиниката ми казаха ако не ми е дошло - в понеделник кръвен.
От малък град съм и тук не мога да направя, за съжаление.. Ще си чакам...
А в събота правят ли кръвни  в клиниката?!?

Отивай на кръвен, уринарните тестове не винаги отчитат правилно знам го от личен опит. Успех.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1255 -: Май 29, 2011, 00:19:15 am »
Здравейте момичета,
днес си пуснах кръвен тест на 7 ми ден след трансфер( на 3 ден беше трансфера) и показа 0.3 при граници от 0 до 1. За сега е отрицателен, но според вас какъв е шанса да се покачи и някой правил ли е тест толкова рано?
Благодаря предварително!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1256 -: Май 29, 2011, 00:32:19 am »
aleks според мен е много рано за какъвто и да било тест.Защо дори си го направила да се изнервяш психически.Стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: за положителен тест след още поне 7 дни.Доки кога ти каза да правиш тест.
BlackG много съжалявам мила не намирам думи с който да те утеша знам как се чувстваш.Вярвам,че скоро ще си пак на старта и ти пожелавам следващия ти опит да е последен.Както и на всички нас :bighug: :bighug: :bighug:

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1257 -: Май 29, 2011, 07:42:38 am »
Алекс, толкова ти е рано мила моя, че ти се чудя защо изобщо си създаваш отрицателни емоции.Аз знаеш ли как си мислих да направя тест по рано, но го планувах към 11-12 ден, а не чак толкова като теб.И в крайна сметка си казах щом док ми казва 14 ден значи това е и ето че той дойде и утре съм на тест МОЛЯ стискайте палци :)
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1258 -: Май 29, 2011, 08:04:00 am »
...... и ето че той дойде и утре съм на тест МОЛЯ стискайте палци :)
Пламко, разбира се, че ще стискаме палци за силно положителен резултат  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:

Алекс и аз смятам, че много рано си направила теста. Не си прави изводи, каквото и да си мислиш в момента може да се окаже погрешно. Имай още мъничко търпение.

Манга-зунга, съжелявам за отрицателния тест. И все пак - докато няма  :witch: има надежда. Дано не те споходи, а в понеделник кръвния да е положителен  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:

Момичета, аз всеки ден ви чета и ви следя с голям интерес. Но да си призная, малко взех да се тревожа за Галето защото "изчезна" :? Някой знае ли какво става с нея?

Приятна почивка и слънчева неделя на всички  :sunshine:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1259 -: Май 29, 2011, 09:26:28 am »
Добро утро, момичета!
Алекс, дано след няколко дни тестът ти е положителен!
Пламко, стискам палци за утре!
Галето може би обикаля забележителностите из нашата мила родина със своя съпруг?
Аз пък за разлика от всички останали, които са се разбързали да правят тест изобщо не искам да правя. Така ме е страх! Така поне докато си стоя в неведение мога да се надявам :lol:.