0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1280 -: Май 30, 2011, 11:57:56 am »
Честито на Пламко! Дано ЧХГ се повишава както трябва! Аз искам да попитам тук за Галъонди? Знаете ли, как е? Добре ли е  8O


Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1281 -: Май 30, 2011, 12:07:32 pm »
здравейте на всички .Аз бях прекъснала миналия цикъл не реагира яйчника сега съм в стимулация пети ден имам две фуликулчета само и да се надяваме че точно те ще са.На всички много стиснати палци и само положителни тестове
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1282 -: Май 30, 2011, 12:11:28 pm »
Ани много  :crossfingers:
даже и стиснати лапи  :bighug:
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1283 -: Май 30, 2011, 12:21:35 pm »
След хубавата новина на Пламко, да кажа, че и аз искамммммммм   :bfp1:
Втори ден съм от стимулацията  :needleani: - на къс протокол при д-р Владимиров. За сега съм изпълнена с позитивно мислене и силно вярвам, че ще имаме ревлив резултат. Късмет на всички момичета! Дано Юни месец е донесе много малки слънца  :bori_007: :bori_004:
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1284 -: Май 30, 2011, 12:37:25 pm »
Ani1975, PlamiD, и на двете ви желая успех!  :crossfingers: :crossfingers:





*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1285 -: Май 30, 2011, 13:33:48 pm »
Ani 1975, PlamiD, успешен старт ви пожелавам и още по-успешен финал!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1286 -: Май 30, 2011, 14:50:02 pm »
Здравейте милички,
нямаше ме няколко дена, защото бях изпаднала в ужас и освен да лежа из нас и да се стресирам, друго не правих!!
Какво ми трябваше да си пускам кръвен на не знам си кой ден, след празниците..15ти ден от трансфера мисля.. Резултата беше 1063, което е доста по-ниско от колкото очаквах, защото на 9ти ден резултата беше 205.. тръшнах се в нас и зачаках да се "свършва" общо-взето.. направо бях изпаднала в ужас.  За всеки случай си пуснах и едно (последно) ЧХГ , 48 часа след този резултат .. В събота не посмях дори и да се обадя да питам.. Толкова не ме е било страх никога през живота ми..
Днес накарах майка ми да мине и да вземе резултатите, защото аз не посмях. ЧХГ 2550.. Боже мили, защо така беше спряло да се удвоява това ЧХГ, не знам... Само се моля всичко да е наред, мисля тази седмица да отида и на лекар.. Стискайте палци,момичета!
Пламко, на теб честито, миличка!И аз мисля, че Прегнила се отразява само на уринарните тестове..
Гери, ти кога ще се престрашиш?
Мира, стискам палци за успешен финал :)

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1287 -: Май 30, 2011, 14:55:03 pm »
Здравейте милички,
нямаше ме няколко дена, защото бях изпаднала в ужас и освен да лежа из нас и да се стресирам, друго не правих!!
Какво ми трябваше да си пускам кръвен на не знам си кой ден, след празниците..15ти ден от трансфера мисля.. Резултата беше 1063, което е доста по-ниско от колкото очаквах, защото на 9ти ден резултата беше 205.. тръшнах се в нас и зачаках да се "свършва" общо-взето.. направо бях изпаднала в ужас.  За всеки случай си пуснах и едно (последно) ЧХГ , 48 часа след този резултат .. В събота не посмях дори и да се обадя да питам.. Толкова не ме е било страх никога през живота ми..
Днес накарах майка ми да мине и да вземе резултатите, защото аз не посмях. ЧХГ 2550.. Боже мили, защо така беше спряло да се удвоява това ЧХГ, не знам... Само се моля всичко да е наред, мисля тази седмица да отида и на лекар.. Стискайте палци,момичета!
Пламко, на теб честито, миличка!И аз мисля, че Прегнила се отразява само на уринарните тестове..
Гери, ти кога ще се престрашиш?
Мира, стискам палци за успешен финал :)

Достатъчно проверки на ЧХГ-то си направила да се измъчваш е безсмислено, отивай на преглед.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1288 -: Май 30, 2011, 15:03:29 pm »
Гале, ЧХГ-то е важно да се удвоява в началото, след това не е задължително. По-добре се консултирай с лекар, както съветва и КЪДИ, за да ти разчете резултатите и те прегледа.

Ani1975, PlamiD - лека стимулация и хубав финал ви желая!

Plamko - честито! Лека бременност ти желая!

Мира, Гери - стискам палци за  :bfp:


*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1289 -: Май 30, 2011, 16:41:46 pm »
Гальонди, недей така да си създаваш излишно напрежение, добре са си нещата, важното е че нараства! На гинеколог в Монтана ли ще отидеш или в София? Ще чакам да чуя как е минал прегледа и колко сакчета сте видели! Много, много късмет и  :crossfingers: да се успокоиш вече  :)





*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1290 -: Май 30, 2011, 16:59:14 pm »
Галка стискам палчетата, не съм ги пускала да знаеш  :bighug:! Само спокойствие от теб и те чакаме пак с новинките ;) :crossfingers:


*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1291 -: Май 30, 2011, 17:10:09 pm »
Ах Гальонди - калпазанка такава - хубаво си се самонаказала. Отивай на чичко доктор - време е да се запознаеш с твоите слънчица - на мен направо на две си ми мирише отдавна.
Благодаря момичета - дано да стане този път, че ......... За замразяване за жалост нищо не остана.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1292 -: Май 30, 2011, 17:20:27 pm »
Момичета да се запиша и аз. Не пиша,но непрекъснато следя темата. При Владимиров съм по къс протокол и утре ми е пункцията. Имаме си около 10 фоликула. И макар, че ми е втори опит отново ме хвана шубето за утрешния ден. Честито на всички с положителни тестове и успех на тези, които са в очакване и в стимулация.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1293 -: Май 30, 2011, 17:25:32 pm »
Гале, какви са тези приказки "чакала да свърши"  osi_6? Има да си чакаш...още 8 месеца и ще свърши :wink:. А иначе то е ясно, че са двечки :D.
vatanasova, успех утре!
Аз след дълъг размисъл май ще се престраша на 1.06 с теста, че нали е празник може да ми донесе късмет.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1294 -: Май 30, 2011, 18:00:11 pm »
Vatanasova, добре дошла при нас! Стискам палци да мине леко, да има много яйцеклетки и да се оплодят  osi_9
Ще чакаме да докладваш  :)





Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1295 -: Май 30, 2011, 18:21:05 pm »
Гери, чакаме и твоите хубави новини  :crossfingers:
Гале, по бременна от това не можеш да бъдеш и според мен са двечки.
На всички в процедура успех, стискам палци за много и хубави ембриончета.
На мен ми е свито сърцето но се надявам, че всичко ще бъде наред.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1296 -: Май 30, 2011, 19:59:13 pm »
Гальонди, аз да попитам: в една и съща лаборатория ли ги пуска тестовете?
Чакам да се похвалиш след прегледа.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1297 -: Май 30, 2011, 20:55:32 pm »
Ей какви новини съм изтървала,ПЛАМКОООООО ЧЕСТИТО МИЛИЧКААААА!!!!!!ГАЛЕ не си вкарвай филми всичко ще е наред този път,ще има шамари!!!!На всички стартирали успех,на всички нови добре дошли и по скоро да ви няма хихихи!!!!!На всички в очакване да има само положителни тестовеее!!!!стискам палци за всички!!!!Аз днес бях при доки,скоро съм пак на старта.ще правим този път,ко-колтивиране,вика ме на 10-13 ден от цикъла,и биопсиййка,иначе си взех имунологията на матката,НК-клетки и другите всичко ми е в норма.Някой правил ли с ко-колтивиране-биопсия??да сподели
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1298 -: Май 30, 2011, 21:28:23 pm »
Уф, олекна ми! Гале, ако знаеш как се бях притеснила за теб, все ми беше в мислите. Като се покри в тия дни, какво ли не си помислих. А то - чудесна новина! Браво, чудесен резултат, от това по-добре - здраве му кажи  :D Хайде, успокой се, гали си коремчето и скоро ти пожелавам да чуеш сърчицата  :heartbeat: :heartbeat: :sbabygirl: :babyboy: на малките шушулки, та да мирясаш  :D

Пламко, честито! Лека бременност ти желая с един прекрасен реващ финал!

Гери, душичка, разбирам, че те е страх да направиш теста, но да ти призная аз се вълнувам повече и от теб  :balk_103:. Вярвам, че ще ни зарадваш! Успех на теста мила, надявам се да е  :bfp1:

На всички в процедура желая щастие и късмет! Леки процедури момичета! Много ми е приятно да влизам в тази тема и да чета все хубави новини.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1299 -: Май 30, 2011, 23:58:09 pm »
Ох милите ми приятелки, благодаря ви от сърце!!
Забравила съм в поста си горе да напиша, че най-много се бях притеснила от факта, че  за 2 дена ми беше изчезнала чувствителността на гърдите и от това съвсем бях изперкала.. За бой съм си, признавам! Утре отивам на лекар най-накрая, въпреки, че ми се искаше да изчакам още няколко дена..Много се измъчих, викам си поне да видим вижда ли се нещо..   :oops: