0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1200 -: Май 23, 2011, 16:15:31 pm »
Гальонди, честито!  :D Много се радвам, желая ти щастлива и спокойна бременност!

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1201 -: Май 23, 2011, 16:49:49 pm »
Блек,не бих искала да отнемам надеждата ти, но аз при 2.38 спрях лекарствата по лекарска преценка. Доста неприятно е това до последно да очакваш присъдата, но референтните стойности до 5 са за небременни.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1202 -: Май 23, 2011, 17:06:52 pm »
И аз исках да ги спирам,но док каза "НЕ"
Ще ги пия още известно време пък каквото сабя покаже. Няма да ми навредят тъй или иначе.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1203 -: Май 23, 2011, 17:52:09 pm »
Радосттинка, как така всичките празни тези фоликули?? Ох, не знам какво да кажа просто..  :hug2:
Black G, съжалявам, миличка.. Много тъжни новини тук днес  :(

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1204 -: Май 23, 2011, 18:08:20 pm »
BlackG, много съжалявам :(.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1205 -: Май 23, 2011, 19:20:43 pm »
Благодаря ви за подкрепата момичета! Нямаме време обаче дори да съжаляваме. Трябва да вървим към заветната цел. Ако зависеше от мен щях да почна още утре отново!
Но първо ще трябва да почакам до Петък -нов кръвен.
Охххх само се измъчвам ама като е казал Док какво да се прави! Той е шефа!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1206 -: Май 23, 2011, 20:09:31 pm »
Radosttinka - съжалявам за новините... Стискам ти много силно палци и ти желая следващият ти опит да е успешен!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

BlackG - дано има още надежда!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Май 23, 2011, 20:11:20 pm от vaci »


*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1207 -: Май 23, 2011, 21:32:19 pm »
Момичета наминавам да ви чета аз не съм ви забравил,а и няма как...да стане това!!!За успелите едно голямо ЧЕСТИТО!!!За неуспелите какво да кажа и аз минах по този път не един път,смело напред и борба докрай!!!Не е важно колко пъти ще паднем,а смело да се изправим,и нашия ден ще дойде сигурна съм в успеха,просто малко търпение се иска!!!BlackG щом доки е казал не спирай лекарствата,питала си дали като пиеш утрогестана може да ти дойде, да може!Radosttinka,съжалявам мила ,но защо ли така се е получи да не би нещо от самата стимулация?rum4e,и мен ми стана интересен твоят въпрос как докито е разбрала че е имало имплантация? plamko ,гери,даниелска,стискам ви палци момичета.успех на всички!!!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1208 -: Май 23, 2011, 22:14:06 pm »
Момичета и аз да се отчета от днешния преглед,вече си имаме снимчица на едно бебче,но все още не се чува сърчице.Докторката каза,че е рано,по мои изчисления вчера влязох в 6 седмица.На 08,06 пак съм на преглед,ама сигурно преди това ще отида да се запиша на ЖК и да видим по скоро :heartbeat:Малко се притесних и се върнах пак да попитам да не би да има нещо,каза ми че при всеки индивидуално и ще се чуе другия път.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1209 -: Май 24, 2011, 08:23:54 am »
Как сте днес бъдещи и настоящи мамчета? Аз се приготвям за празник днес - брат ми е абитуриент,а на 26-ти е сестра ми. Голям купон ще падне!

Еми честито ви сакче мила! Чакам да се похвалиш скоро и със сърчицето!  :crossfingers:
Радостинка мила!   osi_12  Добре ли си? Това което ти се е случило е по-гадно даже и от отрицателният тест. Много съжалявам! Дано се съвземеш бързо.   :bighug:
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1210 -: Май 24, 2011, 13:57:10 pm »
Привет милички,
ама много пусто днес тук.. сигурно всички сте по сенките навън :)
И аз имам абитурентка днес, най-малката ми сестра, на кака малката мишка завършва:) В нас лудница от роднини, не мога да се доредя до компютара..
Еми, честито сакче миличка :) Ще чуете и сърчицето скоро, не се притеснявай :)
Блак Джи, Пламко, как сте момичета?

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1211 -: Май 24, 2011, 20:16:59 pm »
BlackG - съжалявам за този резултат. Щом док смята, че има надежда - сигурно е така - той знае най-добре. Но ако опита не е успешен - трябва да оправите хидросалпингса - според мен това си е сериозна пречка. Ще се намери начин да се оправи.
Много ми е гадно за Радостинка - трябва да си има някакво обяснение това нещо.
И аз бях стимулирана с Пурегон. От 17 фоликула изкараха 16 яйцеклетки и днес се обадиха, че 12 са оплодени.
Как така нула. Просто нямам думи. Радост - трябва да потърсиш обяснение за това. Знам, че ти е много гадно.
Еми - не се притеснявай - съвсем скоро ще чуете и пулса!!!
На купонджиите - много приятни емоции. И внимавайте с алкохола и цигарките!! После ще ви отмъщават бебоците!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1212 -: Май 24, 2011, 20:21:34 pm »
mira_m66, 12 ембриона в развитие е отличен резултат!
Пожелавам ти скорошна селекция и успешен трансфер. Много силно се надявам да празнуваш след около две седмици. :D
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1213 -: Май 24, 2011, 20:27:29 pm »
Благодаря! Добър е резултата - дано продължат да се развиват. Иначе за успешна процедура леко са ми попарени надеждите - миомата ми е пораснала и лекарите ми заговориха за хистероскопия. Ще направят сега трансфер, но не знам до колко са намалени шансовете. Малко ми е тъжно.  Ще се утешавам със замразените - дано са повече.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1214 -: Май 24, 2011, 20:44:25 pm »
Мира, 12 ембриончета си е перфектен резултат, а относно миомата много е важно къде се намира тя, според мен докторите преценяват най-добре и едва ли биха ти направили трансфер ако го смятат за обречен, моля те не отписвай нещата преди да са започнали.
Блек, подкрпям Мира за хидросалпингса, задължително се отърви от него.
Раодстинка, това което ти се е случило е наистина много гадно и необяснимо за мен, знам ,че в момента ти е много тежко, но получи ли някакво обяснение от док за това
Гале, кога чакаме твоето ЧХГ и кога е първия преглед?
Еми, на следващия преглед ще чуете прекрасния звук, сигурна съм.
Ние вчера имахме невероятното удоволствие да чуем сърчицето на бебока, обаче имам контракции някакви и сега си лежим и се пазим.
« Последна редакция: Май 24, 2011, 20:51:32 pm от krisi1812 »
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1215 -: Май 24, 2011, 21:49:04 pm »
krisi1812 - не го отписвам опита - много се надявам даже. Сигурна съм, че ако нямаше никакъв шанс моите лекари нямаше да направя трансфер. До сега все са ми казвали да не я мисля тази миома. Не че се получи - притеснявала съм се и сега съм доста притеснена. Но то все има за какво човек да се терзае покрай тези процедури. Благодаря за успокоението! Друго си е някой да ти даде кураж.
Ти се пази - вземай нещо за контракциите. Лежи си. Важно е в началото всичко да е спокойно - за да се закрепи хубаво бебо. Много се радвам, че сте чули сърчицето. Дано и на мен се случи това щастие!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1216 -: Май 24, 2011, 22:05:57 pm »
Здравейте на всички, да попитам нещо!Днес в 14.30ч. ми сложиха лепило, а никой не ми се обажда за трансфер утре :(.Нормално ли е това?
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1217 -: Май 24, 2011, 22:19:36 pm »
Утре ще се обадят, нормално е.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1218 -: Май 24, 2011, 22:24:07 pm »
Благодаря ти рop4o,малко ми олекна.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1219 -: Май 24, 2011, 22:44:31 pm »
Мира, еее рекордьор излезе, стискам палци за успешен финал.