0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1220 -: Май 25, 2011, 08:15:51 am »
Добро утро сладурки! Как сте днес? Грижите ли се добре за яйчицата и бебчетата си?
Хридросалпингса ли? Знам,че трябва да се отстрани,но при мен прилагането на пълна упойка с интубация е практически забранено. За целта трябва да се събира отделен белодробен екип. Но ще трябва да се справя и с този проблем - няма как. В Понеделник отивам да си подам документите за втори опит.
Но първо ще трябва да се справя с близките си и с тяхната безпочвена вяра в чудеса.
Като са ме натиснали на това легло и през 5 мин. ме питат как съм. Ужас! Само се навиват. Обяснявам аз че всичко приключи - те "НЕ" От къде съм била знаела? Вие как се справяте с вашите хора?
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1221 -: Май 25, 2011, 08:28:31 am »
Блек, напълно те разбирам какво имаш предвид. Винаги се опитвам да бъда по търпелива, но в един момент ти писва и повишаваш тон. Но и те се притесняват горкичките. Няма в какво да ги убеждаваш карай си както си знаеш и те ще се съгласят. :bighug:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1222 -: Май 25, 2011, 13:29:08 pm »
BlackG, много е трудно да се оправиш с роднините. И аз така, колкото и да ги обичам и да знам, че е и те се вълнуват с мен, понякога много им се дразня. С отрицателните резултати винаги ми се казва, ама изчакай, може да е рано. И аз като теб, казвам им "Не е рано", те си викат чакай. И като им отговоря с по-остър тон млъкват и се съгласяват :) 
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1223 -: Май 25, 2011, 15:41:10 pm »
Привет милички,
аз минавам да се отчета, че от ЧХГ теста на 9ти ден след трансфера, дето го чаках цяла седмица, най-после му излезе резултата  :cheerleader: Първия тест беше на 7ми ден след трансфера ( ЧХГ 65.7) , втория (50тина часа по-лъсно) ЧХГ 205.6.. Ох, днес пуснах още един, да видим как се развиват нещата, че все се притеснявам... В Петък ще разберем.. стискайте палци

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1224 -: Май 25, 2011, 15:43:46 pm »
Ето Гальонди, че всичко е както трябва! Карай я сега спокойно, няма как да не нараства ЧХГ-то! Радваш ме много  :D





Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1225 -: Май 25, 2011, 15:46:23 pm »
Привет милички,
аз минавам да се отчета, че от ЧХГ теста на 9ти ден след трансфера, дето го чаках цяла седмица, най-после му излезе резултата  :cheerleader: Първия тест беше на 7ми ден след трансфера ( ЧХГ 65.7) , втория (50тина часа по-лъсно) ЧХГ 205.6.. Ох, днес пуснах още един, да видим как се развиват нещата, че все се притеснявам... В Петък ще разберем.. стискайте палци

Лелее, много тестове! Резултатът е ясен Гале, честито.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1226 -: Май 25, 2011, 15:58:28 pm »
Лелее, много тестове! Резултатът е ясен Гале, честито.
Къди, моето е луда работа, толкова тестове не бях правила през живота си! Умирам си от страх заради предишни неуспехи..
Сега да излезе и резултата от днес и ще си седна на д-то, защото иначе само глупости в главата ми.. Моля се всичко да е наред!!

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1227 -: Май 25, 2011, 17:09:56 pm »
Гале, честито! Много се радвам за теб. Сигурно са  :bori_007: :bori_004:
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1228 -: Май 25, 2011, 17:38:32 pm »
BlackG - съжалявам за резултата, но не губи надежда и кураж :bighug:
Гальонди -  osi_9

днес - бях на преглед, продължавам да си пия дуфастона и да чакам
следващия цикъл.
Ако всичко е чисто и са се разкарали не пукнатите фуликули
ще започнем стимулация.
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1229 -: Май 25, 2011, 19:29:07 pm »
Ей муцунки минавам да ви нагледам как сте?ГАЛЕ стига се притеснява всичко ще е наред,май ще са двенки хихихи супер!!!BlackG ние с тебе мила продължаваме битката скоро ще е да знаеш,предчуствам спечелването на борбата!!!ПЛАМКО каде е кога беше нейният тест къде се е скрила хихихи!!!УСПЕХ МОМИЧЕТА!!!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1230 -: Май 25, 2011, 20:07:07 pm »
Ехоо, тук съм:) Теста ми е за 30.05, обаче аз се чудя дали да не го направя по рано. Какво ще кажете?
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1231 -: Май 25, 2011, 20:08:33 pm »
Гале - всичко е ясно - успокой топката и душата. Всичко е наред - качва се много добре ЧХГ-то.
Къди - то ще съм рекордьорка с тези дози. Аз си знаех, че ще ми дойдат множко, ама.... Приличам на слон - корема ми е огромен. И миомата и тя дръпнала....
BlackG  - ще трябва да се справиш с проблема. Наистина няма нужда да те тъпчат с хормони, когато е почти сигурно, че нищо няма да стане с хидросалпингса!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1232 -: Май 25, 2011, 21:07:58 pm »
Здравейте на всички,
ще приемете ли още една девойка във вашата компания? Аз този месец правих ин-витро на естествен цикъл, извадиха една яйцеклетка, оплодиха я и ми я върнаха, а сега си чакам датата на тест-а.
Стискам палци на всички и пожелавам скоро да завалят само положителни тестчета :)
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1233 -: Май 25, 2011, 22:27:41 pm »
Алекс, добра дошла и стискам палци за + тест :)
Гале, всичко ще е наред, резултата ти е супер :) Поздрави на Монтана и любимата гимназия ;)
« Последна редакция: Май 25, 2011, 22:29:55 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1234 -: Май 26, 2011, 07:40:44 am »
Plamko, кога по-рано мислиш да го направиш и какъв?!? Кръвен или уринарен!?
И аз се чудя. Моята дата за теста е 31.05 и за съжаление няма къде да направя кръвен. Май е рано за уринарен...
Две нощи вече сънувам, че съм бременна. Онзи ден правих на сън уринарен, а тази вечер кръвен. И бях толкова щастлива... Дано след някой ден наистина да съм.
Успех и на теб и на всички чакащи момичета.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1235 -: Май 26, 2011, 08:19:23 am »
В интерес на истината смятах да направя кръвен днес или утре. Някой може ли да ми каже дали ще повлияе Прегнил 5000 който ми се поставя през 4-ри дни( извинявам се, че се повтарям)на кръвния тест, защото доста неща прочетох и вече съм тотално объркана. Последния Прегнил ми сложиха на 24.05
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1236 -: Май 26, 2011, 08:32:43 am »
Пламко, със сигурност инжекцията от преди 2 дни ще даде отражение на теста, изчакай малко, какво те е посъветвал док?
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1237 -: Май 26, 2011, 10:38:35 am »
Plamko и аз съм чела, че Прегнил ще даде отражение на тест-а, но не съм сигурна дали само на уриния или и на кръвният тест.Мисля, че кръвен можеше да се прави, но не съм сигурна, може и да бъркам.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1238 -: Май 26, 2011, 10:49:27 am »
В интерес на истината смятах да направя кръвен днес или утре. Някой може ли да ми каже дали ще повлияе Прегнил 5000 който ми се поставя през 4-ри дни( извинявам се, че се повтарям)на кръвния тест, защото доста неща прочетох и вече съм тотално объркана. Последния Прегнил ми сложиха на 24.05

ще даде отражение! Изчиства се от организма след 7-10 дена!

Гальонди с такъв резултат (какъвто имах и аз ;) ) предполагам са двечки човеченца :)
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1239 -: Май 26, 2011, 11:39:12 am »
Aleks, добре си дошла при нас, ще ти стискам палци до теста, а кога е той?
Anuk_Anuk, и на мен ми предстои скоро да започна (дано!), желая ти късмет!
Plamko, Manga_zunga, направете си кръвния тест когато ви е казал док, не бързайте. Тогава ще е реален.
Mira_m66, кога ти беше трансфера, мина ли да стискам вече палци?
Гери, къде се изгуби, как си днес?