0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1160 -: Май 21, 2011, 14:06:59 pm »
Гале тихичко честито мила :bighug: :bighug: :bighug:Браво след мъките който си преживяла.Четох ти дневничето.Пожелавам ти от сърце всичко да е наред и след  :cloud9:месеца едно или две ревливи :babyflips: :babyflips: :babyflips:

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1161 -: Май 21, 2011, 14:11:14 pm »
Цецинка, благодаря и на теб, че сподели. Ще се опитам да съм по-спокойна, но нещо никак, ама никак не ми се отдава :oops:.
Галеее, толкова се радвам!!! И как само ни държиш в неведение osi_6. Ехх, че хубаво! Всичко ще бъде наред този път, ще видиш. Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам :bighug: :bighug: :bighug:!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1162 -: Май 21, 2011, 15:02:43 pm »
Браво Гале,мноооооооого се радвам.Честито,пожелавам ти да са :bori_007: :bori_004:.Силно те прегръщам и ти пожелавам лека и безпроблемна бременност.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1163 -: Май 21, 2011, 15:30:04 pm »
Гале, супер новина много се радвам! :bighug:
Блек, док каза да бия Прегнил през 4-ри дни за да подържаме лутеалната фаза.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1164 -: Май 21, 2011, 15:39:18 pm »
Гале, пожелавам ти само хубави дни за напред и да изкараш леко следващите 9 месеца.

[/url]
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1165 -: Май 21, 2011, 15:41:17 pm »
Здравейте искам и аз да се включа,от 4.06 започвам стимулация с 450Е меногон и от 6 ден включваме и цитротайт-0,25.Аз съм с един неуспешен опит,който приключи на 6.12(трансфер)
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1166 -: Май 21, 2011, 15:51:08 pm »
Благодаря ви момичета, на всички да ви се връща :)
Сестрата от клиниката ми в Денвър ми е писала.. Казва, че 7ми ден от трансфер е много рано за кръвен, а с моя резултат се чудела дали не са 2....ааааааах, дано, Боже!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1167 -: Май 21, 2011, 16:15:16 pm »
Гальонди, дано резултата от ЧХГ-то продължава да расте, пожелавам ти от сърце този път да всичко да е наред и да изкараш една лека и прекрасна бременност.

Аз довечера слагам Прегнил и в понеделник съм на пункция.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1168 -: Май 21, 2011, 16:39:47 pm »
Здравейте момичета,записвам се и аз за да споделя опита от първото си ин витро.Запчнах стимулацията в началото на април без да напрвавя лапароскопията,която докторът ми препоръча.Исках да опитам без операция и бях абсолютно сигурна,че ще имам успешна процедура и бременност.Всичко мина много добре,тестът ми беше положителен,но в края на петата седмица прокървих и направих спонтанен аборт и в момента съм в ужасно психическо състояние.Според доктора има голяма вероятност запушената ми тръба да е отделила течност,която да е увредила ембриона ми.Мисълта да си прекъсна тръбата ме кара да се чувствам ужасно ,след две седмици ще се съветвам с още един специалист и след това ще реша дали да направя лапароскопия.Ще се радвам да чуя различни мнения и съвети от момичетата тук.Успех на всички,които сега заапочват процедури!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1169 -: Май 21, 2011, 17:13:09 pm »
Гале, дано, дано! От все сърце ти пожелавам да са двечки :D!!!
geri03_73 , успешен старт!
Радосттинче, и ти напредваш :wink:. Успех на пункцията в понеделник!
Simona17, послушай своя лекар за да не се налага да преминеш през това отново. Какво значение има дали ще ти е прекъсната запушената тръба или не като така или иначе тя за нищо не служи? Аз месеца преди нашия опит направих лапароскопия и беше прекъсната едната ми тръба - чувствам се много добре, защото знам, че направих това, което зависеше от мен.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1170 -: Май 21, 2011, 22:13:14 pm »
Здравейте на всички!
Ние преди малко се прибрахме .Вливания на Имуновенин така и не правих,оставихме ги за края на месеца.Днес пуснах и кръвен тест в клиниката .
Желанието ми беше днес да мина и на преглед ,но док. като разбра че днес ми е 16 ден от трансфера и ми каза че нищо няма да видим,само удебелена лигавица .Но аз настоях ,все пак бяхме минали 400 км.,а и нямаше много момичета за преглед и ме прегледа почти  веднага.Док.не очакваше нищо да види но изненадаааааа  2 плодни сакчета в матката. :balk_46: :balk_46: :balk_46: :balk_46:
Имаме си вече и първата снимка  :balk_124: :balk_124:
Резултата от ЧХГ-то на 16 ден от ЕТ - 4436  8O
Гале,честито ,мила.Двечки ще бъдат ще видиш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: бързо да мине времето до прегледа.
Гери ,почивай си поне първите дни  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
На всички нови момичета в процедура - успех  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1171 -: Май 21, 2011, 22:27:31 pm »
ГАЛЕ, мила четох ти дневника,видях какво си преживяла,ти сазлужаваш една безпроблемнна бременност и едно здраво бебе на финала пожелавам ти го от цялото си сърце,миличка ти си герой,прегращам те!!!На всички видели две чертички ЧЕСТИТО!!!на всички чакащи късмет и успех,на всички в процедури много спокойствие и вяра!ДАНО СКОРО ВСИЧКИ СБЪДНЕМ МЕЧТАТА СИ,аз след няколко излседвания след месец два пак съм на старта!!!УСПЕХ!!!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1172 -: Май 21, 2011, 22:53:55 pm »
malkave6tiza, честити ти 2 плодни сакчета :) Всичко да е наред и скоро да видите и  :heartbeat: :heartbeat:
Лили, благодаря ти миличка. Успех на новия старт, и да ни държиш в течение. Трябва да е успешен следващия път!!! Дано!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1173 -: Май 22, 2011, 09:05:14 am »
Eeeeeeeeeee Галенцееееее ама така да се радвам за тебе миличка ,бравооо честито ти + чееееее,пу пу пу хайде сега да видите толкова бебета колкото ти желаеш, да имаш една лека ,приятна и красива бременност завършваща около термин с здраво/ви бебче/та :))))).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1174 -: Май 22, 2011, 09:13:44 am »
Гале - честито и от мен!! Много се радвам за положителния резултат! И ти пожелавам леки 9 месеца!!!!

Malkave6tiza - честити сакчета :)

BlackG, plamko - чакаме новини от вас!!

Radosttinka - стискам силно палци за хубави яйцеклетки утре на пункцията!!


*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1175 -: Май 22, 2011, 10:05:21 am »
Господииииииииии колкото повече наближава датата толкова повече ме обзема паника!
Вчера така се наревах - ама за какво и аз не знам.
Днес гърдите ми спаднаха - дано това не е знак за  :witch:,че ще умра!
Може ли да си ми дойде въпреки,че си пия хапченцата (Утрогестан)?
Страх ме е момичета!

Пламко ти как си?
Малка вещица честити ви сакчета! Чакаме да се похвалиш и с две силно тупкащи сърца!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1176 -: Май 22, 2011, 10:09:53 am »
Ах, ах, аххх, тук е много хубаво пак! Аз си ви наглеждам и се радвам! Честито, Гале! Хайде, дано да са двечки :)
 :bighug: :bighug:

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1177 -: Май 22, 2011, 10:12:20 am »
Охх..., Блек направо съм на ръба. Непрекъснато се пипам дали ме болят гърдите или пък дали усещам нещо друго. И да си призная попушвам си по няколко цигарки на ден защото иначе ще се взривя.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1178 -: Май 22, 2011, 10:22:33 am »
Аз си попушвам и по повече ама май сме за  osi_6 и двете Пламко!
А за ръба - това е меко казано! Пък за мачкането да не говорим - той мъжа ми не ги е мачкал толкова за 10 години,колкото аз през тия 10-11 дни.  :D  Шантава работа!
Ти кога ще правиш теста?
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1179 -: Май 22, 2011, 10:28:43 am »
Много ме развесели  :D
Датата на теста е 30.05, ама незнам дали няма да се пробвам още към 26.05.