0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1300 -: Май 31, 2011, 01:23:23 am »
Гале,ще се види и още как :P Ох,хайде че и ние да се успокойм -не само ти си изтръпнала :lol: :lol:Целувки!
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1301 -: Май 31, 2011, 06:44:32 am »
Започват и моите вълнения момичета!

Дано да успеем с Божията помощ и със положителните мисли на всички чакащи, надяващи се момичета.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1302 -: Май 31, 2011, 08:36:38 am »
Стоя и си разсъждавам утре ли да направя тест или в четвъртък :ask:Вие какво ще кажете?
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1303 -: Май 31, 2011, 08:42:56 am »
Пламко,направи го ако можеш през 48 часа osi_17.Стискам палци за удвоен резултат.
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1304 -: Май 31, 2011, 08:50:16 am »
Пламко, само ти стискам палци, когато и да го направиш да е положителен!!!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1305 -: Май 31, 2011, 09:29:49 am »
Добро утро на всички!
Отдавна не съм писала, но не спирам да Ви чета и да се вълнувам заедно с всяка една от Вас! :)
Гальонди - радвам се, че всичко  е наред при теб. Мисля си, че  е крайно време да се успокоиш, и най-накрая да повярваш, че мечтата ти се сбъдва! :)))

За мен - след стимулация по къс протокол при Владимиров с много ниски дози Гонал и Цитротайд, тръгнах с по 15 фоликула в двата яйчника, или общо - около 30. За съжаление, въпреки ниските дози, се появи сериозна предпоставка за хиперстимулация, и доктора прецени, че не иска да рискуваме. На 11 май прекратихме стимулациите. Само 6 дни след това ми дойде, бях се изчистила от почти от всичките фоликули  и докторът предложи да стартираме отново,  но аз прецених, че искам да изчакаме един цикъл. Някак не се чувствах готова. Сега пие противозачатъчни Марвелон, и в следващия понеделник, когато ми е 22 ден от МЦ съм на преглед, за да започнем отново.

Пламко- чакаме резултат!  

Стискам палци на всички! Хубав и успешен ден!

 
« Последна редакция: Май 31, 2011, 09:41:09 am от istinska »
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1306 -: Май 31, 2011, 09:58:07 am »
plamko - и според мен е по-добре утре да го пуснеш. Стискам палци да се е удвоил!!!
manga-zunga - как си? Направи ли кръвен? Чу ли се отново с док? Мислила съм те?
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1307 -: Май 31, 2011, 10:20:57 am »
plamko -  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
до утре :)

istinska, @Viki@ - пожелавам ви успех и само положителни мисли :)
Гальонди - нямам търпение да се върнеш от док. и да кажеш какво става

аз приключих с дуфастона и сега чакам гостенката,
но от вчера съм с настинка :(
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1308 -: Май 31, 2011, 10:49:24 am »

За мен - след стимулация по къс протокол при Владимиров с много ниски дози Гонал и Цитротайд, тръгнах с по 15 фоликула в двата яйчника, или общо - около 30. За съжаление, въпреки ниските дози, се появи сериозна предпоставка за хиперстимулация, и доктора прецени, че не иска да рискуваме. На 11 май прекратихме стимулациите. Само 6 дни след това ми дойде, бях се изчистила от почти от всичките фоликули  и докторът предложи да стартираме отново,  но аз прецених, че искам да изчакаме един цикъл. Някак не се чувствах готова. Сега пие противозачатъчни Марвелон, и в следващия понеделник, когато ми е 22 ден от МЦ съм на преглед, за да започнем отново.
 



Здравейте момичета, и аз от няколко месеца чета всеки ден какво се случва с вас. На всички пожелавам здраве, сили, търпение и най-вече прекрасни бебчета.

Аз трябваше да почна стимулация този месец, но имаше задържан фоликул и д-р Владимиров ми изписа Марвелон 2х1 и съм на преглед на 20-22 ден от МЦ. Исках да попитам, ако на този ден всичко е ОК ще започне ли стимулация или ще изчакаме 2-ри ден от МЦ както беше миналия път? Тогава каза, че ще съм по къс протокол.

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1309 -: Май 31, 2011, 10:53:19 am »
Щом ще си по къс протокол ще започнеш от 2-и ден на МЦ. Успех!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1310 -: Май 31, 2011, 11:04:02 am »
Здравейте,
аз май няма да стигна до тест този път.Тази нощ така ме боля корем, че ставах да видя дали е дошла лелката, но нямаше нищо.Имам чувството че в момента в които спра лекарствата, ще ме навести.
Ако до утре не е дошла, мисля да пусна един кръвен.Ще бъде 11 ден след трансфера и би трябвало да покаже.Какво мислите вие?
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1311 -: Май 31, 2011, 11:10:31 am »
Според мен ако има нещо - ще покаже! Само не се връзвай с уринарни тестове - че ще се ошашкаш още повече!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1312 -: Май 31, 2011, 11:24:53 am »
Щом ще си по къс протокол ще започнеш от 2-и ден на МЦ. Успех!

Благодаря за отговора!

Аз от месец и половина чакам да започна, т.е. още не съм имала и 1 ден стимулация, а вече съм се пошашкала. Не знам как издържате... Но съм благодарна, че споделяте тук и винаги сте готови да помогнете!!!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1313 -: Май 31, 2011, 11:54:57 am »
Благодаря за отговора!

Аз от месец и половина чакам да започна, т.е. още не съм имала и 1 ден стимулация, а вече съм се пошашкала. Не знам как издържате... Но съм благодарна, че споделяте тук и винаги сте готови да помогнете!!!

Аз пък по време на първата стимулация миналия месец изобщо не се бях притеснила. Може би защото не знаех какво да очаквам, и някак много бързо ми минаха десетте дни стимулация. Сега обаче вече определено започвам да се страхувам... Само се надявам в понеделник всичко да е наред, и Владимиров вече да е взел решение каква стимулация ще трябва да приложи този път, за да не се стига  до ново накселиране...

Анук - благодаря мила!  :bighug:
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1314 -: Май 31, 2011, 12:26:20 pm »
Здравейте момичета, малко нахлувам в темата ви,но....
Искам да пожелая успех на всички в процедури, на тези които чакат, да видят  :bfp: :crossfingers: :crossfingers:
Гале, аз също чакам новини от теб миличка, ще се види на видеозон, при мен се видя
Гери  :crossfingers: за утре миличка, вярвам че ще е положителен резултата
Успех
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1315 -: Май 31, 2011, 13:23:11 pm »
Viki, успех на процедурата от начало - ко край! А кога си започнала, днес ли?
Vatanasova, чакам с нетърпение да се отчетеш за пункцията и продължавам да стискам палци  :crossfingers:





*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1316 -: Май 31, 2011, 13:38:58 pm »
Жени, стискай палци, мила! Да видим дали ще събера смелост да отида най-накрая за тест :oops:. Аз най-вече заради липсата на каквито и да било симптоми се страхувам от теста. Хем ми писа и Цигу, и други момичета също, че са нямали симптоми и пак ми е страшно притеснено. Уфф... Сякаш, че някаква присъда очаквам.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1317 -: Май 31, 2011, 14:39:17 pm »
Най-накрая направих кръвен тест.  Но резултата ще стане готов след 17 ч.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1318 -: Май 31, 2011, 14:43:39 pm »
Стискам палци да е положителен!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1319 -: Май 31, 2011, 14:55:54 pm »
Дано е положителен!
Днес е един много хубав ден за мен!  Една приятелка ми се обади, че при преглед днес е разбрала, че ще има двенки близнета, и това направи деня ми наистина хубав, а отдавна не съм имала повод да се усмихна!
Така, че с цялото си сърце вярвам, че деня ще завърши подобаващо с едно хубаво ЧХГ на Манга Зунга!